Autor Zpráva
Buddhan
Profil *
Prosím o názor na známý podnik na Úvoze <a href='http://www.uzavesenyhokafe.cz/' target='_blank'>u zavěšenýho kafe</a>
Buddhan
Profil *
Prosím o názor na známý podnik na Úvoze u zavěšenýho kafe
j_hajsl
Profil
úvodní stránka, jídelní lístek a píti je špatně čitelný a navíc jako obrázek, je to sice pěkný, stylový ... dal bych v klidu taky obyc.text, lépe se čte ...
Charlie
Profil
~ Ta stránka je dost nepřístupná, protože na ní s vypnutými obrázky není vidět zhola nic.
~ Chybí deklarace DOCTYPE
~ Kód je psaný podle starých standardů
Šlaha
Profil
Těm obrázkům musíš dát alt="" a napsat do něj, co je na těch obrázcích
Buddhan
Profil *
A to ještě nevíte, že vozíčkář se tam nedostane na záchod a hluchýmu nenalejou!
LukasMage
Profil
lol ? :D
Jacurutu
Profil
Chudáci hluchý vozíčkáři s problémy s udržením moči.Verdikt:
+ originální design, dobře sladěné barvy
- 38chyb na hlavní stránce, frame, posuvník u frame s obsahem, ten je navíc moc nahoře a fronta u záchodů
Každopádně určitě přídu, jacurutu
Mistr
Profil
~ Chybí deklarace DOCTYPE

Yuhů na svém webu píše


Pokud nemáte syntaxi souboru zkontrolovanou parserem podle příslušného DTD, raději <!doctype> vůbec nepoužívejte


(cituji ze stránky http://www.jakpsatweb.cz/html/struktura.html#doctype)

Třeba je kolega právě tímto případem. Já osobně se mezi tyto případy řadím také.
Buddhan
Profil *
Tak jsem všude dopnil doctype a na index.htm mi to už hlásí jenom jednu chybu, ale tu nedokážu odstranit - když smažu na řádce 10 příkaz frameborder="0", tak se mi to dole rozpadne. Navíc přece frameborder="0" je povolený, ne?
Charlie
Profil
Pokud nemáte syntaxi souboru zkontrolovanou parserem podle příslušného DTD, raději <!doctype> vůbec nepoužívejte

To je sice pěkné, ale vztahuje se to pouze na případy, kdybych použil třeba tag <charlie>, aspoň takto jsem to pochopil. Nevidím jediný důvod, proč bych doctype neměl uvádět, i kdybych měl v dokumentu chyby. Mimochodem, kdybych chtěl tag <charlie>, tak si udělám vlastní DTD.
Charlie
Profil
Buddhan
stránky mi vůbec nepřipadají rozpadnuté. Frameborder je povolený.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0