Autor Zpráva
Scumo
Profil
www.scumo.ic.cz/Scumo.jpg
Venca V
Profil
Zas nova stranka od Scuma
...a zas se stejnými chybami, jako ty předchozí. Zkus si vzít k srdci rady z předchozích threadů;-)
Dranel
Profil
Scumo
Nelíbí. Pohraj si s fonty. Spíš než takové táhlé gradienty používej jemné stíny - je to hezčí. Ten vzor, který jsi vybral opravdu není to pravé ořechové pro moderní web. Zamysli se nad logem, tohle je jen zvětšené hnusné písmo. Pohraj si se zvýrazňováním. V obsahu nastiň, co tam bude doopravdy. Tedy odkazy, tučné zvýraznění, nějaký detailek (třeba tip), ale třeba i tabulka, definiční list (novinky...) atd...

Jestli můžu poradit, tak já to dělal následovně:
Na počátku všeho (pár měsíců dozadu) jsem chtěl mít svůj web. Jako předlohu jsem si vybral orvní hezký web, na nějž jsem narazil. Výsledek se mi ovšem nelíbil a proto přišlo několikanásobné předělávání. A nakonec to šlo do koše. Takto se to opakovalo 3x, když jsem si řekl "Dost!". Nedávno jsem si zadal na Seznam a Google postupně některé fráze a otevřel jsem od každé prvních 5 stran výsledků. Dále jsem si sehnal seznam CSS galerií a postupně si prošel všechny české a vybíral ty weby, které se mi líbí. Takto se počet mých tabů (panelů, záložek..) v prohlížeči vyšplhal někam ke dvou stům. A začal jsem všechny weby procházet. Jedenkrát, dvakrát, třikrát... postupně jsem zavíral ty, které se mi v ničem nelíbily. Zůstalo jich asi dvacet a teprve teď jsem zjistil, co vlastně chci. Všechny mají podobnou strukturu (už mám strukturu), podobnou sadu barev (barvy však ještě rozmýšlím), podobné menu (horizontální) a další společné věci.

Tímto jsem chtěl říci, že dokud si nesedneš na pár hodin k CSS galeiím, nebudeš nikdy vědět, co vlastně chceš a co je moderní.
Scumo
Profil
Dranel
Dik za full text topic, ale strukturu jiz mam viz. scumo.ic.cz (jeste dlouho se bude dodelavat, php, css)

Myslim ze jde o to ze nemam fantazii na graficke stvarneni stranky, uzitecnej jsem jen ke kodovani :-D
KoLi
Profil
Scumo, takovýhle weby fakt nemají úspěch. Vždyť se ti tam dokola ukazuje ten samý obrázek. Nelíbí se mi to, práce za 5 minut.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0