Autor Zpráva
RockFire
Profil
Zdravím,
vzhledem k tomu, že jsem sehnal grafika jsem založil webdesignové studio tvořící webdesign zdarma. Adresa je http://wdnet.cz, ale nový design, která chci zhodnotit najdete na http://wdnet.rockfire.cz. Směle do toho, jak kódově, tak graficky.
yFang
Profil
RockFire
Nelíbí.
1) Obrázky v hlavičce a patičce jsou zubaté. Ten kód vpravo rozmazaný.
2) Nelíbí se mi použitý font.
3) Menu se mi také nelíbí.
4) Ten barevný přechod v obsahu je nahoře moc tmavý.
5) Použité obrázky jsou rozmazané záměrně?
6) 4/loose.dtd""> - Jedny uvozovky přebývají.

Myslím, že kdybych tohle viděl nenechal bych si u vás udělat nic ani zadarmo. Toť můj názor.
RockFire
Profil
1) Řeknu grafikovi
2) Jaký by jsi doporučil?
3) Důvod?
4) Opět řeknu grafikovi
5) Ano, to je jen orientačně, pokud teda myslíš to u poslední reference
6) Díky, opraveno
Lexter
Profil
K výše zmíněnému bych dodal:

1) Proč je písmo v obsahu tučné?
2) Není důvod uvádět copyright 2x. Není důvod ho vůbec uvádět.
3) Zvětši line-height.

2) Jaký by jsi doporučil?
Bezpatkový, tahoma nebo verdana.
yFang
Profil
RockFire
ad 3) Prostě se mi tenhle styl nelíbí, někomu se to třeba zase líbit bude. Je to subjektivní.
ad 5) Myslím tu referenci a ten monitor.
RockFire
Profil
Lexter:
1) Je to jen písmo v tom "rámečku" ,který se bude vyskytovat vždy nad obsahem stránky jako info o webu.
2) To je zvyk no...
3) To teda nevím proč.

yFang:
3) Ok
5) Monitor je rozmazaný? Mi neřijde...
Lexter
Profil
RockFire
3) To teda nevím proč.
Páč se mi to blbě čte jako.

1) Je to jen písmo v tom "rámečku" ,který se bude vyskytovat vždy nad obsahem stránky jako info o webu.
A proč je teda celé tučně? Takový odstavec?
Plaváček
Profil
RockFire

vzhledem k tomu, že jsem sehnal grafika jsem založil webdesignové studio tvořící webdesign zdarma.

Nic ve zlém, ale vzhledem k velmi nehezkému výsledku by sis měl najít lepšího grafika. I stránky zdarma mohou vypadat luxusněji.
yFang
Profil
RockFire
Monitor je rozmazaný? Mi neřijde...
Mě jo.
Lexter
Profil
yFang
Mě taky, je to jako by se někdo pokoušel zvětšit bitmapu a pak ji neuměle vyhladil.
vydrus
Profil
RockFire
Nelíbí se mi to celý. Design mě neosloví.
Nox
Profil
RockFire
Vyměnit grafika;)

Vážně, je to dost bída, celé rozmazané, zubaté, nevhodný výběr barev, fontů (=> arial, verdana atp.), někde nedobrý kontrast
Celkově to prostě nejde, nevidím nic co bych mohl pochválit

Kód je o nesrovnatelně lepší, ikdyž ho moc není, snad jen description by chtělo zlepšit
RockFire
Profil
Jenže já když si přes diskusi tady najdu grafika, hned je špqatný, těch co dělají ree je málo a ještě míň co se chtějí přidat do takovéhleho týmu...
Railbot
Profil
RockFire
Když je někdo v něčem dobrý, proč by to taky dělal zadarmo, že? Ostatně chtěj po lidech reference, to ti alespoň z části napoví jestli to s tím člověkem má smysl nebo ne.
joe
Profil
RockFire
1) Řeknu grafikovi

Tohle dělal nějaký grafik?!
Tomasds
Profil
Aktuální web je amatéřina.
Nová verze ... soutěž "Najděte 12 rozdílů"? Já myslím že jich tam víc než 5 není. A jsou takového charakteru, že jejich autor evidentně nepochopil, že jestli má ten web nějak vypadat, tak musí začít úplně znovu.
el mariachi
Profil
Úprimne, koľko má ten "grafik" rokov a skúseností? Pokiaľ je toto jeho prvé dielo, tak chápem, trvá istý čas, kým sa to človek naučí robiť.. Avšak ak robí s grafikou dlhšie, tak by bolo asi na čase zamyslieť sa nad tým, či by nemal skúsiť šťastie radšej v inom obore, lebo takéto "práce" na publikovanie vôbec vhodné nie sú. Nespomínajúc ešte parodicky vyznievajúci header :) Toto je od grafického štúdia zatiaľ na miľe vzdialené a pokiaľ na sebe nepopracujete, o chvíľu vás to prestane baviť keď sa budete pozerať spätne na svoje výtvory a konečne si všimnete, že sme proste mali pravdu...
... tudy cesta nevede... ;)
RockFire
Profil
Já vám věřím, ale nevím co mám dělat, zatím jsem žádnou pořádnou radu nenašel...
srigi
Profil
Já vám věřím, ale nevím co mám dělat, zatím jsem žádnou pořádnou radu nenašel...

Zapni photoshop, chod na cssmania.com a kludne vykradni (napadovo) nejaku sablonu. To bude najlepsie.
amon
Profil
odkaz nefunguje. asi má server výpadok? (to sa stava hlavne pri www2.pipni.cz:-)

len pre info, názov WD vo mne viac evokuje firmu Western Digital (HDDcka), ako skratku slova WebDesign.

ak po niekom opakujem, sory, nechce sa mi tu diskusiu citat celu...
člen
Profil *
No pozri sa:
1) logotyp je ako z pred 10 rokov a je zubatý.
2) Už ako trojročného ma babička učila také riekanky a medzi nimi bolo aj: "Červená, modrá, pre blázna dobrá." Porozmýšľaj nad fontom v hlavičke aj nad farbou písma
3) Prečo keď tvoríte webdesign zdarma, je v hlavičke PHP kód, ešte aj rozmazaný? Lepšie by bolo použiť kód CSS alebo HTML, dať mu oapacitu nejakých 70-80%, bielu farbu a dať ho cez celú hlavičku, ale nie jeden! Použi viac odstavcov kódu v hlavičke pod rôznymi uhlami, alebo použi jeden odstavec, ale nie takto, najlepšie by bolo, keby ten kód postupne mizol(takúto hlavičku som už robilsebe aj kamarátovi, takže viem ako na to) a tiež by nebolo na zahodenie, keby tie odstavce kódu boli inej veľkosti a TROCHU! sa prekrývali, dodá to pocit, že jeden je bližšie a druhý ďalej, ale potom nesmú miznúť, lebo to nebude pekné.
4) Nepáčia sa mi tie obrázky v pravom panely, sú placaté, nevyzerá to dobre.
5) Je to všetko príliš tmavé, tá červená aj tá šedá.
6) Určite odstráň to outer glow z nadpisov v pravom paneli, nevyzerá to pekne, radšej daj inner shadow a biele písmo
7) Menu je škaredé, dalo by sa spraviť rozhodne krajšie, šedá nieje pekná, rozhodne zmeň kombináciu modrá-biela-čerbená-šedá, daj iné farby a menu by sa dalo keď už silou-mocou červená v hlavičke musí byť, tak prechod z červenej do bielej, ale to by ten web vyzeral škarede aj tak, keďže farby sú zle skombinované, tá červená je príliš tmavá, to nepôjde
8) vyhoď vista ikonky compu a play z WMP a povedz grafikovi, nech spraví vlastné, aspoň tú ikonku play nech spraví vlastnú šípku, nieje to ťažké, ten comp by sa dal prežiť, keby nebol taký veľký=rozmazaný a zle umiestnený
9) ešte hlavička: preč s tými špirálami!

Takéto sú moje dojmy ;)
člen
Profil *
Pardon, nedalo sa mi nevšimnúť: Ten nový design je už aplikovaný, lebo mne sa nezdá odlišný jeden od druhého... :-O
el mariachi
Profil
2člen : Ale no tak ! Veď nevidíš že to má iný header !? :P

2rockfire, akurát som ti šiel napísať čo by sa dalo vylepšiť, ale člen ma predbehol... skúsim to teda povedať inými slovami. zahoď tento "design", dohovor "grafikovi" a pustite sa do práce odznovu.. nemá zmysel tento súčasný vylepšovat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0