Autor Zpráva
juan
Profil *
rád si poslechnu veškerý komenty k dyzajnu a provedeni a technický stránce tohodle webu http://www.bowwave.cz. diky
none
Profil
No je to ve flashi to není dobrý,porad dokola flash neni pristupny vsem.Jinak ta stránka na to ze je ve flashi je dost jednoduchá,1 hvezda a na tom text a nejakej přehrávač no ale asi to učel splnuje.Bowwave se mi líbí dokonce mam CD sumi z dat.
K hudbě na potzadí se nebudu vyjadřovat bylo by lepší kdyby si ji každá zapnul sám ale co kdyz je to stránka kapely tak proč ne.
DZer
Profil
Hudba na pozadí by mohla bejt delší nebo by tam moh bejt nakej přehrávač aspon se třema písnička.
Jinak BOwWave sou svělí.
Charlie
Profil
Flash sice není přístupný všem, ale proč to tak nedělat? Myslíte, že nějaký důchodce s IE 4 poleze na takové stránky?

Tato prezentace vypadá velmi dobře, je na tom vidět ta velká práce. Jen tak dál, mě se to moc líbí.
Hugo
Profil
Charlie

No, ja nejsem duchodce s IE4 a mam flash vypnuty. Podle me je to skvela technologie na bannery a on-line hry, ale ne na cele weby (toto prosim nekomentovat - NO FLAME).

Web vypada dobre (se zapnutym flashem), ale ta hudba by opravdu mela byt az na pozadani.
weckho
Profil
Taky se mi to moc líbí, proti flashi nic nemám...
Charlie
Profil
Hugo, s hudbou s tebou souhlasim. Ja ve flashi neumim, ale flashovy stranky se mi libi, protoze jsou velmi efektni.
kohout
Profil *
Bow Wave ujdou.. ale ke stránkám. Je to takový.. no.. nevim, ta předchozí stránka se mi líbila asi 1 000 008 krát víc..
bzuK
Profil
Je sice jasný, že na váš web budou chodit hlavně fandové,
ale nebylo by od věci trošku líp naznačit, že jste hudební kapela?
(přiznám se že nebýt týhle diskuze, myslel bych si že jde o stránky nějaký hospody :o)

Jinak dyzajn parádní!
Boy
Profil
Já jsem taky nepochopil čí jsou to stránky.....vůbec mě nenapadlo, že nějaký kapely.
Ty hrozně blikající animace mě strašně otravujou........
Boy
Profil
Ale strašně se mi líbí to, že jsou pokaždé někde jinde, jakoby se za tvými zády v tom suterénu hýbali.
Charlie
Profil
Je pravda, že stránky na první pohled neukazují, o čem vlastně jsou. Ale je to efektivní. Webové stránky jako takové bych rozdělil na tyto:

1) Validní, přístupné, standardizované... Je jich málo
2) Nevalidní, přístupné, co nejmenší velikost (třeba vyhledávače, konkrétněji Google)
3) Vysoce efektivní stránky ve Flashi, nejlepší reklama na webu (třeba tyto stránky)
4) Nevalidní, nepřístupné, nestandardizované, hnusné :-) Těch je většina :D

Co se týče bodu číslo 3, tak zde jde hlavně o reklamu. Řadového uživatele internetu nezajímají webové technologie ani nic kolem toho. Rozlišuje akorát rozdíl mezi pěknými a hnusnými stránkami. A stránky ve Flashi jsou většinou pěkné, jak už jsem říkal, nejlepší reklama. A proto se Flash více a více používá! Hlavně u módních značek, kadeřnictví, nebo stránek o hudebních skupinách...

Tyhle stránky jsou podle mně velice kvalitní a klaním se každému, kdo dokáže takové stránky vytvořit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0