Autor Zpráva
James-Z
Profil *
Ahoj,
rád bych Vás požádal o zhodnocení tohoto webu http://dobrovickejweb.ic.cz
Jde mi jen o grafiku, obsah bude doplněn až popřesunu na novou doménu.

Děkuji

s pozdravem James-Z
vydrus
Profil
James-Z
Líbí se mi to, až na divný horizontální menu (spíš divný barvy) a header s nízkou kvalitou.
James-Z
Profil *
No to divný menu, taky jsem přemýšlel nad tím ho přepracovat, ale nevím, nemám moc nápadů. Header, header časem se na něj dostane, teď mám skákání okolo obsahu a domény, takže až bude vše an svém místě bude i lepší header ;)

Díky za kritiku, vážím si toho
Tomasds
Profil
- fotka v záhlaví rozmazaná
- světle modrý hover v menu neladí s ostatními barvami
- obrázek na pozadí Jsme validní atd je moc nízký, text se v něm dusí. To "logo" po jeho levé straně vypadá strašně.
- dole hláška "Optimalizováno pro Firefox v rozlišení obrazovky 1280/1024." .. rychle s tím pryč, nebo si toho někdo všimne a bude se ti v lepším případě smát.

no a kromě toho tam de facto není co hodnotit. Použité barvy až na tu modrou bych bral jako .. možná ne úžasné, ale přijatelné.
Už máš plán, co bude v těch dvou postranních sloupcích? Zatím to vypadá, že moc ne a vybral sis 3sloupcový layout spíš s tím, že tam něco dáš.
el mariachi
Profil
Vyzerá to tak, že sem budem musieť prispieť trošku negatívnejším názorom...
1.) keď už sa chválite validitou, PREČO máte nevalidný kód?
2.) ikonku validného css máš výraznejšiu ako samotné novinky a už vôbec neviem, prečo by vášho návštevníka mala zaujímať validita vášho css... je to rušivé a zbytočné, na serióznejšiu stránku to vôbec nepatrí
3.) Optimalizováno pro Firefox v rozlišení obrazovky 1280/1024. no to si snáď robíš srandu :) Jeden z najhorších textov čo môžeš umiestniť na stránku... A keď mám operu alebo internet explorer tak proste nezaručuješ kompatibilitu? A čo keď mam monitor s rozlíšením 1024x768? Super prístup, gratulujem :) Nerobia sa webstránky predsa pre pár ľudí, ale ma byť optimalizovaná pre čo najväčší počet ľudí. Zamysli sa trochu nad tým ;)
4.) prečo je ľavá stránky tmavočervená a druhá polovica svetločervená? vôbec to na mňa akosi nepôsobí dobre
Ostatné veci (ako napr. rozmazaný header) už spomenuli predo mnou, tak nechcem omielať stále dokola to isté.
James-Z
Profil *
Ahojte, předně děkuji za názory.
Dále, web je validní, nevím kam koukáš ale W3C CSS Validátor nelže, zkus ho zde je link: http://jigsaw.w3.org/css-validator/

Ano s tím optimalizováním pro 1280/1024 je to špatnej tah, já sice už neznám nikoho kdo by jel na 1024/768, ale nevadí, předělám....

Modrá v CSSkách pod Headerem je pozůstakem dob minulých, změním ji....

Ty sloupce, v jednom zůstanou ty novinky, do druhého chystám aktuální epizodu a dále titulky, na kterých se bude pracovat....

Proč je polovina stránky tmavá a druhá světlá? Jednoduše podívej se na přechod headeru !
el mariachi
Profil
Web je valídny vtedy, keď je valídne CSS a zároveň aj html... u teba prejde testom validity len css, pri validácií kódu ti vyhodí 7 chýb a 1 warning ;) ja ti dám zas link na html validátor : http://validator.w3.org

Čo sa týka ešte tej dvojfarebnosti pozadia... Áno, viem o headeri a aj chápem prečo si to tak dal, ale mne sa to tam proste nehodí, to je vše čo som tým chcel povedať :) Je to len môj názor a samozrejme ti ho vnucovať nemienim, každý má pri webstránkach trošku iný vkus.
Tomasds
Profil
James-Z
Ano s tím optimalizováním pro 1280/1024 je to špatnej tah, já sice už neznám nikoho kdo by jel na 1024/768, ale nevadí, předělám....

Nepochopils to. Nejde o to, jestli 1024 nebo 1280, jde o tu hlášku jako takovou. Ta v podstatě znamená: Můj web funguje v tomto prohlížeči na takovém rozlišení. Jestli máte něco jiného, tak mě to nezajímá a polibte mi. Zruš to úplně.
James-Z
Profil *
Tomasds

Ok, je v tahu ... Už sme to přesunuli jinam a začínáme makat na obsahu... Zde je link : http://dva-a-pul-chlapa.ic.cz/
James-Z
Profil *
el mariachi

Díky na to sem úplně zapoměl, kód jsem upravil a už jsem validní na obojím :-P Díky za připomínku, ještě tu modrou musim dostat z toho webu ;)
bombajack
Profil
1.pocitadlo pryc
2.po najeti sipky na "Více" by se vice hodila zmena barvy textu "více" a ne ten hroznej modrej obdelnik
3.Stranky celkem klidny
4.header rozpatlanej

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0