Autor Zpráva
Hela
Profil *
Ahoj všichni. Tohle je můj první web. Co si o něm myslíte? dik za komenty
Hela
Profil *
ehm, jeste link by to chtelo.... www.fairlygreen.com
zimmi
Profil
a predstav si nekoho, kdo nema flash!!!
Hela
Profil *
no takovych moc neni. Nicmene,mohla bych tam dat odkaz na stazeni flash playeru, pravda. Ale asi to nebude nutny.
zimmi
Profil
ja nevim, ale je tak 14 dni co jsem si stahl flash. a stejne se mi na strankach, ktery jsou cely flashovy moc nelibi.
Raptor
Profil
Budiž ubezpečena, že těch, co nemají flashku nebo ji mají vypnutou, je docela dost. A nezanedbatelnou skupinu, která je rovněž v nevýhodě, tvoří lidé s připojení přes modem / mobil, kterým se to bude načítat pomalu.

V neposlední řadě si uvědom, že pokud jsou celé stránky ve flashce, tak se automaticky vyčleňuješ z různých indexovacích a vyhledávacích služeb typu google a podobně a tím sama sebe znevýhodňuješ ...

Jinak je to pěkné, ale v podstatě toho samého bys mohla dosáhnout i pomocí XHTML, CSS a Javascriptu bez uvedených omezení a nevýhod. Co kdybys zkusila udělat alternativu bez flashky a nabídnout ji návštěvníkům, co si Tvoje stránky prohlížet ve flashce nechtějí, nebo nemohou?
Plaváček
Profil
Mě se to líbí, i když musím přiznat, že bez flashe by to šlo taky. Ale ty ilustrace jsou fajn :)
PeterBA
Profil
Mne sa to taktiež páči. Len som veľmi neporozumel tej šedej "príšerke" vľavo dole... :-))
Šlaha
Profil
Ve firefoxu si neotevřu náhledy
Hela
Profil *
No, asi máte pravdu. Prozatím jsem si tam dala detekci flashe. Promyslim si tu html verzi.

Slacha:
To je divný, že to neotevřeš ve firefoxu, ja to tam testuju a je bez problemu.


Ok, dik za komenty.

Ta příšerka vlevo dole.....no..... tý taky moc nerozumim:-))
Charlie
Profil
Hela
Prezentace se mi líbí, mám ale jednu radu. V Info > Speak dej pořadí jazyků English, Spanish, Czech. Od nejdůležitějšího k nejnepodstatnějšímu.
Hela
Profil *
Dobre Charlie.

Prohlizel si to nekdo na Macu??
Nemam moznost to zkontrolovat.
Martin
Profil
Dokonalý :)
Plaváček
Profil
Na Macu oukej a ještě jednu poklonu. Nemám rád flashové weby a vůbec modní flashová proniczanic hejblátka, která jenom zdržují a rozptylují, ale tohle se mi líbí moc. Je to hravé a bezvadné :) Ale HTML alternativu bych uvítal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0