Autor Zpráva
LIBUSE
Profil
Ahoj,
Prosim o kritiku a pomoc s vylepsenim pri tvorbe www.spolecenske-a-svatebni-saty.cz. Vidim spoustu nedostatku,chyb,ale nejak to nezvladam.
Co by jste vy zmenily,ubraly,pridaly?
Dekuji za vsechny nazory a jakoukoliv pomoc.
Libuse
Nox
Profil
Aha...a já myslel, že design je váš, no, co se dá dělat, moh sem to uhoudnout podle animačky... http://opensolution.org/Quick.Cart/demo/

1) Ta animace je strašná:) jinak je web dělaný celkem decentně, ale to na úvodu opravdu ne
2) Jinak je tam trochu moc druhů písma (třeba tady v odkazech),
3) Ten gradientní okraj všude možně u obrázků není hezký
4) U velkoochodu není nalezen ten vložený obrázek
5) Sekce jako je Úvod nebo Naši zákazníci mají docela chaotické formátování textu (edit: koukám, že kód tomu odpovídá)
6) Lightbox je nějaký pomrvený, je při animacích nějaký deformovaný, navíc nejde zavřít kliknutím do prostoru, ale jen na tlačítko

---
7) Odbytý meta description
8) Úvodní strana má špatný title
no, stejně je to QC...
Miloš
Profil
Nox
Ta animace je strašná:)
Vysloveně jsem se oklepal, brrrrr, jak z nějakého růžovoučkého blogísku mocinky kůl slečny…
Do toho ještě smajlíci – narazil jsem na tohohle:
ale podle adresy soudě jich bude na stránkách víc:


LIBUSE
Krom výše uvedeného – vycentrovaný text na úvodní stránce je (z důvodů centrování) špatně čitelný.

N.E.J. – napřed jsem si myslel, že je to „zkratka“ slova nejlepší; aha, tak je to nějaká firma. Proč na ni není žádný odkaz?

Na stránce kontakt bych čekal nejen kontaktní formulář, ale taky nějaký odkaz na firmu – kdo jste, kde sídlíte, vaše IČ, telefon a tak nějak.

Co znamená TEST na stránce Pánská?


Jo a taky adresa pro ty, co rádi klikají, ta nahoře je nějak dodrbaná:
http://www.spolecenske-a-svatebni-saty.cz/
Chavier
Profil
mě se výběř palety barev zamlouvá, ale uvítací "nadpis" WELCOME je tak hnusnej, že mě připoměl grafiku náctiletých holčičiček
člen
Profil
To na tej úvodnej stránke snáď nemyslíte vážne. Tect zarovnaný na center je nepekný a o animáciách nehovoriac. Ale zasa design je veľmi pekný a kód je až na 7 chýb skoro valídny.
Na tých 7mich chybách by bolo treba ešte popracovať.
Hitman
Profil
Stránka není špatná, ale ta animace na úvodní straně je opravdu strašná, vypadá to jako na nějakém blogu náctileté holky.
Do kontaktu by jste mohli přidat něco o vaší firmě, jak psal Miloš kdo jste, kde sídlíte, vaše IČ, telefon a tak nějak.
A lightboxu nejde zavřít kliknutím do prostoru, ale jen na ikonu close.
KoLi
Profil
V IE 5 se obrázek tý ženský v šatech v hlavičče posunuje asi o 10px dolu. Ne všichni, ale někteří taky ještě používají IE5..
Miloš
Profil
KoLi
To bych považoval za bezpředmětnou marginálii. Trochu se rozhodí vzhled nějakému tomu promile návštěvníků (http://history.toplist.cz/stat/?a=history&type=1), tedy nic, kvůli čemu by se měl člověk znepokojovat. Nevyplatí se to.
Railbot
Profil
KoLi
Huš. Dopřej mrtvým zasloužený odpočinek.
Hitman
Profil
Ma tam vetsi chyby, nez posunuti te animace(ktera by tam nemela byt) o 10px.
A IE 5 pouziva malo lidi.Kdyby se to rozhodilo v IE 7,6 nebo FF, tak by s tim mel neco udelat, ale takhle ne.
Libuse
Profil *
Diky moc za rady,vse predavam svemu webmaster na zlepseni.
Prosim nerozumim tomu co to znamena,jak jste psaly
1. Lightbox je nějaký pomrvený, je při animacích nějaký deformovaný, navíc nejde zavřít kliknutím do prostoru, ale jen na tlačítko (co se tim mysli?)

2.Ten gradientní okraj všude možně u obrázků není hezký ( myslite ten bily nebo co?)
3.Odbytý meta description ( co je to?)

Diky za dalsi rady a pomoc a verim,ze to dotahnu na lepsi web.Je to tezke,kdyz webmaster nema vubec snahu sam neco zlepsit,poradit.Na co neprijdu behem prace s e-shopem sama to nemam.Ani muj puvodni navrh na stranku nebyl jeste dodan .Takto vypada sluzba na dalku.Je vubec mozne,aby od 1 srpna 2008 ,jeste konecny vzhled nebyl dokoncen?
Cauky Libuse

ps. Nenasel by se tady i nejaky dobry cestinar na pomoc s opravou a vubec texty mych stranek?Jsou mi jasne pravopisne a slohove chyby.Dekuji
Libuse
Profil *
TAK JSEM SI TROCHU ZMENILA ,,O NAS,,a ,,JAK VYBRAT SVATEBNI SATY,, ale to pismo nic moc ja vim ,nejak sekle.Na dalsim (galerii) mi pracuje webmaster,ale neumi dat tak jak jsem chtela ja.Prosim hodnotte a kritizujte nasi praci,chci to dotahnout do konce!Dekuji Libuse

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0