Autor Zpráva
bulik
Profil *
koukněte se mi prosím sem.
http://accpok.php5.cz/
Je to jen layout. tak se nelekejte funguje jenom menu vpravo a položka home.

— Moderátor (Ch): Doplněn odkaz. —
tozi
Profil
Prvý dojem bol že som došiel na web o tráve :D.
Inak nieje čo hodnotiť,nulová grafika.
KoLi
Profil
Strašně nepřehledný, zprve nevím jakou nabídkou se mám řídit.
bulik
Profil *
Minimalistická grafika byla součást zadání, asi sem i na to měl upozornit.
V případě e-shopu s tím celkem souhlasím, netřeba zdobit.

tozi - jak si prisel na to ze jde o web o trávě?
Nadpis i title zní: "Péče o tělo, pleťová a solární kosmetika z konopí" . Žádné návody jak pěstovat, papírky, fajfky a jiné klasické propriety, v grafice není konopný lístek ani nic co by evokovalo pěstování nebo kouření. Opravdu mě to zajímá protože to je přesně to čemu jsme se chtěli vyhnout. Dokonce byl i kvůli tomu zahozen jeden návrh. Ty lístky v grafice mě osobně připomínají spíš listy kaštanu nebo tak, tráva je přeci špičatější a zubatá. Takže, proč web o trávě?

KoLi
Nepřehledné?
Opět proč?
- blok vpravo je jasně nadepsaný "E-shop (katalog)", připadá ti ten nadpis nejasný? nebo neuvěřitelný?
- položky Home, Košík, Jak nakupovat, Obchodní podmínky, Kontakt , tam snad není co řešit nebo proč pochybovat případně co nechápat a pokud někdo nechápe co je "kontakt" a pod., asi mu není pomoci...
- Jedině to menu vlevo na prostředním pruhu by zasloužilo nadpis, o tom vím, leč neprosadím to - asi. Budou tam nějaké podrobnější informace k tématu, takže spravil by to nadpis třeba "čtěte také" nebo "víte, že..."?
SwimX
Profil
jak si prisel na to ze jde o web o trávě?
podle těch listů v hlavičce, taky mi bili do očí :)

-nemění se ti title - chyba
-hover menu je dosti nekontrastní
-kod vypadá dobře, pár divů, ale snad mají všechny své opodstatnění, možná menu by mohlo být v tagu <menu> ale to je detail

Proč?
- <meta http-equiv="Pragma" content="no-cache" />
- <meta http-equiv="Cache-Control" content="no-cache, must-revalidate" />

Jinak se mi web líbí, je nduný, smutný, ale účel plní a pokud zde jde jenom o to, tak proč ne, ale pokud chcete větší reklamu, víc zákazníku, tak možná by design neuškodil. :)
svadla
Profil
ty listy mi vubec neprijdou jako trava, coz bych asi naopak od predchozich nazoru cekal
bulik
Profil *
takže pro ty co nevědí jak vypadá tráva (na rozdíl od svadla), tráva vypadá takhle
- to svadla taky si myslím, že ke konopné kosmetice asi sakra patří konopný lístek, asi jako ke kosmetice s Aloe jaksi patří obrázek Aloe, kdo by si to pomyslel. Ale - právě kvůli takovým jako je SwimX nebo tozi od toho bylo upuštěno - bohužel. Jak jsem psal výše, myslel bych si že text Péče o tělo, pleťová a solární kosmetika z konopí je dostatečně výmluvný, stejně tak "opalovací kosmetika" atd., asi není.

to:SwimX

- title - jak jsem psal je to jen layout = pouze statické HTML => dynamické fce nefungují
- hover, ještě to hodlám s klientem probrat, ale ďík
- divy maj opodstatnění a kdyby si znal specifikace tak víš, že do "XHTML 1.0 Strict" <menu> nepatří
- proč ty mety? - protože to standardně generuje PSPad jako anticacheovací hlavičky, od jistých (několika) zkušeností neopomenu jedinou (i nesmyslnou) možnost cacheování zabránit, howg, nebudu to dál rozebírat.

Mohlo to vypadat i takhle , ale ten lístek... všichni huliči by si mysleli, že si tu objednaj papírky, je to prostě kontroverzní téma s tím se nedá nic dělat. Ty fonty tam by tak nezůstaly, šlo o to, že se vybíralo kterej z nich to bude, nakonec je to zase normálně textově, tak to má byť :-) .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0