Autor Zpráva
simmi
Profil
časem sem tvořil web mnoho návrhů jsem vymyslel mnoho návrhů jsem přetvořil ale nejvíce jsem spokojen s nynějším návrhem simmi.ic.cz
prosím vaše připomínky atd...
vydrus
Profil
simmi
Hrůza... vzhled je ten nejhorší možnej... a ještě ty kewords v hlavičce... překrejvaj obrázek...
OnZ
Profil
Obsahová část by ušla ale ta hlavička s menu je opravdu děsná
el mariachi
Profil
Ak mám byť úprimný, tak sa mi to nepáči.
V prvom rade, kód nemáš úplne v poriadku. Keď už musíš použiť XHTML, prečo neuzatváraš nepárové značky tak ako je to dané ( <nieco ... /> )? Niekde ich správne uzavreté máš, avšak na mnohých miestach máš html zápis .. Nerozumiem vôbec prečo... je ťažké používať jediný štýl kódovania?
V druhom rade, design mi príde príliš strohý, nedokončený, prípadne zastaralý.. neviem sa rozhodnúť čo viac prevláda..Takéto designy sa robili tak pred 5-8 rokmi, dnes mi takéto niečo už nestačí na to, aby som to kladne ohodnotil...Keď pozerám na header, zasahuje ti do obrázku text, ktorý následne, vďaka svojej čiernej farbe, moc čitateľný nie je. To je tak naschvál?
Lexter
Profil
simmi

Když to porovnám s tvými prvotními návrhy, vidím velký krok směrem kupředu, to určitě.

S čím by sis ale měl na tvém místě vyhrát je struktura obsahu a to hlavně v článcích. Grafika je také slabší, zamakej na tématičnosti.

PS: Pokud můžu podotknout, instro 027 se mi líbí. Ale "uřvaný" orchestrál by tomu nezaškodil :). Taky bych se vyhnul zvukům, které dle mě degradují muziku na polyfonní vyzvánění :). To je tak na okraj.
Miloš
Profil
Po kliknutí na odkaz instra na mě z repráků vyskočil hnus na zvracení (neboli nevyžádané zvuky).
Ten, kdo ozvučí stránky a leká tak návštěvníky, kteří o to ani trochu nestojí, je u mě dobytek; hanba!

Něco jiného je, když stránky defaultně nehrajou, ale návštěvník má možnost zvuky zapnout (a to imho udělá opravdu málokdo), ale za opačný přístup bych střílel.
Miloš
Profil
Jo a ještě trocha „konstruktivní pozitivní satiry“ – nějak se ti přemnožila keywords na stránce. Pro koho píšeš – pro lidi, nebo pro vyhledávače? Tohle podle mě není SEO, ale prasečina (PRASEO).
Nox
Profil
Zajímalo by mě proč jsi ignorovala v podstatě všechny mé minulé připomínky...rozebral jsem to docela hodně,
takže nevím, proč bych měl přispět nyní, asi to taky nebude mít odezvu
simmi
Profil
tak poraď te nějaký téma pro stránku o instrumentálech a domácích nahrávacích studií...
mě v celku nic nenapadá...
KoLi
Profil
Ten design nenachtne návštěvníka ani omylem. Lepší by bylo kolem stránky udělat nějaký stín, nebo ztenčit tu pravou čáru a dát ji na obě strány. A udělat pozadí typu www.uloz.cz. Klíčové slova v hlavičce to je vrchol. Jestli se jedná o stránku publikujicí instrumentální hudbu, měl bys tomu taky přizpůsobit design.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0