Autor Zpráva
laby
Profil *
Ahoj, potřebuju váš názor na moje www... Díkes. (textů se nevšímejte, jen grafiku) http://pyramidy-giza.xf.cz/
tesarm@gmail.com
Profil *
hned v tom vrchnim banneru se mi nezda ten futuristicky font.

Asi bych pouzil lepsi padding a jeste si trochu pohral s barevnosti.

Design techto stranek ve me trochu budi nostalgicke myslenky. Kdyz treba vzpominam na win 95 atp.
imploder
Profil
:: moc pěkné pozadí
:: fotky nemají po stranách dostatečný padding (EDIT: *margin)
:: tečky z boxu Galerie vyjíždějí doprava do obsahu (nějak nechápu na co tam jsou - jen výplň co se později odstraní?)
:: na čtení na obrazovce je lepší bezpatkové písmo
:: font v hlavičce se mi líbí, barvy jsou vhodně zvolené, jenom by nebylo od věci barvit nadpisy jinak než odkazy (vzniká totiž dojem, že každý nadpis je odkazem)
Tomasds
Profil
tesarm@gmail.com
futuristicky font.
Futuristický?? Podívej se na pár desítek let stará loga firem jako favorit nebo mora. Přesně toto bylo použito v něčem, ale teď si to nemůžu vybavit.

K věci:
Základ je slušný, ale v mnoha detailech nedotažený.

- pravému divu bych nastavil nějaký padding
- menu má grafickou úpravu, jako by design vymýšlel někdo .. třeba já. Prostě žádný design.
- nadpis v pravé části .. tobě se líbí, že ta žlutá není po stranách dotažená až ke kraji a že tam vpravo máš tečky?
- Vládl přibližně v letech 2539/2489–2511/2461 př. n. l. co to je za dvojité časy? Máš to tam často
- [2] .. to vypadá jako odkazy na nějaké vysvětlivky, které tam ale nejsou
- tečky vyjíždějící z menu.. co to je? proč to je??

Myslím že v češtině je správný tvar "Džóser".
Odstavce jsou moc dlouhé, je únavné to číst. Rozdělil bych to na menší, např. úvodní straně by prospělo rozdělení do nějakých 5-6 odstavců.
Amunak
Profil
Na mě design taky působí velmi nostalgicky, ale píšu kvůli těm [2], [4] atd... Je to text z wikipedie, která to má jako odkazy na komentáře.
kletely
Profil
laby
Pozadie je vcelkú pekné, ale bolo by krajšie s: background-attachment: fixed;
Inak tie piramídy sú naozaj také ploské ako sú na logu :)
laby
Profil *
Tak jsem to trochu poupravil...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0