Autor Zpráva
Tin
Profil
Už delší dobu provozuju stránky do výtvarky http://ucdam-hb.wz.cz a uvažuju o tom, že je předělám do php.
Zajímalo by mě, jaké jsou názory na současnou verzi.
flying gentleman
Profil
me se na tom libi, jak je provedeny menu, asi bych ho dal jinak barevny(neptej se jak, to nevim), ale libi se mi.skoda ze tam mas ramy, ale na nich urcite zacinal kazdej:)
v css mas definici skrolbaru, kterou podporuje jen IE. nevim, jestli to jinym prohlizecum nahodou nevadi.
reklamu od webzdarmu kazdopadne dolu, jestli to jde.jinak mi prijde, ze mas moc velky pismo.
Tin
Profil
Díky
rámy - proč myslíš, že to předělávám? ;-)
scrollbar - vadit by neměl
reklama - v podmínkách je nahoře, tak ať si tam je
flying gentleman
Profil
ale ty mas moznost tu reklamu v nastaveni na webzdarmu vkladat dolu, bohuzel jen NA VSECHNY STRANKY.
zvaz to, co je lepsi.
Tin
Profil
no právě - na všechny!
Charlie
Profil
To menu je sice pěkné, ale úplně chybí hover u odkazů. Typografie taky není nejlepší, můžeš zacít tak, že více odsadíš pravý okraj textu na stránce.
Boy
Profil
S tou reklamou, kdyby jsi byl správný čech, tak to jde lechce "přečůrat" tak, aby tam nebyla, respektive byla na jiné stránce.

K designu......dost se mi líbí to provedení menu, ale když už je to výtvarka, tak by to mělo být něco pořádného ne? Ne takový suchý design......to sis s tím moc nepohrál...předělej to :-)
Tin
Profil
Charlie: hover - jak to myslíš? css a:hover je úplně všude

Boy: no jasně: absolutní pozice a z-index. Ale nechci to riskovat
Anonymní
Profil *
Nejvíc mě dostaly ty znaky nahoře a dole v menu udělaný z borderů
Charlie
Profil
css a:hover je úplně všude

Mám Firefox a funguje to jen v prvním a v posledním odkazu v menu. Ta změna barvy je naprosto nedostačující. Chtělo by to daleko větší kontrast.
Tin
Profil
Víš, Charlie, V hlavním menu jsou jen 2 opravdové odkazy, horní a spodní, ty 4 mezi nima jsou jen divy se stejnym nastavenim,a na ně se :hover nedá praktikovat. No a pak tam jsou odkazy v těch vysouvacích menu.

Anonym: jako že hezký nebo strašný??? ;-)
Charlie
Profil
Tin

1) Uznávám, ale barva hoveru je jako kdyby tam nebyla, navíc nepozoruji hover ani u vysouvacích menu.

2) na ně se :hover nedá praktikovat, ale dá, slouží k tomu rozšíření *.htc pro IE, podrobný popis této techniky je zde:

Hover Emulation for IE 5+
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0