Autor Zpráva
simmi
Profil
přetvořil jsem web tak prosím hodnoťte

simmi.ic.cz

Ps: nějak mi to poskakuje tak mi helpněte nevim co s tim teda vim o tom jen v ie6
vydrus
Profil
simmi
Vždyť je to šablona, ne? Neumíš si znova zkopírovat původní kód?

Nelíbí se mi ty mraky klíčových slov.
simmi
Profil
vydrus
není to šablona made by me....
vydrus
Profil
simmi
Prdlajz. To pozná i blbec.
simmi
Profil
vydrus


tak ukaž stránku od kad dělal sem to sám včetně menu hlavičky patky a pravý strany. a nemuže to bejt šablona pač jeto v php a all including...
imploder
Profil
vydrus
Jak to poznáš?
Nox
Profil
Pochybuju, že je to šablona (možná ne celé, ale), to by to nebylo tak špatné


Pokus o použití nekalých seo praktik (ty tvoje "keywords")

Hrůzné pojmenovávání elementů
<div id="stranka2"><div id="stranka"><div id="layer1"> atd. ...co člověk z "layer1" pozná?

Inline styly

Písmo v absolutních jednotkách (px) -> nejde změnit velikost v IE, takže do % nebo em

Title odbytý
Description nejsou keywords, mají to být věty
<meta name="robots" content="index, follow" /> zbytečné

No alespoň pochvala za přehledný kód

A vizuálně?
Šraf není moc kůl, zarovnal bych doleva (na větším monitoru si člověk ukroutí krk)
Zarovnání je docela chaotické, na některých místech malé odstupy
Patkové písmo
Menu i celá hlavička jsou nepěkné, v hlavičce je nějaký nesmyslný obrázek, není z něj nic poznat
Barvy ne super, ale úplně zlé nejsou, na oči jsou docela příjemné a nečte se to špatně
Líbí se mi přerušování u barů anket, ale nevim jestli je to tvůj nápad
vydrus
Profil
simmi
tak ukaž stránku od kad dělal sem to sám včetně menu hlavičky patky a pravý strany.
Prosím?

a nemuže to bejt šablona pač jeto v php a all including...
Aha, promiň, to jsem dosud nevěděl. Díky za obohacení.



To, že je to šablona, se dá zjistit ze CSS stylu...

Každopádně se po tom podívám, je možné, že původní šablonu nenajdu, ale aspoň se o to pokusím, frajere...
Venca V
Profil
simmi
a nemuže to bejt šablona pač jeto v php a all including...

Nebudu se tu pouštět do spekulací, jestli tio¨¨o je či není šablona (IMHO určitě ne), ale opravdu nechápu, co má společného PHP s tím, jestli to je či není šablona...
simmi
Profil
venca v
jo to mi taky nedochází

prostě sem si to udělal sám a tim to končí

pomůže mi někdo vyřešit proč ta stránka poskakuje z prava na střed??
yFang
Profil
simmi
1) Stránku bych vycentroval, takhle nalepené vlevo to není moc hezké.
2) V IE7 je vedle stránky (vpravo) černý pruh, ve FF3 není. Jak to tedy má být?
3) Ten text a odkazy v patičce jsou nečitelné.
4) Moc se mi nezamlouvá zarovnání nadpisů článků doprava.
5) Nevím, proč tam cpeš všude ta klíčová slova.
6) V kódu máš celkem dost chyb.
vydrus
Profil
simmi
prostě sem si to udělal sám a tim to končí
Nehraj tady divadlo... Už jenom podle anglických názvů tříd v CSS stylu a názvů obrázků se to dá poznat... Mimo to si bedlivý člověk všimne, že tvé definice v CSS jsou malými písmeny, kdežto ty původní jsou velkými... Hmm?
Venca V
Profil
simmi
jo to mi taky nedochází

Tak proč to tedy píšeš? Citoval jsem ve svém prvním příspěvku tebe.
simmi
Profil
vydrus

jo jo velký a malý písmena když dělám stránku tak nepíšu všechno znova ale z kopíruju z jiný abych zbytčně naztrácel čas
ale jinak ok...
simmi
Profil
yFang
tak pora% jak vycentrovat

u mne v ie 7, ff a opeře je to nastředu

a v ie 6 to poskakuje jek se tomu zlíbí
yFang
Profil
simmi
tak pora% jak vycentrovat
Stačí trochu zapojit google. Třeba vertigůvz návod.
u mne v ie 7, ff a opeře je to nastředu
U mě ne.
Kápo
Profil
design je...zaujimavy...podla mna je to dost bohate, ale nepaci sa mi, ze to neni vycentrovane...proste to nie je takto esteticke ak pouzivas nieco co obali celu stranku, tak nastav margin: 0 auto; a nezabudni do body nastavit text-align: center, to je tusim pre IE (teda mne margin 0 auto v ie nefungoval musel som pridat text align center...)

vydrus
zda sa mi ze privelmi rypes...toto nebude sablona, nikdy som taku nevidel...je to zaujimavejsie nez sablony...nechapem z coho to vyvodzujes...ja tiez pouzivam "footer" miesto "paticka" lebo paticka je dost divny nazov a celkove su anglicke vyrazy univerzalnejsie (mne je jedno ci moj web dakto skopiruje, alebo nie, nikomu sa asi nebude pacit, ale kebyze ano, budiz, ale aspon nech vie co kde je a ako sa to vola...) "nehraj tady divadlo" mi pride ako by si tu robil dajakeho policajta konkretne pri vysluchu...predstav si asi to vyznie divne, ale ja mam cely adresar s obrazkami pomenovany "images"...zvlastne co? to asi kopirujem, co? a white_background.png hmmm...fuj zavriet ma fakt akoze... ;)
vydrus
Profil
Kápo
No, "nehraj tady divadlo" - možná jsem to trošku přehnal, ale ze začátku (můj 1. příspěvek) jsem to nemyslel nijak zle. Prostě jsem ho upozornil. Ale on ne a ne a ne :) A přitom je to úplně jasný... (proč si to normálně nepřizná? -- no jasně, už vidim jak mi tu další reakcí na post zase bude vykládat, jak se mýlim... -- ) Aby sis to nevykládal špatně, že se tu chovám jako nějakej německej Füh...

Co se týká těch jmen (images, footer atd) - to je normální. Ale když si to líp prostuduješ, jsi v obraze...
Kápo
Profil
vydrus
hehe kod som si prestudoval...keby som ho pisal JA a chcel by som co uz len o den sa k nemu vratit nevysomarim sa z neho...je neprehladny...a fakt to vyzera ze je pozliepany...ale skor by som na zaciatok veril simmimu, ze to kopiruje z jiny...jak sa vyjadril...ja to tiez robim - ked is neviem spomenut pozriem posledny design a poradim si :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0