Autor Zpráva
Amatér
Profil
Ještě bude hodně práce s kódem, s tím počítám.Právě ted jsem storks.wz.cz hodil na wz, resp. novou verzi.Podle reakcí, za které předem děkuji, jsem připraven ještě hodně upravovat.Je to ve fázi ladění.
Webspy
Profil
zajímavé...
Petr
Profil
Já musím souhlasím s Webspym že je velice zajímavé......
Tomik
Profil
Pěkné, ale na můj vkus moc červené, když to člověk čte, tak to úplně bije do očí. Taky máš zajímavé stylování odkazů.
ronnie
Profil
Doporucoval bych vyuzivat externi cestu k css. Jinak stranka je delana hezky, jen by to chtelo zarovnat na stred. V Mozille je cele leve menu trochu rozhozene. Chtelo by to trochu lepsi grafiku, hlavne ten nadpis moc neupouta. Pak ten uvod mi prijde moc dlouhy, urcite by to slo zkratit. Stranky se totiz nectou, ale prohlizi. U barev bych zvolil trochu jemnejsi odstin, cely layout bije do oci.
AnubiSeth
Profil
jj, ronnie má pravdu... a taky bych udělal něco s tim čtvrtym pajdulákem...je useklej.... mě by to nebylo příjemný bejt useklej... kompletně bych tu grafiku a barvy předělal. Jinak layout dobrej a menu v pravo nezvyk, ale dá se. Jo a udělal bych něco s velikostí písma... nejsem slepej, nemusí to bejt tak velký... trochu menší by neuškodilo
Tomik
Profil
Nefunguje ti odkaz v pravém menu - Sezóna a potom ti nefunguje ani jedna tapeta.
Amatér
Profil
Díky moc za všechny příspěvky.
Odkazy(i na ty tapety) jsem opravil hned, s grafikou si budu hrát asi teď o víkendu. Je skutečně co opravovat, člověk, když to tvoří, to hned nevidí. S tou červenou jsem si taky říkal, že jsem to přepískl, myslel jsem, že to víc pokryju bílou a nestalo se.
Ale tam mě to bude chvíli trvat, používám v grafice pro okraje mazání pozadím(a tedy červenou), musím tím pádem změnit dost obrázků, a hlavně najít dobrou alternativní barvu za red. Styl mám externě, zatím ho ale includuju do hlavičky, IE mě dělá problémy při ladění, nalinkovaný změněný soubor ignoruje, drží v cache starý.
Ještě jednou díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0