Autor Zpráva
roman481
Profil
ahoj možete mi povedat názor na stranku http://www.itelka.tk/
vydrus
Profil
roman481
Nepochopil jsem zaměření webu.
Title se nemění.
Design je hrozný.
Tomasds
Profil
vydrus
Nepochopil jsem zaměření webu.

To je nepodstatné. Hlavní je Miesto pre vašu reklamu.
Millos
Profil
Tomasds

hehehe
to si vystihol asi
panther
Profil
roman481
abych neopakoval výše zmíněné, zeptal bych se na něco ke kódu. Proč ty framy, proboha?
SwimX
Profil
Myslím že by bylo lepší kdyby si se koukl po nějaké volně stažitelné šabloně a mezi tím eště zkoušel dělat stránky na nečisto.
Přečti http://www.jakpsatweb.cz/
Nedělej stránky přes framy, je to zastaralé a špatně funkční.
Reklamu bych dal někam co nejnenápadněji, aby nerušila návštěvníky.
Počitadlo vyhoď, zajímá jenom tebe, lidé si chodí prohlídnout obsah webu, nezajímá je kolikátí jsou.
A s tím obsahem webu ještě něco udělej, je tam málo textu, což je na jednu stranu dobře, že to lidi nenudí, na druhou se opravdu nedá moc pochopit o čem web je.

Btw. koukni na to s vypnutými obrázky :)
Wojta
Profil
.... a pořiď si JPEG kompresi nebo rychlejší webhosting.

PS: Opravdu si myslíš že za takovýto web se vyplatí vyplýtvat takovou hezkou adresu?

— Moderátor (M): Vyplýtvat. :-) —
el mariachi
Profil
roman481
zatiaľ ťa ešte nikto nenahlásil za propagovanie kradnutého materiálu ? alebo mi chceš nahovoriť že na všetky tie filmy máš licenciu ich takto ukazovať ? a nie, nezaujíma ma, že sú to len externé linky a ty na ne len ukazuješ
okrem toho, design neprehľadný, kód nechutný a zastaralý
stránka nesĺňa ani jeden dnešný štandard pri webstránkach
člen
Profil
Páni, dovoľte mi objasniť situáciu.
Domény .tk sú zadarmo, len sa registrujete na www.tk a môžete si spraviť domén koľko len chcete. Len problémom je, že tieto domény neponúkajú webhosting ani len presmerovanie. Vaša stránka po registrácii na doménu .tk je vložená do framov. Následne sa hore po istom čase fungovania webu ukáže reklamná lišta, kde je natrepaných nehorázne množstvo reklám.

Ozajstná adresa webu nie je itelka.it, ale http://onlinetv.dreamspace.eu
Drahý môj milý itelák. Tvoj web má názov ako ženská prezývka. Keď klikám na www.itelka.tk, tak za 1. čakám osobný web nejakej 13-15 ročnej slečny a za 2. nezapamätám si www.itelka.tk, ale www.itelka.it, pretože je to používanejšia a racionálnejšia adresa.

Na prvý pohľad na web to naozaj vyzerá ako web nejakej 13-15 ročnej slečny, v tomto názory ma utvrdzuje aj ružová farba použitá na nadpisy, detské nadpisy, ženské topánky v hlavičke a vôbec celé spracovanie webu.

Tak a teraz design. Ten sa mií nejak príliš moc nepáči, na prvý pohľad sa mi to zdá chaotické. Rozhodne by webu prospelo vycentrovanie. ďalej mi na webe chýba logo. Nakoniec kliknem na jednu zý už hotových sekcií a čo to nevidím, hnusné reklamné dva stĺpce so zle vybranými farbami pozadia. Navyše môj zlý dojem utvrdzuje aj bežiaci text(je to už tak dávno, čo vyšiel z módy, že si už nepamätám tag, ktorý ho vyvoláva xD). Ten ajax navrchu je nepekný, zvlášť, keď tam tie hnusné reklamy, na ktoré ti, mimochodom nikto neklikne, pri zmene sekcie ostávajú a len ten ajax sa mení(ja dom dosť všímavý, ale taký niekto, ako som ja, nie je každý ľudstva, preto by som ten web takýmto spôsobom nerobil). Kód radľej hodnotiť nebudem.
imploder
Profil
člen
Na prvý pohľad na web to naozaj vyzerá ako web nejakej 13-15 ročnej slečny, v tomto názory ma utvrdzuje aj ružová farba použitá na nadpisy, detské nadpisy, ženské topánky v hlavičke a vôbec celé spracovanie webu.
Slečna se asi nebude jmenovat Roman...

Domény .tk jsou vážně na prd, je to jenom prachsprosté přesměrování, něco na úrovni tinyurl a takových služeb. Dělají jak kdyby se svojí "národní doménou zdarma" zachraňovali svět, ale ve skutečnosti to nenabízejí.
člen
Profil
imploder
Slečna se asi nebude jmenovat Roman...

A čo ty vieš?... xD
roman481
Profil
dakujem za nazory ale hlavne je ze stranke zacina riadne darit a to len behom troch dni co existuje tam chodi uz 1000ludi :D takze pre nas je to dobre
el mariachi
Profil
roman481
neboj, som len zvedavý kedy ťa dakto z tých 1000 ľudí udá za porušovanie autorských práv :)
roman481
Profil
no tak ale existuje vela takych stranok a ja len nechapem jedno preco take velke servery ako megavideo a tak mozu mat tie filmy u seba na servery a my mame len link
Railbot
Profil
roman481
no tak ale existuje vela takych stranok
Zlodějů existuje taky spousta, ale to ještě neznamená, že jejich činnost je v pořádku :-)

ja len nechapem
Zakoupení licence. Taková málá nápověda.
roman481
Profil
to mas pravdu :) stym stebou plne suhlasim
arcadosi
Profil
no co to som ja Umpa_Lumpa

hovoril som ti, ze to je zle... ludia suhlasite ak napisem tieto veci ze su podla mna zle ?:
1. viac reklamy ako samotnej stranky
2. velke logo
3. na logu neni link na index.php/html
4. zle menu, len obrazky a to je nanic
5. popis by mal byt rozpisany lepsie, napr. titulky alebo dabing
6. nemal by sa hybat ten text ale mal by byt staticky
7. zoznam je v neskutocne protivnych farbach... az to kazi zrak

co vy na to ? on mi hovoril, ze na tom robili profesionaly tak mi ostalo sa len zasmiat...

podla mna je lepsia itelka.com
podla autora itelka.tk
roman481
Profil
no co to som ja Umpa_Lumpa
hovoril som ti, ze to je zle... ludia suhlasite ak napisem tieto veci ze su podla mna zle ?:
1. viac reklamy ako samotnej stranky
2. velke logo
3. na logu neni link na index.php/html
4. zle menu, len obrazky a to je nanic
5. popis by mal byt rozpisany lepsie, napr. titulky alebo dabing
6. nemal by sa hybat ten text ale mal by byt staticky
7. zoznam je v neskutocne protivnych farbach... az to kazi zrak
co vy na to ? on mi hovoril, ze na tom robili profesionaly tak mi ostalo sa len zasmiat...
podla mna je lepsia itelka.com
podla autora itelka.tk
chodi mi tam cidalej viac ludi za tri dni co sme mame polovicnu navstevnost s itelka a ludia sa stale vracaju a pisu ze je to krajsie 90perc co tam znich pride mne ide o to ako sa to ludom paci nie programatorom jasne ze tam kazdy najde chyby ale ludom sa to takto paci
roman481
Profil
a keby si sem dal itelka.com tak ti ju znosia ako nic taktiez mozno viac :D
camperSK
Profil
heh tesi ma, ze som vytvoril taky fenomen, ze ludia pomenuvaju stranky podla mojej :D no a k navstevnosti je iba 70-80x vacsia :D
roman481
Profil
heh tesi ma, ze som vytvoril taky fenomen, ze ludia pomenuvaju stranky podla mojej :D no a k navstevnosti je iba 70-80x vacsia :D
lenze ja tu navstevnost berem v pomere ako dlho sme na trhu my sme len od utorka na trhu a to je velky rozdiel kebyze sme rok na trhu tak nic nepoviem inac dala by sa nejaka spolupraca ?:)
člen
Profil
roman481
"mne ide o to ako sa to ludom paci nie programatorom"
Tak načo sem dávaš stránku na hodnotenie?
Falcon
Profil
roman481
A programátori nie sú ľudia?
panhuhu
Profil
Kradeny webdesign http://kwaku.deviantart.com/art/designerscouch-contest-subm-39025581. A jeste k tomu tak nechutne znesveceny.
roman481
Profil
tak design som nerobil ja ani som ho nenavrhol ja ale kamarat ho dal a kradnuty design ja nechcem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0