Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
www.bigyzr.cz
Falco
Profil
Web je pěkný. Akorát to logo na úvodní stránce by chtělo dát na střed a možná i nějaké pozadí. A ten pojízdný text se tam nehodí, napiš ho přímo pod logo. S menu bych už nic nedělal, je perfektní.
Zajímalo by mě, proč je ta stránka dělaná v rámcích??
rOMIK
Profil
nekde bych hodil odkaz na tu uplne prvni stranku (treba kliknutim na ten obrazek vlevo nahore...)
Charlie
Profil
No, me se to teda moc nelibi. Zpusobuje to bile pozadi, ktere tim, ze je bile pusobi spinave.

Jinak se k stránkám nebudu více vyjadřovat, protože jsem zarytý ateista (dokonce jsem s kamarádem založil "Ateistické bezboženství"), a tudíž by moje kritika byla hodně tvrdá...
weckho
Profil
Taky sem zaritej ateista, ale to bílí pozadí mi zas tak špatný nepříjde.. Jen na té úvodní stránce s tím logem..
Boy
Profil
V klidu, design se mi nelíbí
Charlie
Profil
Boy, není v mé kompetenci tady někoho kritizovat, ale vaše příspěvky nemají žádný přínos. Možná kdybyste řekl proč se vám design nelíbí, tak by to bylo lepší.
Acci
Profil
ale vaše příspěvky nemají žádný přínos
A ta druhá část tvého příspěvku má nějaký přínos?
Charlie
Profil
A ta druhá část tvého příspěvku má nějaký přínos?
Ne, ale ta první ano.
j_hajsl
Profil
mě to příjde, jako by menu (perfektní) a obsah byly ze dvou různých stránek, nějak se k sobě nehodí ... jak už někdo říkal, menu bych nechal a obsah k těmu přizpůsobil ... hlavně barevně (do nadpisu nějak dostat pokračování těch květu nebo tak něco ...)
DZer
Profil
menu se mi taky líbí ale k těm ostaním stránkám mám výtky
-ta uvodní je příšerná,to logo má hrozně vidět hrany,je krutě aliased,doporučuji předělat a ten běžící text bych tam nedal
-všechny podstránky bych rozlděli na dva frejmy nadpis a vlatní obsah ikdyž je to nešikovné vypadá to líp a nebo uplě vynechat ramce.
-ten nadpis bych graficky vylepšil je dost strohý a udělal bych mu přechod k menu takle je to hrozně useknutý
obsah nebudu hodnotit protože sem silně proti křesťanství
Pepee
Profil
ad 1. rád bych se ujistil, zda jsem stále ještě v diskusi o webových stránkách a ne o náboženství.
ad 2. pokud se diskuse týká webu tak bych vytknul rámce, ten "pojízdnej text" a sem tam stránku bez zadaný diakritiky (takže v linuxu vidím ...zajímavý výrazy :o) ...)

..no jinak mi to přijde v pohodě, když pominu asbenci odkazu na hlavní stranu (s navigací) v pravým frejmu ...a nebudu fanaticky kázat o tom co vše lze pomocí CSS
AMD
Profil
taky bych vyhodil ten jezdící text ... a zobrazil jsem si zdroják a úplně jsem se lekl ... nejsem zvyklej na rámce :)) tak ty bych taky dal pryč a ještě se mi zdá že je tam moc malý písmo ... nemůžu menu je hezký, ale ne dokonalý ... je ve framu, hihi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0