« 1 2 »
Autor Zpráva
Favorit
Profil
Zdárec lidi znovu jsem předělal stránky www.sdh-tribrichy.wz.cz tak se na to mrkněte a potom napište, co bych měl změnit !
DZer
Profil
když už děláš frejmy tak je dělej aby nebyli vidět jejich rámečky a aby nešla mněnit jejich velikost je to dost uchylny doporučuju ti přečíst http://www.jakpsatweb.cz/html/ramy.html

hlavně tam dej :
frameborder="no"
noresize
Charlie
Profil
Už je to tady počtvrté a pořád stejné chyby. Pročti si moje připomínky v předchozích dotazech, platí pořád.
DZer
Profil
a kdyz bych mluvil o grafice tak bych ji urazil
AMD
Profil
mě z toho třeští hlava
Raptor
Profil
Ten blikající mor musí ze stránek pryč, kdybych byl epileptik, tak bych z toho blikání dostal asi záchvat - takhle mě jenom rozbolela hlava ...

Jenže jak jsem se tak koukal, všechny dobře míněné rady o designu, grafice a blikajících úžasnostech úspěšně ignoruješ, takže je naprosto zbytečné se k tomu vyjadřovat ....
Boy
Profil
Jo a ještě tu s tím otravuješ na téhle diskusi......myslím, že ti snad každé malé dítě řekne naprosto přesný názor na tuhle stránku......
mat
Profil
Favorit

pokud budeš chtít příště hodnotit tyhle stránky, pokračuj v předchozích threadech - každý nový thread o těhle stránkách bude smazaný
Falco
Profil
Nevím, zda má cenu se k tomuto příspěvku vyjadřovat. Ale pokud mám poradit, tak na tom webu změň VŠECHNO.
Favorit
Profil
Falco

Tak mi řekni co, a uvidíme !
Charlie
Profil
Favorit, vy chcete všechno vědět, ale přitom žádné názory neberete vážně. Tady vám teď opět napíšu seznam, s čím byste mohl začít na úpravě svých stránek. Ano, s čím byste mohl začít, protože v dohledné době to k dokonalosti nepovede.

~ Frameset, to je tady omílané pořád
~ Výběr barev je naprosto neuvěřitelný
~ Animace škodí. Místo svou hasičských aut dejte do loga raději pravou fotku jednoho auta.
~ V titulku oddělte pomlčku mezerami a zapište jí entitou —, aby se to nepletlo s pomlčkou před názvem prohlížeče.
~ Nadpis "Třibřichy" by byl věrohodnější nezdeformovaný
~ Menu má špatný kontrast, navíc není odděleno od okolního textu a úplně chybí hover u jednotlivých odkazů.
~ Místo animované ikonky e-mailu dejte svůj mail f.favorit@seznam.cz, lidi uvítají, když nemusí tolik klikat.
~ Vůbec nevyužíváte nadpisových elementů hX, další závažná chyba.
~ Když už jsem u kódu, ocenil bych ho tak před 10 lety.
~ Frame s místem pro reklamu úplně smaž, stejně nemáš moc šancí.
Favorit
Profil
Charlie

Tvuj seznam je docela dlouhý to, co jsi my napsal se budu snažit změnit ! Prosím jestli bys chtěl se seznámit a pomohl mi tak mi napiš na ICQ > 324-542-427 nebo na MSN > f.favorit@seznam.cz nebo na skype > favorit18878

díky všem !
bojars
Profil
Favorit

Vieš, keby si nemal na tej stránke napríklad:

cena reklamy
Zde je možnost na tu to stránku dát vaši reklamu s odkazem na váš web. Cena 50,-Kč na měsíc !
Kdo by měl zájem kontaktujte webmastera


... tak si poviem, že je to amatérska tvorba, budiž, asi všetci tak nejak začínajú. Lenže obsahom tých stránok na WEBZDARMA má byť reprezentácia nejakej organizácie s komerčným podtónom. Neprezentuješ svoje osobné stránky, ale prezentuješ určitú skupinu ľudí a ver mi tá úroveň nie je taká, ako by mala byť, akú si tí ľudia zaslúžia.

Rob stránky komerčne, dávaj si ich na posúdenie v diskusii, na to tu je táto diskusia, ale reagovať na dobre mienené rady totálnou ignoranciou.... mno, neviem, neviem. Tí ľudia, čo Ti dávajú pripomienky vedia ako moderný WEB vyzerať má.
Zakladáš thready v ktorých ukazuješ prakticky to isté. Aký to má účel?

Keď si pozrieš webové stránky na internete a porovnáš ich so svojimi, tak tie Tvoje sú porovnateľné so stránkami, ktoré vznikli na konci minulého storočia.

Ja by som Ti poradil, aby si si SÁM zhrnul pripomienky zo všetkých štyroch threadov, ktoré tu máš a urob niečo ako pracovnú verziu nového webu... s tou sa pochváľ, budeme sa tešiť.

:-\
DZer
Profil
taky mně dostala ta stránka kde nabízíš své služby z tvorbou webů.
nevim jesi je to možný ale lidi dneska jsou schopný všeho ale když nakej chudák ti fakt zaplatí a ty mu ty stránky uděláš tak mi pak pošli reference.
Raptor
Profil
Když tak koukám do kódu, tak zjišťuji, že to vytváříš v MS Frontpage. Buď to piš v něčem jiném, nebo si pak ten kód vyčisti - takhle je pomalu dva až tři krát větší, než je potřeba.

Odděl obsah od vzhledu = používej jeden externí CSS soubor, do kterého si nastyluj vzhled celých stránek.

Používej jednotné kódování stránek, ne aby jeden rámec byl v kódování iso-8859-2 a ostatní v kódování windows-1250.

Nepoužívej rámce vůbec.

A hlavně odstraň všechny blikající animované obrázky, to divoké pozadí a nepoužívej křiklavé barvy.
Rustic
Profil
Dá se říct, že souhlasim se všim, co se tady píše. Ještě bych ti doporučil, když už děláš frame, tak těm frejmům dej aspoň nějakou barvu (třeba bílá nebo černá by mohla jít), protože ta klasická neni moc vábná.
Frejmy vlevo a vpravo bych zkrátil aby skrolovátko nebylo vidět aspoň při rozlišení 1024x768. Ten frame vpravo tam vlastně ani nemusí být...
V menu změň ten fialovej nápis menu a změň i barvu odkazů, protože ta zelená je taková zvláštní.
Jak řiká Bojars - tu nabídku reklamy smaž, já bych k tomu ještě smazal tu nabídku tvorba www stránek, protože asi ani s tím nepochodíš. Na reklamu a na tvorbu máš ještě čas...
Charlie
Profil
Favorit
Seznamovat se určitě nechci, protože mám teď hodně práce, navíc bych tě učil pouze svoje způsoby, které by se řadě lidí nemusely líbit.
Favorit
Profil
Charie

No já si myslim, že by jsme dali něco dohromady (jako web)
Favorit
Profil
Jakou barvu by jste doporučovali na můj web ???
bzuK
Profil
Barvy můžou vycházet z tématu, o kterým budeš psát (hasiči -> asi modrá a/nebo červená),
nebo barvy z vašeho obecního znaku, pokud máte, barva vašich dresů ... záleží na Tobě!
Hlavně aby se na to dalo koukat. To znamená taky dostatečnej kontrast text x pozadí!
Celkem dobrá utilitka na barvičky je tady: http://www.wellstyled.com/tools/colorscheme2/index.html
bojars
Profil
Jakou barvu by jste doporučovali na můj web ???

Tento včerajší thread je na túto tému a je zaujímavý:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=8 246
Favorit
Profil
Pozadí dám modré. a písmo červené !! snad to jště dnes předělám !
mirous
Profil
příspěvek byl smazán moderátorem - pokud chcete posoudit vaše výtvory, zakládejte nové thready v sekci Názor na stránku. Díky za pochopení
SQi
Profil
Zaráží mě odkaz na nabídku tvorby www stránek, to mi pověz kdo to bude chtít.. Takové stránky neberu jako amatérskou tvorbu a nedubu ti tu ani radit pane "webmastře".
Charlie
Profil
Pozadí dám modré. a písmo červené !! snad to jště dnes předělám ! - jeden z důvodů, proč bychom nic dohromady nedali.
bzuK
Profil
Favorit: :-O Tebe z toho nebolí oči? Černá a bílá jsou taky barvy, a #0000FF není jediná modrá!
Zkus ten generátor barev! A kdy konečně ujednotíš nadpisy na stejný font stejné velikosti? (Mám na mysli ty nadpisy, kterýs obarvil na zeleno)
Favorit
Profil
Něco jsem změnil snad k dobrému to už musíte posoudit sami !
mat
Profil
tahle verze je o 100% lepší než všechny ty předchozí dohromady - je sice fakt, že rámce nejsou žádná sláva, ale - hasiči z vaší vísky mají svůj web, ten, kdo se o vás bude chtít něco dozvědět, se snad dozví, žádnou velkou díru do světa s tímhle webem určitě dělat nechceš...
Charlie
Profil
Možná kdybys změnil barvy prostředního rámce na stejné, jako u ostatních rámců, tak by to tolik nemlátilo do očí.
Favorit
Profil
Charlie

No kdybych to tak udělal, jak ty myslíš, tak by to nebylo asi moc přehledný !

mat

Díky !!!
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0