Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mrkněte na nový web www.akvamalawi.com
Hampy
Profil
Ta úvodní "odklikávací" stránky mi připadá zbytečná, působí to na mě dojmem, že ty stránky dělal amatér, ale zase jsem byl opravdu dost překvapen když jsem viděl samotné stránky. Je to supr. Trošku vyšší třída než kde se nacházím já :-)
kohout
Profil *
neni ten design stáhnutej do toho redakčního systému?
La_ToRaNTe
Profil
Nevím co na této stránce chceš hodnotit ? Ale dobře, takhle.

Design > :
- "FI Theme" v patičce mylsím mluvé za své

Kód > :
- nemohu též hodnotit, není to tvoje práce, nýbrž práce phpbb2

Obsah (informační) > :
- rád bych posoudíl, ale ani nevím, k čemu web slouží, nemá ani vyplněné meta tagy
Charlie
Profil
Tak web je to pěkný, ale také nevím, co hodnotit. Obsah nic moc.
SQi
Profil
Asi tak.
Anonymní
Profil *
Ano, práce není moje. Je to práce firmy phpBB2. Tomu jsem také ale vděčen. Sám bych takový rozsáhlý portál nenapsal. Má mnoho speciálních funkcí, které bych také nikdy nevymyslel. Jsem rád, že ho můžu provozovat a využívat.

Obsah celého webu bych řekl, že není "nic moc". Asi jsi špatně nebo nedostatečně web prošel. Nato, že je to akvaristický web a ještě specializovaný konkrétně na chov afrických endemických cichlid, obsahuje mného informace, spousty informací (jeho návštěvnost je také kolem 100/denně). Obsahuje tedy odborné články (celkem 27, z toho některé publikované v odborném časopise), prezentace akvárií návštěvníků (celkem 17), databázi fotografií, videí, fórum s 2600 příspěvky, přes 300 řazených odkazů na další články, návody, recenze a další hodnotné věci. Nenazýval bych tedy obsah nic moc...
Charlie
Profil
Máš pravdu, moc jsem to neprošel. Vždycky vycházím z úvodní stránky.
Anonymní
Profil *
Ano, ta úvodní stránka mě tam také štve, ale fórum jsem nainstaloval do adresáře phpBB2 a pak by se změnila adresa webu. Nedá se nějakým způsebem indexový soubor z fóra přesměrovat? Něco jako neviditelná indexovka na www.akvamalawi.com a pak by rovnou naběhl portál?
Charlie
Profil
Ne, je správně, že je tam rovnou ten portál, s indexovkou bych nic neřešil. Možná bych ale lehce upravil text v prostřední části úvodní stránky pod logem. Působí dost chaoticky.
Anonymní
Profil *
No já bych právě chtěl, aby když někdo zadá adresu akvamalawi.com, tak aby mu rovnou naběhl portál a ne ta úvodní stránka. Asi bych musel celý portál překopírovat do kořenového adresáře a změnit cestu ke skriptům co? ....
ax123
Profil
Ta vstupní stránka je nejlepší.
Dero
Profil
index.php:

<?php

header('location: http://neco.cz/slozka/index.php');

?>


Už si snad poradíš.
Anonymní
Profil *
Díky Dero za návod. Uvidím co vymyslím.
AMD
Profil
Líbí se mi to... až na ten děsnej zdroják bez CSS ... tabulky ještě skousnu ... pak bych zmenšil tu mezeru mezi horním menu a obsahem ...
Anonymní
Profil *
To je pravda. Díky za tip. Už jsem to upravil. Byl tam zbytečně jeden odkaz a název webu. Oba dva už jsou stejně někde jinde a lépe viditelné.
AMD
Profil
Joo, takhle je to lepší
Anonymní
Profil *
Je, taky jsem upravil hlavičku - její uspořádání a nové logo :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0