Autor Zpráva
css project
Profil *
Dobrý den,

dokončili jsme s kolegou novou českou css galerii s názvem CSS PROJECT, chtěl bych slyšet vaše názory.
odkaz: www.cssproject.cz

Díky, s pozdravem tým CSS PROJECT
Dranel
Profil
css project
Celý web se mi letmým pohledem velice líbí. Jediné, co mě ruší je tak silný hover náhledů webů. Bohatě by stačilo jen drobné ztmavení.
Railbot
Profil
Co pokračovat tady?
el mariachi
Profil
Jasné, pekné to je.. Bohužiaľ, takto designovo riešených galérií je na nete asi ako húb po daždi. Nenašiel som na tej vašej nejaký nový nápad, ktorý by ma výraznejšie zaujal.
vydrus
Profil
css project
Ujde, jen bych víc zkontrastnil menu napravo.
Lexter
Profil
1) Nechápu moc smysl anglicky psané patičky.
2) Velmi nevýrazný pravý sloupec. Kdybych na položku nenajel, ani bych nevěděl, že nějaké další info existuje.
3) Opravdu oceňuji, že mohu přejít rovnou na web, galerie, které mě nutí proklikávat se dál do jejich struktury mě nevýslovně serou.
4) CSS galerií je už strašlivá spousta.
Railbot
Profil
Přimlouval bych se za klikací logo.
Grafika není špatná. Modrá je sice uklidňující, tohle mi ovšem na můj vkus přijde až moc chladné, i když to byl asi záměr. Celkově je to také mdlé, nudné. Ztmavil bych odstín všech modrých textů, vůči pozadí jsou málo kontrastní.
Odkaz "Přidat webdesignéra do databáze" zvýrazněte, je zapadlý a je velice těžké si ho všimnout.
V kódu není mnoho chyb, největší neplechu dělá &, který je v odkazu a není zapsán entitou.
Tomasds
Profil
- když ve výpisu návrhů najedu u některého návrhu nad proužek z hvězdičkami, tak mi "jde naproti" a vypadá to, že můžu hodnotit. Klikám a nic se neděje.
- když na návrh kliknu, neotevřou se mi podrobnosti toho návrhu, ale rovnou dotyčný web. Budiž. Ale neotvírá se v novém okně, takže kliknutím galerii opouštím.
- ani když se přes "+ celé info" dostanu k detailům, hodnocení nefunguje. Klikat můžu kolikrát chci, každé kliknutí se počítá (hodnotilo: 9 lidí), ale Průměrné hodnocení je stále 0.
- ve formuláři pro přidání webu je hláška Povinné formuláře jsou označeny hvězdičkou. Tak aspoň tyto formuláře vyplňte. Zřejmě jsi nemyslel formuláře, ale pole.
- druhé menu: Webdesignéři | Nabídky prací | vyhledávání
- zpod tlačítka Vyhledat v opeře vykukuje kousek něčeho hranatého
KoLi
Profil
Jak napsal el mariachi, takových designů jsou na netu tisícovky. Design je pěkný. Jako uživatel bych uvítal v menu underline. Logo by se dalo taky udělat jako odkaz, to už je dnes normální. Taky nechápu proč píšeš do patičky anglicky. Pokud chceš nabídnout stránky i cizincům je angličtina jasná volba ale potom bys měl nabídnout i přeložení celé stránky do angličtiny, jinak to nemá smysl.
pantondavo
Profil
Předchozí design (bílý) se mi líbil více, tohle je šedomodrovyblitá a ještě k tomu chaldivá skoro až mrazivá barva, která mě moc nepoutá ke stránkám.
Petrnson
Profil
Souhlasím s názorem pantondavo. Dřívější desing byl živější a působil na mě lepším dojmem, jedině by si zasloužil lepší kontrast.
pantondavo
Profil
Ale jako velký plus působí fakt, že je možné prezentovat i logotypy, což není moc rozšířené.
Petrs
Profil *
Těch CSS Galerií se v poslední době vyrojilo v Česku nějak hodně ;) Koukal jsem na to, ale nijak mne to nezaujalo. I tak je to ale lepší než minulá verze. Trošku to vypadá, jakobyste přebírali nejnovější weby z www.cssrevue.cz ... Nicméně chápu, že začátek je těžký.
Lexter
Profil
Petrs
Ale no tak, každý povedený web je ve více galeriích ;).
imploder
Profil
To jste to teda hodně přepracovali! Chválím, vypadá to mnohem líp. Náměty na vylepšení:
- Všiml jsem si, že výchozí stránka je totožná se stránkou CSS Galerie a hlavička není klikací. Může to tak zůstat, ale pro přehlednost by bylo lepší zvýraznit vybranou položku v horním menu - na výchozí stránce by byla vybraná CSS Galerie.
- V názvech se v češtině píše velké písmeno jenom u prvního slova, ne u všech jako v angličtině, pokud není některé z dalších slov samo o sobě názvem. Zvlášť bije do očí "Města a Obce". "Galerie" by teoreticky mohl být sám o sobě název, ale tomu neodpovídá "Přidat web do galerie" s malým g. Přikláním se k malému g: CSS galerie.

Protože je galerie pěkně graficky provedená, nabízí se otázka: může být galerie sama v sobě? :)
Petrs
Profil *
Lexter To jo, souhlas. Připadlo mi jen zvláštní, že z 10 webů na úvodní stránce www.cssprojekt.cz jsou 4, které právě jsou také na úvodní stránce www.cssrevue.cz a pátý web je z top 10 ;)
css project
Profil *
Petrs
Některé weby, jak říkáš, že jsou z cssrevue byli přidány někým a některé jsem přidal já osobně, teprve se to rozjíždí a není to vůbec jednoduché :) Ocením jak budete přidávat :)
css project
Profil *
Jinak díky všem, postupně to dodělávám, ale hodně mi do toho leze škola, bohužel. :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0