Autor Zpráva
Togusa
Nazdar,

prosim Vas o nazor na web www.chataprimoste.eu .
Stanku som prerobil z existujucej stranky, ktora mala niektore chyby.
Dopredu dakujem za konstruktivnu kritiku a rady.

Martin
vydrus
Togusa
No, vzhledem k tomu, že obrázky jsou spojeny se zimou, mi tam ten design a barvy nepasují....
Smokie
vypadá to trochu jako nedokončené (=něco tomu chybí )
Mistr
Togusa
(1) V patičce si doplň tečku za zkratku Tel. Patří tam.
(2) Mapa možná vypadá efektně, ale ve skutečnosti má několik potíží:
a) Neskutečně dlouho se natahuje.
b) Vadí mi, když se něco samo pohybuje a já to nemohu zastavit. Prohlížeč dělá něco, co nemohu ovlivnit a to není dobře.
c) Pohyb mapy je činěn velmi pomalu. Nejprve se nacentruje na Žilinu, tak čekám, že je hotel v Žilině. Pak dobu přejíždí na sever k Čadce a pak zase někam uhybá vpravo.
d) Celé by to šlo, dle mého vyřešit, obrázkem mapy a odkazem na nějaký slovenský mapový portál.
(3) Ze záhlaví bych vyhodil nabídky k uložení stránky mezi Oblíbené.
(4) Horizontální menu mi jaksi graficky nepasuje do celkového rozložení stránky. Navíc uživatelé spíše očekávají horizontální menu jako statické pro celý web a vertikální menu se měnící pro každou sekci daného webu. Tedy přesně naopak, než to máš Ty.
(5) Otevřu si stránku Galéria. Dozvím se, že si mohu prohlédnout několik záběrů z exteriéru, interiéru a okolí chtay. Jsem natěšen na tyto snímky a čekám. Čekám. A čekám. A čekám. A čekám. A ono se nic neděje, tak si pomyslím, že to mají asi porouchané a odcházím. Stačilo si jen všimnout velmi nešťastně a navíc nevýrazně umístěného menu nad (!) článkem.
(6) Popis snímků by mohl být kultivovanější, než je stávající například p1010010, co?
(7) Text v patičce je poměrně nečitelný. Špatně zvolený kontrast písma vůči pozadí.
(8) Patří na oficiální firemní prezentaci video z YouTube?
(9) Častokrát se Ti na webu opakuje chyba s psaním jednotek:
100 m = sto metrů
100m = stometrový
Viz třeba první položka výčtu ve stránce Okolie.
(10) V titulku stránky (tagu TITLE v části HEAD) bych přehodil název stránky a název webu. Stránka O chate by pak měla titulek ..:: O chate - ChataPriMoste.eu ::...
vydrus
Mistr
Stačilo si jen všimnout velmi nešťastně a navíc nevýrazně umístěného menu nad (!) článkem.
Tak toho jsem si fakt nevšiml... Chtělo by to dát do obsahu stránky, případně ke každému odkazu dát obrázek...
kletely
Togusa

1) tie obrázky z widows XP daj preč(tlačiareň a obalka)
2) ten prechod je desní :(
3) bodky a dvojbodky z title daj preč
4) dizajn sa mi moc nemáči
Togusa
Budem sa snažiť všetko zhodnotiť a zapracovať do novej verzie.

Zatiaľ všetkým ďakujem.
Togusa
Potreboval by som ešte poradiť. Ako upraviť stránku www.chataprimoste.eu, aby bol PAGE RANG tak dobrý ako sa dá.
Prípadne ako opraviť veci na tejto stránke, aby neboli v rozpore so SEO.
Ďakujem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0