Autor Zpráva
člen
Profil *
http://ondro.osveta-senica.sk
Čo vy na to?

— Moderátor (Ch): Opraven odkaz —
vydrus
Profil
člen
Vypadá to celkem pěkně.... Jen je to trošku jednotvárné... Zkus třeba barvu pozadí obsahu stránky zesvětlit nebo tak nějak, a bude to vypadat úplně jinak...
vydrus
Profil
člen
A ještě se mi nelíbí font Comic Sans, který tam máš...
kletely
Profil
člen

1) písmo Comic Sans daj preč
2) klikacia hlavička
3) tu mapu daj preč
4) Na stránke kontakt sa mi nepáča tie velke fotky "S čím fotím"
5) <meta name="keywords" content="css php mysql html webdesign photoshop fotografia fotka fotograf foťák fotoaparát canon mozilla firefox web internet stranka 2007 2008 2009 oheň fotky html css senica letisko lietadlo panoráma let 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z" />
Tento meta keywords je napísaní zle a hlavne nie je potrební
6) V opere ti "nepasujú" tie čiary:

7) dizajn sa mi nejak moc nepáči :(
8) nemám moc dobrí dojem s tho webu :(
člen
Profil *
Namiesto klikacej hlavičky je tam ikonka "home"(ten domček) a o tých čiarach som nevedel, ale už som to opravil, ďakujem za upozornenie.
člen
Profil *
Čo sa ti zdá zlé na meta tagu keywords? Že tam nie sú čiarky?
"...výrazy môžete oddeliť čiarkami, ale nie sú nevyhnutné..."
Ale kvôli tebe ich tam dám.
vydrus
Profil
člen
Keywords vyhledávače ignorují...
člen
Profil *
Ja viem, konkrétne google ho ignoruje, ostatné vyhľadávače ich buď ignorujú, alebo dávajú im minimálnudôležitosť. Ale nič sa tým nepokazí, keď tam budú.
Ešte by som sa chcel spýtať, ako sa dá v CSS zapísať URL cesta k fontu, ktorý by som chcel použiť na stránke? Myslím taký, ktorý nemá každý v PC.
člen
Profil *
kletely
Preboha, ty máš hrozný pravopis. A odkedy sa hodnotí obsah stránky? Nenapadlo ti, že by tá stránka vôbec menusela byť moja(je, uvádzam len príklad), ale kamaráta, pre ktorého som to spravil? Ešte mi zkrizizuj, že sa ti nepáči, že tam mám napísané, že sa volám Michal... xD
kvelbik
Profil
Me to píše chyba 404
člen
Profil *
kvelbik
Prečo? klikaj na vydrusov odkaz, ten je správny, proste namiesto ondro/pomlčka/osveta-senica.sk má byť ondro/bodka/osveta-senica.sk
Mne to ide v poriadku.

Novinka:
Comic sans je preč. ;)
Amunak
Profil
ta flashova knizka-galerie obrazku (ve zverinci) by mohla mit pod sebou misto bile plochy tu zelenou, jakou ma ostatni pozadi... Jinak me to pozadi docela bije do oci, ale ta stranka jako takova neni uplne spatna :)
člen
Profil *
no, aj ja som chcel spraviť to pozadie tej flash-knižky zelené, ale program na tvorbu flash prezentačiek zadarmo toho veľa nedokáže a vo flash robiť neviem, takže... :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0