Autor Zpráva
none
Profil
portfolio reknete co zlepsit
Šlaha
Profil
Pravopis
none
Profil
no jo
ronnie
Profil
O mě ne, je to 6. pád, takže o mně.
Raptor
Profil
Pravopis a pravidla typografie jsou NUTNOST, není zdrovna dobrou vizitkou, pokud nabízíš svoje služby na stránkách plných pravopisných a typografických chyb ...

Design stránek je v pohodě, akorát na stránce "Kontaktujte mě" máš rozhozený formulář u textového pole "Zpráva" (Firefox 1.0.4 / linux).
Falco
Profil
Nepiš tak dlouhý text, ať se nemusí rolovat (ta lišta kazí design) nebo protáhni celou stránku. Jinak to jsou velmi pěkné stránky.
PeterBA
Profil
- Lišta ako bolo už spomenuté.
- Ďalšia vec je: Dole na stránke máš http://portfolio.noneblog.com/index.html#horni - nemá to zmysel, stránka je tak malá, že nikomu sa nebude posúvať nižšie...

:-)
Charlie
Profil
~ Moc se mi nezdá členitost stránky. Logo by mělo být z logického důvodu nahoře nad menu. Webové stránky by měly být jako noviny. To důležité velké a nahoře a to nepodstatné malé a dole.
~ Kladu si otázku, na co asi jsou ty tři zelené tečky vpravo dole... Nemám rád, když nevím, na co něco je.
~ V titulku by měla být pomlčka oddělena mezerami a měla by být zapsaná entitou —, aby se to nepletlo s pomlčkou u názvu prohlížeče.
~ Typografie a pravopis: děsné :-)
~ Odkaz nahoru jako "šipečka" nestačí, buď to tam připiš i slovy, nebo to smaž úplně.
Acci
Profil
- Odkazy jsou úplně stejné jako nadpisy
- Na stránce Reference by jsi měl seznam prací vytvořit jako nečíslovaný seznam
- Zbytečně nevyužitý nadpis H1. Je dost důležitý pro vyhledávače a ty ho máš prázdný
- Stránka Kontaktujte mně je nevalidní.
- A jak psali přede mnou, zlepší pravopis a typografii.
izsak
Profil
To portfólio je napísané, akoby to písalo malé decko. Zo slohu si asi nedostával dobré známky.

Osobná prezentácia (seba sa) by v tejto oblasti mala byť podstatne profesionálnejšie napísaná.
La_ToRaNTe
Profil
- jak již bylo řečeno, pravopis
- stejně tak formulář na odesílání mailů, je rozhozenej a nelíbí se mi pozadí těch inputů
- proč máš Kontakty, Tel, Nebo mi napište všechno pomocí <h2> ? Tag h slouží na nadpis, jako headline, tak to tak taky používej.
- "nebo si koipíte plný balíček se vším všudy." a kde na stránce najdu, co tento balíček služeb obsahuje?
- omg mích
- proč když chci vyzkoušet validnost CSS, tak validuji css stránky http://www.noneho.nazory.cz/ ??, na co tam ten odkaz potom máš ?
none
Profil
O.K ta validace css zkopíroval jsem to z mojeho dalšího webu a zapomel jsem to predelat uz je to spravené.
hehe pravopis není moje silná stránka.
thingwath
Profil
Graficky to ujde, ale obsahově děs :-)
Např. hned první věta: Dostaly jste se na stránku mého portfolia.
Žádné standarty, píše se standardy!
Po čárce se píše mezera.
v sekci REFERENCE, v sekci KONTAKTUJTE MĚ -- což takhle tam místo velkých písmen dát raději odkaz?
K referencím bych dal obrázky a/nebo krátké popisky.
U (c) none není vůbec poznat, že jde o e-mail. Stejně tak odkaz ^ je dost nicneříkající a navíc, vzhledem k fixní (a velmi malé) výšce stránky, je úplně nanic.
Ty ucha nahoře bych přirazil až k obsahu, aby pod nimi nebyl ten šedý pruh, ale to už je jenom detail.
Doplnil bych ještě, že dvojtečky za nadpisem jsou IMHO nevkus.
Tin
Profil
o pravopise pomlčim;
obarvi posuvník;
co ty tři tečky vpravo dole?
není poznat co je odkaz;
možná ještě menší mezery pod nadpisy
Anonymní
Profil *
Pokud vím tak obarvit posuvník de jenom v IE a to je nanic protoze více lidí pouzívá FF.
none
Profil
blbne prihlásení.to sem psal já
PeterBA
Profil
"více lidí pouzívá FF"

- Podľa môjho názoru to tak nie je! ;-)
- Čo samozrejme neznamená že by tam mal byť farebný posuvník - určite nemal.
- Nemal by tam byť žiadny posuvník. :-)
PeterBA
Profil
Samozrejme aby som nie len kritizoval, ale aj "riešil":

- Ja vidím riešenie v tom, že text presunieš na novovytvorenú položku v menu (napríklad cenník).
- Tým pádom budú hore 4 položky, ktoré budú vyzerať prirodzenejšie, nenatiahnuto.
- "Problém" s posuvníkom zanikne...
Tin
Profil
Pokud někde je posuvník, tak ať je obarvenej! V prohlížečích, které to neumí, to nic neudělá a v IE (nemá ho náhodou přes 3/4 lídí?!) to vypadá mnohem líp!
none
Profil
Tin3/4 lidí?myslim si ze si to cetl tak pred rokem protoze IMHO FF pouzívá čímdál tím více lidí.
Obarvený posuvník tam dávat nechci,mozná bych uvazoval nad javaskriptem ze po najetí na nejakou sipku se bude scrolovat.
Tin
Profil
nechal bych klasickej posuvník, JS neni stoprocentní.
...čímdál tím více lidí. - já myslím, že naopak ubývají....
none
Profil
Spletl jsem se chtel jsem ricz ze FF pouziva cim dal vice lidí omlouvám se
Tin
Profil
jsem si to myslel.
Ale stejně: když někomu můžu udělat nějakou tu "třešinku", tak proč ji neudělat?
mila
Profil
Před čárkou se nepíše mezera, z ní ano.
Je dobrý to vědět. Mě například opravdu vadí, když to někdo píše naopak....
thingwath
Profil
Já jsem poslední dobou spíše rád, že aspoň tu čárku vůbec píše :-)
Charlie
Profil
když někomu můžu udělat nějakou tu "třešinku", tak proč ji neudělat?

Že by velikost stránky? Proč zbytečně psát do kódu další a další blbosti, kvůli kterým se prodlužuje načítání stránky? Kdyby kvůli všem lidem, tak neřeknu, ale pro pár lidí to nemá smysl.
flying gentleman
Profil
hmm,zkuste si predstavit ty stranky bez obrazku (toho loga):)
myslim, ze logo vseobecne je asi 50% uspechu, presneji obrázek v logu(uz dlouho o tom planuju neco napsat na svuj "blog":).
nemam rad stranky, kde je vic jak jeden posuvnik, desne me to rozciluje a nevim, za co mam tahat.
marginy pod a nad nadpisama jsou fakt desny, zmensi je.
to menu:nevim, fakt by to chtelo jeste jednu polozku, vypada to divne takovy natahly.
hele, ten pravopis, to je fakt sila. nejlepsi je "mích kontaktech":) to jsou docela zaklady, dulezitej je obsah.
v sekci reference jsem napoprve najel na ten nadpis, myslel jsem, ze je to odkaz, a ejhle, ta sfina je jen nadpis!!! nejak to odlis, ty to sice poznas, ale navstevnik ne, nevi jak jsi ty stranky stvoril.
tot muj soud.
Martin
Profil
Nevim, jestli tu to už nepadlo, ale mě vadí, když kliknu na xHTML a napíšemi to No Referer header found!
juan
Profil *
podle mýho soudu by nejlepší zlepšení bylo, kdybys to celý smazal, počkal pár let, a pak to udělal znova. ale neni jistý, že by to fungovalo.
roberta
Profil
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fportfolio.noneblog.com% 2Fformular.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0