Autor Zpráva
Falcon
Profil
Tak a čo teraz?
Odkaz
yFang
Profil
Falcon
Nelíbí se mi obsahová část, určitě by to šlo graficky vyřešit lépe.
Dole mi to připadá trochu přerybované jedním druhem. :-) Zkusil bych různé barvy ryb nebo to nějak jinak oživit.
Není mi jasné o čem web bude, jen že to bude něco s rybami nebo rybářstvím.
Falcon
Profil
yFang
Není mi jasné o čem web bude, jen že to bude něco s rybami nebo rybářstvím.

Ja vlastne tiež viem toľko koľko ty :-)

Dole mi to připadá trochu přerybované jedním druhem. :-) Zkusil bych různé barvy ryb nebo to nějak jinak oživit.

Porozmýšľam...Len v Zákamennom žije malo druhov rýb tak by som tam musel dať nejaké "exotické" ale niečo hádam nájdem...

Nelíbí se mi obsahová část, určitě by to šlo graficky vyřešit lépe.
No možno sa mi nejaká vysníva :-)...
Lexter
Profil
Falcon
Dyť tam máš mořské ryby.

Ještě jsem neviděl oblast, kde bych na vodě nechytil okouna, karasa a další havěť. A právě Okoun je překrásná ryba :).
Falcon
Profil
Lexter
no vyzerá pekne :-) ...Viac menej je to na majiteľovi..ja tu chcem už iba doladiť detaily :-)
Falcon
Profil
ešte niekto :-(
Tomasds
Profil
rybáry... určitě tam patří ypsilon??

Ten design nevypadá úplně špatně, jen je tam pár nedotažeností, třeba ten háček by šel udělat líp, rybář by nemusel mít bílý obrys, přechod hladina-obloha by šel taky udělat líp.

Hlavně mi to ale nepřipadá jako vhodný design pro nějaký rybářský spolek z vesnice kousek od Oravy. Možná by stačilo, kdyby rybář stál na břehu řeky, ne na ostrově uprostřed moře.
el mariachi
Profil
Tak pri tejto téme si mi vykúzlil na tvári úsmev :)) Na jednej strane sa obraňuješ tým, koľko rýb žije v Zákamennom, a na druhej strane doslova švahneš do headeru palmu, morské vlny atď.
Ďalej, pokiaľ si myslel v tom nadpise "rybáry" akože množné číslo od slova rybár, tak si okamžite choď dať studenú sprchu!
Kladne môžem ohodnotiť asi len relatívne originálny nápad, avšak jeho kvalitnejšia realizácia je zatiaľ v nedohľadne..
Falcon
Profil
rybáry... určitě tam patří ypsilon??
Upravoval som zlé PSDčko ale zmením...
třeba ten háček by šel udělat líp, rybář by nemusel mít bílý obrys, přechod hladina-obloha by šel taky udělat líp.
Pokúsim sa s tým niečo urobiť
doslova švahneš do headeru palmu, morské vlny atď.
Tak si to prial majiteľ

A prečo si myslíte , že keď s´to rybári zo Zákamenného tak musia chytať iba v Zákamennom.A odkiaľ ste prišli že sú to morské vlny...
člen
Profil *
to mám taký zlý monitor(píšem zo školy, pozerám na to z CRT 1024*768, takže to je možné) alebo ten piesok je naozaj zelený? Čo je plesnivý? xD
Ten háčik by išlo urobiť lepšie, naozaj zmeň to rybárY, vlny niesú pekné, neviem prečo, zdajú sa mi rozmazané, ryby v pätke, hmm... no, je ich veľa... A naozaj mi to nepasuje Zákamenné a more... ale no čo už.
el mariachi
Profil
Videl si niekde na Slovensku či blízkom okolí bežne v jazerách/riekach pieskové ostrovy na ktorých rastú palmy, vlny dosahujú pri slnečnom počasí vyše 30cm a vo vode plávajú morské druhy rýb ? Okrem toho, takú priezračnú vodu som ešte pri chytaní rýb nevidel teda nikde... Neviem teraz čo sa nám snažíš nabalamutiť do hláv
Ešte to "rybary" mi nedá. Ospravedlňuješ sa nesprávnym PSD? A kto sem pridal tému s rovnakou pravopisnou hrúbkou?
Falcon
Profil
el mariachi
Odkaz
člen
nie je to more a nieje to piesok
Falcon
Profil
nemá to cenu..sa tu iba hádate o ostrovy a ryby jak malé deti...a rovno iba mne...nič v zlom ale napríklad keď tu bol pojeta.cz tak ste mu nič nevičítali a bol tam aj jeleň na plti a podobné nezmysly..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0