Autor Zpráva
Millos
Profil
je to len designovy navrh text je od veci

na tych fotkach co su tam budu strechy co urobili...

http://www.mbreklama.eu/album/fedorko.png
SwimX
Profil
Web se zabývá střechami a jsou tam cákance od barvy, jako kdyby sme byli u natěračů? :D
Ale je to hezké, jednoduché, jasně přehledné,
chybí mi hover menu a patička
Millos
Profil
jasne hover bude, toto je len obrazok.... proste cakance od farby patria k stavbe ako aj ku robeniu striech...
dakujem za nazor
Mistr
Profil
Millos
proste cakance od farby patria k stavbe ako aj ku robeniu striech
Jo, a taky k tomu patří třeba hřebíky a kladivo. A nebo lahev piva, kterým dělníci hasí svou žízeň. A taky rádio, které fachmani poslouchají, atd.

Já bych v tomto místě souhlasil s kolegou SwimX. Vyházel bych ty fleky a dal bych tam spíš obrázek tašky apod. Prostě něco, co na první pohled evokuje střechy a pokrývače. Musím hned rozpoznat, na jakých stránkách jsem se to ocitnul. A takové obrázky tomu moc pomáhají. Podobně mi přijde poměrně nešťastně zvolená barva pozadí. Volil bych odstín červené, protože i tašky jsou červené.
Millos
Profil
dakujem za nazor.
KoLi
Profil
asi bych volil červěný barvy.. jinak pěkný
oogi
Profil
Promiň, ale mně to přijde docela odfláklé.
Vzhledem k tomu, že fotky jsou jedinou výraznější součástí designu, bylo by celkem vhodné kdyby tam už byly ty, co tam skutečně budou, protože takhle to působí jen jako jakási osnova k budoucímu designu.
Nevím zda jsi dělal logo, ale je dost divné.
Jedinou pozitivní věcí vidím dobré zakomponování loga do designu, což však při kvalitě loga není zas takový úspěch.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0