Autor Zpráva
HamStet
Profil *
Zdravím!

Prosím o připomínky k webu http://novy.upacr.cz/. Na adrese www.upacr.cz je původní verze, ta není moje.

Je to zatím jen jedna stránka s nefunkčními odkazy, jde mi o celkové řešení.

Díky
Jirka
Novák O
Profil
HamStet
Původní verze se mi líbí víc, ta nová ja taková chladná, málo barev
el mariachi
Profil
HamStet
vhodné pre manuál, nie pre stránku... nezáživné, nezaujímavé, bugy v prehliadači, v podstate žiadne obrázk... proste nie
v pôvodnej boli aspoň nejaké obrázky, aj keď farebne je to stále veľmi zlé
HamStet
Profil *
Díky

vhodné pre manuál, nie pre stránku... nezáživné, nezaujímavé, bugy v prehliadači, v podstate žiadne obrázk... proste nie

Kde jsou prosím ty bugy? Testoval jsem to v FF3, IE7 a Chrome a nic jsem nenašel. I validace (html i css) prošla bez problémů.

v pôvodnej boli aspoň nejaké obrázky, aj keď farebne je to stále veľmi zlé

Není tam (zatím) žádný obsah - obecně, k tomuto tématu tam nikdy moc obrázků nebude. Ale beru výtku, že je to nudné a zkusím přidat aspoň nějaký ilustrační obrázek.
el mariachi
Profil
HamStet
mno pri IE6 sa ti ľavé menu prelína s footerom... proste do neho krásne zasahuje, polka riadku neviditeľná

možno by pomohlo použiť viac farieb :)
člen
Profil
Takže konštruktívna kritika:
1) Zmeň hover v menu, menu je, dá sa povedať, že trochu aj, moderné, ale ten hover a ešte k tomu fialový, úplne kazí celý dojem zo stránky.
2) Hlavičku lepšie grafićky spracovať. Môj postup by bol takýto: zistil by som, čo má znamenať to logo(mne to pripomína nejaké písmeno gréckej abecedy) a potom upravil grafiku v hoveri, niečo by som sio našiel v google, nejaké obrázky, prípadne nafotil a prepracoval tú hlavičku.
3) sidebar by išiel tiež lepšie graficky spracovať, aspoň nejako jednoducho
4) hovery určite nie červené
5) zmenil by som farbu fontu vo footeri
6) pozadie sa mi nepáči
7) Headingy by chceli viac nápadu...

Ale na začia točníka fajn, naozaj by sa mi to hodilo do nejakého návodu, to by bolo super, ale na normálnu stránku je treba viac grafiky a obrázkov.
Tomasds
Profil
Nelíbí se mi fialový hover v menu.
A rámeček, ve kterém je vlevo dole text "Evropská federace", v opeře podtéká pod footer.
HamStet
Profil *
Upraveno!

Udělal jsem pár změn, jako grafické zvýraznění hlavičky a jiné barvy v menu a na pozadí (aby to nepůsobilo tak depresivně). Co tomu říkáte teď?

O chybě zobrazování v IE6 vím, jen se mi ještě nepovedlo ji zlomit.
HamStet
Profil *
Snad se mi podařilo opravit i to zobrazení v IE6.
HamStet
Profil *
Po téměř měsíci mám konečnou (úplnou a funkční) verzi
http://novy.upacr.cz/

Jak se Vám líbí?
yFang
Profil
HamStet
Nelíbí, celkově. Lepší je původní verze.
Měsíček
Profil
Dát jako hover přehozený gradient .. to je opravdu amatérský nápad.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0