Autor Zpráva
Venca V
Profil
Děkuji za názory k první verzi návrhu.

http://navrhy.lehce.eu/apartmany/
vydrus
Profil
Venca V
1) hlavička je moc velká
2) pruhy se mi nelíbí
3) červená je moc ostrá (okraj fotek, tabulka)
člen
Profil *
Prvý pocit z webu:
Načíta sa mi web, prvý pohľad mi padne na nápis !akce! a hneď potom na ten dom v modrom obláčiku. Ako si tak prezerám ten obláčik, všimnem si červených pruhov, sledujem ich k počiatku s očakávaním, že tam bude slniečko a ahaho-slniečko nikde. Čo ho zjedla čierna diera? Naozaj tam chýba zdroj tých lúčov. Je to otravné, hrozné ma to serie, že to slniečko tam nieje, odchádzam preč z webu ale stále mám na mysli, že tam nebolo slniečko. Idem spať, sníva sa mi o tom, že tam nebolo slniečko. Obedujem, stále mám na mysli nebolo tam slniečko, večeriam, stále myšlienkami na tvojom webe a na tom, že tam nebolo slniečko. Po večeri ma to začne ak jedovať, že ti napíšem na mail-NIE JE TAM SLNIEČKO!!!!!(toto bola modelová situácia) =>Takto to niekoho vie vytočiť, prosím ťa daj tam radšej to slniečko. :)))
Venca V
Profil
člen
Teda, to mě mrzí, že jsem ti způsobil takové trauma, ale sluníčko tam je - padá z oblohy a je na něm nápis nyní akce :-D
oogi
Profil
Web působí jako jakýsi slepenec, který vypadá jaksi nedůvěryhodně.
Ty paprsky v hlavičce se tam dle mého naprosto nehodí.

OT: Jakpak to vypadá s tím logem Pillow Fight, co jsem dělal? Ještě ses neozval :-D
Ghosting
Profil
Přijde mi ten obláček moc dětský.
Ten border u obrázků v pravo byl změnil, dla tam jinou barvu, ta červená je moc agresvní.
Jinak se mi to líbí :-) jako vždy.
kletely
Profil
Venca V
Typ písma by si mohol zmeniť. Zmenši hlavičku.
Venca V
Profil
oogi
Jakpak to vypadá s tím logem Pillow Fight, co jsem dělal? Ještě ses neozval :-D

Promiň, musel jsem si tvůj mail někam zahrabat:-) Obávám se, že Pillow Fight zůstane navždy bez loga, nějak jsme se neshodli...bohužel.

Ostatním děkuji za názory, z nichž většinu jsem do návrhu zahrnul (některé ještě zahrnu).

http://navrhy.lehce.eu/apartmany/

P.S.: Ta hlavička byla fakt obrovská;-)

edit: oogimu samozřejmě taky děkuji za názory, aby to nevypadalo, že děkuji jen ostatním;-)
kliker
Profil
Přijde mi jako by to bylo určeno dětem do 13let. Nepůsobí to na mně vůbec důvěryhodně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0