Autor Zpráva
Alastor Kopál
Profil *
Dobrý den
chtěl bych vědět jaký je váš názor na moji stránku neštovické školy čar a kouzel http://www.nestovice.xf.cz už jednou jsem se ptal a to ještě byla stránka na http://www.nestovice.wgz.cz teď jsem poznal že webgarden je na ****
kletely
Profil
Alastor Kopál
Vstupnú stránku odstráň. Animácie gif daj preč :( Počítadlo daj preč. Dizajn je desní
vydrus
Profil
Alastor Kopál
1) Vstupní stránku si nech od cetsy.
2) Nikde nevidím popis, čím se web zabývá.
3) Kvalita obrázků je STRAŠNÁ.

edit... pozdě no
Alastor Kopál
Profil *
vy umíte ale pochválit
vydrus
Profil
Alastor Kopál
Chtěl jsi vědět náš názor, ne?
Alastor Kopál
Profil *
no to jo ale i nějaký ten kladný
Měsíček
Profil
Chválím tě, že nemáš na stránce zbytečné pole META tagů :)
vydrus
Profil
Alastor Kopál
Pokud je stránka hrozná, snad se nechceš nechat chválit, ne? Od toho téma "Názor na stránku" fakt není...
Alastor Kopál
Profil *
:-`
Smajda
Profil
:-) todle bych pochválil člověku kterej si přečetl v jednom dni knížku o html a pak ze svých znalostí splácal todle :) promiň ale co na tom chceš chválit...
Miloš
Profil
Grafická stránka? Autor je děcko, které dostalo k narozeninám nové pastelky.

Vstupní stránka je mor, návštěvníky obtěžuje a k ničemu neslouží.
Máš-li ji tam proto, abys odfiltroval reklamu, patrně porušuješ pravidla poskytovatele.

Počítadlo je taktéž zbytečné, většinu návštěvníků jeho údaje nebudou zajímat (nadto je zhola nečitelné)

Animace obtěžují, protože na sebe strhávají pozornost a odvádějí od textu, chci-li si ho přečíst.

Pokud se mi nenačtou obrázky, je web nepoužitelný.

Ach ten češtin:
Snažit se o vítěství své koleje – aby vítěsili? Vítězství!
s vyjímkou zamčených výjimkou!
Vkládat hodiny min jednou za 14dní – Nevím, co je hodina min, ale jde-li o zkratku minimáně, pak s tečkou min. za 14 dní
Zajímavé chvíle v neštovicích – jde-li o vlastní jméno, proč malé n?
Přjďte mezy nás a oběvte kouzla magie ;-D To teda ěvím.
Email: neznámí, Icq: neznámí, Email2: neznámí – co je to za osobu/rod?
——— Dál se mi už nechtělo trpět, ale hádám, že chyb bude víc———

Nikdy nepodtrhávej to, co není odkaz:
<span style="text-decoration: underline; font-weight: bold; color: rgb(255, 0, 0);">NÁPLŇ PRÁCE PREFEKTA</span>

Kód je děs. Co (k čemu) je prosímtě <span><span><span>?
Mícháš styly v hlavičce se styly v taku (tzv. inline) a s obstarožními (a totálně zbytečnými) prezentačními tagy <font>. Kdybys tenhle nepřehledný bastl seškrtal, věřím, že by se smrsknul minimálně o 25 %.
imploder
Profil
docela mi vrtá hlavou tohle: http://www.nestovice.wgz.cz/registration.html
- stránka je statická (.html) a ve formuláři action neodkazuje na žádný skript (je tam jen /) - to přece nemůže fungovat!

jinak je to opravdu hrůza :(
matthew
Profil
imploder
„stránka je statická (.html) a ve formuláři action neodkazuje na žádný skript (je tam jen /) - to přece nemůže fungovat!“
.htaccess neznáš? Formulář je zřejmě řešen JS. A záhada je vyřešena. :-)
imploder
Profil
matthew
Neříkám, že to není možné na serveru ošetřit aby to tak jelo (to je), ale v tomto případě bych to opravdu nečekal. Ve srovnání s tím vším ostatním je nějaká jednoduchost URL opravdu irelevantní. Zřejmě to prostě chtějí dělat složitě. Odpovídá tomu i kód.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0