Autor Zpráva
X1
Profil *
Budu moc vděčný za vaše rady a názory. S tvorbou www nemám moc zkušenosti. Stránky nejsou dodělané.

sdhhajnice.cz
Railbot
Profil
Stránky nejsou dodělané.
Tak proč je dáváš k hodnocení?
Miloš
Profil
Railbot
Třeba proto, aby věděl, zda se ubírá správným směrem.
A to, že nejsou dodělané, může znamenat leccos – nejsou všechny články, fungují jen některé sekce, nejsou všechny obrázky…

X1
Na první dojem to není špatné.
1) Nelíbí se mi řešení víceúrovňového menu:
1a) mizerná čitelnost podpoložek (nikoli v hover stavu)
1b) „odkazy“ typu <li class="uroven1"><a href="">Sport</a> jsou fuj fuj. Buď ať někam opravdu vedou, nebo ať to nejsou odkazy, ale takhle opravdu ne.
2) Odkazy v textu bych podtrhal.
3) Vyhodil bych počítadlo.
4) Malý box + zarovnání do bloku = odpudihodné mezislovní mezery.
5) Více informací naleznete zde. Kde? Mám si tam kliknout? Levým tlačítkem myši? http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy
6) Proč mají náhledy v pravém dolním rohu to plusko?
Mistr
Profil
Miloš
6) Proč mají náhledy v pravém dolním rohu to plusko?
Zřejmě signalizace možnosti zvětšení obrázku.

X1
(1) Obrázek

je již v konečné podobě? Pokud ano, přimlouval bych se za jeho úpravu.
(2) Do Novinek si doplň čárku za slovo chybělo.
(3) Ujednoť si údaje o poslední akci ve stránkách Hlavní strana a Jednotka požární ochrany.
(4) Jaký je záměr obrázků například
?
Je to návod pro zloděje, kde ve vozidlech daný přehled hledat? Členové jednotky tyto údaje přeci musí bezpečně znát, ne?
(5) Kolega Miloš doporučoval ve svém hodnocení odkazy na předloženém webu podtrhnout. Já ho doplním žádostí o odstranění podtržení u textů, které odkazy naopak nejsou. Mám na mysli například PLOVOUCÍ ČERPADLO HONDA ze stránky Technické vybavení.
(6) Do stránek bych doplnil patičku.
(7) Prosvětlil bych fotografii

Nemusí přeci být tak tmavá, ne?
(8) Ve Výjezdech jednotky si u zápisu z 31. března doplň horní index.
(9) Pokud již užiješ menu, které jsi zvolil, je velmi důležité, aby se stala podobná věc při klepání na políčko. Šroubovaně popsanou větu v zápětí vysvětlím. Srovnej, prosím, poklepání na položky Činnost SDH a Sport. V prvním případě se otevře stránka, ve druhém, byť budu na tlačítko Sport klepat sebeusilovněji, se nestane nic. A přitom by se mohla otevřít stránka například jen s výpisem odkazů na mladé hasiče a na požární sport.
(10) Čím se v sekci Galerie liší podrubriky Fotogalerie a Obrázky?
(11) Stránku Napsali o nás je možné osvěžit kopiemi či fotografiemi originálních novinových článků referujících o zásluhách hasičského sboru, tedy nejen jejich přepisem.
X1
Profil *
Moc díky za vaše rady.

Mistr
(1)Obrázek http://sdhhajnice.cz/image/obr_h1_j.gif není konečný. Jakou změnu by si navrhoval?
Tomasds
Profil
X1
(1)Obrázek http://sdhhajnice.cz/image/obr_h1_j.gif není konečný. Jakou změnu by si navrhoval?

Pokusím se odpovědět, i když nejsem Mistr.
nápis JPO.. není úplně zřejmé, co ta zkratka znamená.
každé písmeno jinak velké, nápis nevycentrovaný, J vystupuje ven
Změny zkus vymyslet sám. Určitě bych použil jiný symbol než tři písmena.

Kromě toho se mi nelíbí menu. Položek je tam na pohodlnou navigaci hodně a z toho vyplývá, že jsou pidiaturním písmem. Horní položky navíc nejsou klikací.
Mistr
Profil
X1
Jakou změnu by si navrhoval?
Například bych využil motivu z obrázku


Nebo se nabízí využití například obrázku minimaxu či plamínku apod.

Tomasds
Horní položky navíc nejsou klikací.
Což není tak úplně pravda. Viz, prosím, můj bod číslo devět.
Tomasds
Profil
Mistr
OK, když jde o hodnocení webu, snažím se předchozí příspěvky spíš nečíst. A že se položky chovají různě, jsem si nevšiml.
X1
Profil *
Mistr
Díky za návrh, pokusím se něco vykouzlit.
Na menu zapracuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0