Autor Zpráva
Stanley9
Profil *
Vyjádřete se prosím ke stránkám pizzerie Rugantino na http://rugantino.pfleger.cz

Díky.
Kcko
Profil
Neni to nic moc. Stranka postrada elegantni design dnesni doby.
Jezdici andelicek ci nevyrazna leva navigace, ktera je navic delana pomoci flashe mi prijde jako spatny vtip.
Barevne to take neni ono.

Smazal bych to a poohledl bych se po nejake CSS galerii a zkusil se inspirovat. Toto neni prilis reprezentativni.
Railbot
Profil
Kdyby byl v patičce rok 1999, souhlasilo by to.
vydrus
Profil
Stanley9
Hrůza.
SwimX
Profil
Zruš všechny věci co se hýbou, je to strašně rušivé.

Celé stránky obsahují jenom dvě barvy. Je to vlastně béžový obdílník na zeleném pozadí se zeleným textem. Chtělo by to zapojit fantazii, ale ne každý je grafik, pak ale zkus stáhnout nějakou šabklonu a vložit do ní svůj obsah.
fida
Profil *
Ahoj z těch komentářů si nic nedělej, tady nikdo nikoho nepochválí, si tim lidi jen zvedaj ego,nebo co. Ale SwimX má pravdu zruš ty létající věci je to rušivé a z toho anděla mě bolí oči,když ho chci sledovat.
Jinak vcelku jasný stručný, jen pozadí bych nedal jednotvárný, ale nějakej obrázek.
Trřeba něco ve stylu vyfocený dlaždice: http://www.umeleckekovarstvi.ic.cz/obrazky/velky2.jpg
Railbot
Profil
Ahoj z těch komentářů si nic nedělej, tady nikdo nikoho nepochválí, si tim lidi jen zvedaj ego,nebo co
Nejsme tady od toho, abychom chválili, což jde i tak dost těžko, když není co. Ego máme dávno napumpované, dělá nám to už jen škodolibou radost.

Stanley9
Doporučuji projít nějaké galerie a podívat se, jak by měl web v dnešní době vypadat. Mimochodem na stránce "o náš" nefunguje to skvělé flashové menu plné zdravého pohybu.
kajaman
Profil
fida
nejsi náhodou nějakej škodolibej konkurent? :-D

Stanley9
strašně dlouho se mi to natahovalo, tak jsem odešel... :-/
fida
Profil *
Kajaman...

Dostals mě. Sem obchodní zástupce Pizzi Guseppe:-D
VENCA
Profil *
chtělo by to doladit, základ si myslím neni špatný... a ještě bych to andílka nechal na místě :-D
Stanley9
Profil *
Díky moc za připomínky trochu jsem to doladil :-)
Mistr
Profil
Stanley9
trochu jsem to doladil
(1) Otevřel jsem si stránku a dole pod obrázky vidím Česky - Česky. Říkám si: "No a co?" Až pak mne napadne, že další jazykové verze budou možná vespod.
(2) Rád bych se na zvolenou pobočku dostal klepnutím na její název či obrázek. Jazykové verze bych vyřešil až později, v profilu té které pobočky.
(3) Proč má stránka vodorovný posuvník. Zuž ji.
(4) Nač je volba Italiano na jiné barvě pozadí než ostatní?
(5) Z jakého důvodu je v popisku Pizzeria Rugentino II. ta dvojka na jinak podbarveném pozadí než zbytek? Ten přechod je příliš výrazný.
(6) V patičce stránky http://rugantino.pfleger.cz/dusni/denni-menu.php klikám na text Mapa skoro jak divý a nic se neděje.
(7) Nápojový lístek je strašně roztažený. Než najdu u oblíbeného nápoje cenu, tak to trvá. Zuž to celé.
(8) Proč se ze stránky Pizzerie Rugantino nedostanu snadno na stránku Pizzerie Rugantino II.? Dostal jsem se z vyhledávače třeba na stránku nápojového lístku a já se nedozvím, že máte i druhou provozovnu, která je třeba daleko blíž mé práci či bydlišti.
KoLi
Profil
Z mého pohledu je to design, který neodpovídá dnešní době. Menu je udělané příšerně, jako zákazník bych spíše uvítal klasickou nabídku (vlevo). Opakujicí pozadí ve stránce bych vyměnil za jednobarevný, možná s nějakým tmavším přechodem na pravou stranu. Zpočátku jsem si myslel, že patička je schválně udělaná tmavěji ale všiml jsem si, že je to pokračovaní pozadí. Asi by stálo za to, udělat patičku zvlášť. Vcelku je dobrý nápad s tou nabídkou salátů, těstovin atd., ačkoli bych raději místo toho viděl menu :). Taky by stálo za zkoušku změnit i to zelené pozadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0