Autor Zpráva
R
Profil *
http://www.reklamka-kvalitne.cz/zakazky/das.png
mirag3
Profil
mne sa to celkom páči, ale niesom grafik takže po profesionálnej stránke to hodnotiť nemôžem :)
bombajack
Profil
Hezky,ale neni to tvoje prace nybrz se jedna o sablonu....zase snaha se ceni i se sablonou je prace,vim o cem mluvim.:)
R
Profil *
coze? tohle je moje prace!!! Jaktohle muzes vubec napsat!!!!!!!
ninja
Profil
Nezarovnaval bych doprava.
Jimmy Hayek
Profil
bombajack
Můžeš svoje tvrzení nějak dokázat?
Rokka
Profil
Dělám se s tím několik hodin a ty my pak řekneš tohle? To jsi me pěkně namýchnul :(
Rokka
Profil
Přesně, dokaž to!

Nevím co přesně by jsi nezarovnával doprava. Je to celé hozené na střed.
OnZ
Profil
Nevím co přesně by jsi nezarovnával doprava. Je to celé hozené na střed.
ninja asi myslel menu
Rokka
Profil
pak mi to hned doslo kdyz jsem to odeslal :)
bombajack
Profil
Nezlob se na me ale text zacinajici "Lorem ipsum dolor sit amet..." je vetsinou default text na sablonach....nebo se snad mylim?Podle me jsou jen udelany upravy barev a textu......
Rokka
Profil
Prosimte, precti si o textu Lorem Ipsum, máš o tom zřejmě zkreslenou představu.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Lorem_ipsum
bombajack
Profil
Tak ja predpokladal ze je to finalni stranka......dobra tedy,jestli je tomu tak,tak stranky hezky.
Nox
Profil
bombajack
Rokka má pravdu, je to naprosto standardní výplňový text, v designech úplně normální

Rokka
Jak tak na to koukám, tak se mi to líbí
Věci jako pruh před náklaďáky (hezké využití tvarů), pěkná grafika, barvy
Fotka s náklaďáky by rozhodně chtěla doostřit
V horním pruhu bych dal mezi ty tři části větší mezery, možná dal něco jiného než hvězdičku (a osobně
raději píši Tel..,E-mai...,Fax...)
Trošku bych zmenšil line-height
Rokka
Profil
Je finalni. Design je hotovej. Ted to obhajit u zakaznika a dosadit texty a udelat dalsi navrhy dalsich stranek.
Rokka
Profil
Noxi, ok. Myslim, ze bych mel nahore kontatky zprehlednit. Fotky bohuzel dodala ta firma z telefonu. To vis, ze bych je vyfotil, fotakem, ale kdy kdyz jim to porad jezdi.
Nox
Profil
ale kdy kdyz jim to porad jezdi.
:-)

Fotky bohuzel dodala ta firma z telefonu
Jasné, ale stačí v nějakém grafickém editoru použít zostřovací funkci. Když se dobře nastaví, tak to pomůže a nevypadá špatně...
aby to bylo poznat, ale zase nepřehnat
Rokka
Profil
Ok, to bych mohl udelat. Je to chvilinka.
Rokka
Profil
Hotove, je to lepsi?
Nox
Profil
Jj, určitě
člen
Profil *
Nezlob se na me ale text zacinajici "Lorem ipsum dolor sit amet..." je vetsinou default text na sablonach....nebo se snad mylim?Podle me jsou jen udelany upravy barev a textu......
http://cs.lipsum.com/
člen
Profil *
Nepáči sa mi biela farba písma, nepáči sa mi to, že okrem ČR je na tom glóbuse zvýraznené aj Dánsko, Nórsko, Fínsko a aj zeleným(fuj!) Belgicko. A nakoniec sa mi nepáči na stránke to pod tým obrázkom, ten oranžový prstenec a ani fotka truckov sa mi tam nehodí a nepáči, hodil by sa viac jeden orezaný truck, ten červený najlepšie.
imploder
Profil
Nepáči sa mi biela farba písma, nepáči sa mi to, že okrem ČR je na tom glóbuse zvýraznené aj Dánsko, Nórsko, Fínsko a aj zeleným(fuj!) Belgicko.
Možná jsou to země, kterých se to týká (jde přece o dopravu přes hranice). Jen hádám, nevím to jistě.
KoLi
Profil
bombajack
Nezlob se na me ale text zacinajici "Lorem ipsum dolor sit amet..." je vetsinou default text na sablonach....nebo se snad mylim?Podle me jsou jen udelany upravy barev a textu......
Nj, za každou cenu chytrák. Lorem ipsum se generuje na [url=www.lipsum.com] www.lipsum.com[/url], to za prvý. Za druhý nevim, proč by se měl lipsum poblikovat jenom na šablony které jsou ke stažení. Používá to většina grafiků, protože to je jednoduchý a účelný.

R
Design je pěkný. Pozadí je pěkně řešený, ta zeměkoule dobrý nápad. Logo taky pěkný. Mě se to líbí..
člen
Profil *
Možná jsou to země, kterých se to týká (jde přece o dopravu přes hranice). Jen hádám, nevím to jistě.
Je to možné, ale zelenou?! No dobre, teda tá žltá by ešte išla, ale zelenou?! Naviac sa mi nepáčia farby vlajky ČR na ěskej rep., je to nevýrazné, tu by sa hodila tá zelená(keď už tam musí byť)
Falcon
Profil
člen
ěskej rep - takú ja nepoznám

R
Mne sa to celkom páči 8/10

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0