Autor Zpráva
dingo
Profil *
Přeji krásný den,
prosím o kritiku webu www.hfmarket.cz
Grafiku, systém orientaci, seo...
Díky moc
Millos
Profil
mne sa velmi nepacia farby, a je to trosicku chaoticke vela informacii roznych na kope
KoLi
Profil
Nezdá se ti hlavička křiklavá?
el mariachi
Profil
dingo
s optimalizáciou pre IE si si ťažkú hlavu nerobil čo ?
Lexter
Profil
Odkazovat na jiný web v rámci hlavní navigace je čuňárna, viz Biotechnologie. Ještě k tomu bez upozornění.
SwimX
Profil
1. Titulek = Úvodní strana není moc jasný
2. Bez obrázků není hlavička
3. Červená barva v hlavičce je hodně ostrá, pálí mně oči
4. Klikám na horní menu a v pravém menu mám pořád lepidla i když sem na stránce kontakty. Nejdřív sem myslel že je to špatně, ale ono to tak má být. Připadá mi to zvláštní.
5. Design prakticky žádný. Sice není nad jednoduchost, ale možná trochu oživit by to chtělo..
6. V levém menu se mi rozbalí podnabídka i když je v ní pouze jedna možnost, proč?
7. Chválím přehledný kód, eště možná koukni na ten jeden error
8. „s optimalizáciou pre IE si si ťažkú hlavu nerobil čo ?
Proč? Od IE5,5 do IE7 je to ok, v IE8b1 je malý problém,ale ten se fixne až to bude plná verze. Jediné co, tak sou nějaké chyby v JS takže se IE několikrát ptá zda má pokračovat což je určitě odrazující..
el mariachi
Profil
SwimX
no napr v IE6 to v poriadku určite nie je :) celý footer je posunutý o cca 50px doprava, možno viac
SwimX
Profil
el mariachi
máš pravdu, toho sme si ani nevšim, není to ovšem tak zásadní..
dingo
spraví to například podmíněné komentáře
Dingo
Profil *
Děkuji všem, pokusím se o nápravu všeho, co zde bylo řečeno a je chybné...
Tomasds
Profil
Ještě něco přidám já.
Nelíbí se mně obarvování menu. Nejvyšší úroveň se obarvuje tak, že pozadí je světlé a hover červený. V podmenu jsou barvy opačně, navíc když jsem v podmenu, není zvýrazněna právě rozbalená položka nejvyšší úrovně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0