Autor Zpráva
wmaster
Profil *
Zdravím, mohl bych vás poprosit o kritiku webu www.kostelecno.cz, za jakékoliv věcné připomínky díky.
vydrus
Profil
wmaster
Je tam na mě moc odkazů, nepřehledné.
blackjoker
Profil
wmaster
Opravdu velmi nepřehledné. Odkazy jsou moc dlouhé určitě by šly zkrátit viz Elektronická úřední deska na pouze Úřední deska. Dále myslím, že by to chtělo rozšířit box hlavního textu, který je takto špatně čitelný a delší zpráva by mohla zabrat zbytečně mnoho místa.
Miloš
Profil
Nahuštěné. Málokdo se v tom bude ochotný orientovat. A to roletové menu k tomu imho už vůbec nepasuje.
Chtělo by to provzdušnit. Přinejmenším bych opustil nudli a rozšířil o ca. 200px (1024*768), protože 800*600 má dneska okolo 2 % lidí.
V nejhorším můžeš detekovat javascriptem viewport a tuhle nudli naservírovat až v nezbytném případě; jinak bych buď přidal sloupec, nebo udělal mezi jednotlivými boxy nějaké mezery.

Proč je kořenem drobečkové navigace úvodní stránka?
Právě se nacházíte » Úvodní stránka » městský úřad » mapa odkazů nabídky městský úřad
To je jako by byla hlavní kategorií a všechno ostatní by bylo podkategoriemi úvodní stránky.
A přitom by stačilo na ostatních stránkách (vyjma té úvodní) zaměnit úvodní stránka za název webu, například:
Právě se nacházíte » Kostelec n/O » městský úřad » mapa odkazů nabídky městský úřad

Chybí mi klikací logo.
Text „přejít na obsah“ ve mně evokoval představu obsahu jako seznamu kapitol – a ejhle, ono je to přeskočit navigaci.
Je fajn tam ten odkaz mít, ale pro media="screen" bych ho nezobrazoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0