Autor Zpráva
Dom123
Profil *
Nápady, co upravit na VejRej.Cz ?
Grafiku vím, o té říkat nemusíte :-D
vydrus
Profil
Dom123
Nápady, co upravit na VejRej.Cz ?
Přidat originální obsah.
Makroflex
Profil
Vis o tom ze za ONLINE FILMY kdyz na tebe prijde protipiratska unie moze ti dat i pokutu stalo se snad uz vsem serverum ktere znam
grimword
Profil
Makroflex
souhlas :))
Nox
Profil
Makroflex,grimword
To asi vlastníkům serveru moc nepálilo

Jestli myslíte BSA, tak ta už ani oficiálně neexistuje (poté co se zbaběle rozpustili, aby nemuseli platit Mironetu náhradu za křivé obvinění), natož aby měla pravomoce vybírat poplatky, bylo to prostě sdružení jako jiné, když si s kamošem založíme taky takové, tak stejně nemůžeme od nikoho vybírat pokuty

Na to mají právo samozřejmě jen státní orgány, úřady atp.

OSA je v podstatě podobná situace

Že se navzdory základním ustanovením ČR aplikuje presumpce viny u každého, kdo si koupí médium už je prostě jen jejich lobby a ovlivňování,
ne přímé působení

P.S.: nepodporuji pirátství ani kopírování, ale tyto organizace hrající si na všemocné opravdu nemohu vystát
Dom123
Profil *
Makroflex: Pokutu? Za co, na webu není nic jiného než kód. Žádný film není uložen na dotyčném serveru.
Mike8748
Profil
Dom123
to ze to tam ty nemas ulozeny, myslis ze te to zachrani pres problemama? :D
vydrus
Profil
Dom123
Je to napomáhání k trestnému činu... jenom linkováním toho videa, jelikož server, kde je video uložené, porušuje autorská práva. Chápeš?
joe
Profil
Ke svému účelu je to postačující. Jinak tedy několik filmů, na které jsem se chtěl podívat, tak odkazovaly na úplně jiné filmy. Jestli chceš vědět jaké, tak mi písni na icq.
kletely
Profil
Dom123
Počítadlo daj preč a aj ten baner o monitoríngu severu :)
imploder
Profil
kletely
Počítadlo daj preč a aj ten baner o monitoríngu severu :)
Pokud jsou servery opravdu monitorovány, má ikonka jako doklad spolehlivosti své opodstatnění. Uživatele může zajímat jak portál používaný a jaký je v danou chvíli provoz.

Radši dej pryč ilegální obsah. Jak bylo řečeno, minimálně tím napomáháš trestnému činu pirátství. Bez něj by ale celé ty stránky byly o ničem, takže jsou vlastně na výběr tyto možnosti:
a) pirátsky šířit / napomáhat pirátskému šíření
b) stránky zrušit nebo je přepracovat na něco jiného
Dom123
Profil *
Ke svému účelu je to postačující. Jinak tedy několik filmů, na které jsem se chtěl podívat, tak odkazovaly na úplně jiné filmy. Jestli chceš vědět jaké, tak mi písni na icq.
Tvé icq nikde nevidim :-)
DJ Miky
Profil
<ot>
Je to napomáhání k trestnému činu...

A když ti dá Google do výsledků odkaz na stránku, která porušuje zákony, je to napomáhání k trestnému činu? Když stránka obsahuje kradený text/obrázek a Google si ji uloží do cache, je to trestný čin?
</ot>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0