Autor Zpráva
cory
Profil
Ahoj,

rád bych Vám představil mojí novou css galerii, která je spuštěná na adrese cssdesign.cz.

Cílem bylo vytvořit jednoduchou a pravidelně aktualizovanou galerii webových stránek. Českých css galerii bylo celkem málo, tak jsem se rozhodl zprovoznit vlastní, bohužel mi celkem dlouho trvalo, než jsem se k realizaci dokopal, a tak během té doby vzniklo několik dalších galerií.

Nicméně budu rád, když se stanete návštěvníky nové css galerie a bude si chodit buď pro inspiraci, nebo dávat tipy na graficky atraktivní web stránky.
Lexter
Profil
Už by to chtělo něco jiného než další trapnou galerii.

1) Design nevyčnívá, ani dobrý, ani špatný, lehký podprůměr na průměrného grafika.
2) Na té galerii mi dvakrát za sebou spadla opera. To se mi stalo jen jednou, když mi cotojátka sestřelila ie6.
cory
Profil
Díky za názor, jistě toho máš za sebou hodně, abys věděl co je a co není průměr.

Co se týče opery, tak mě to tam chodí v pohodě?
imploder
Profil
cory
Co se týče opery, tak mě to tam chodí v pohodě?
Mně taky (Opera 9.51).

Lexter
Už by to chtělo něco jiného než další trapnou galerii.
Možná by to spíš chtělo i nějakou jinou galerii než tenhle pořád se opakující typ. Ty galerie jsou dělané na určitý druh stránek, hlavně na ty, kde grafické zpracování a umělecký dojem je prvořadým cílem. Už třeba nevadí, že mají obrovskou hlavičku a na trochu informací na jedné stránce se přenesou stovky KB. Weby s účelným designem jako např. Wikipedie se do něčeho takového nedostanou, i když hodnotné a inspirativní svým zpracováním určitě jsou. Nebylo by špatné zřídit i nějakou galerii víc zaměřenou na použitelnost a celkové fungování webu.
Lexter
Profil
cory
Mám oči, to stačí.

imploder
To by nebylo špatné. Určitě ne.
yFang
Profil
cory
Připadá mi to stejné jako dalších x galerií.
Nelíbí se mi menu, konkrétně to ohraničení.
Ta google reklama pod menu je dost matoucí, chvíli jsem myslel, že to patří k těm stránkám. Té reklamy je tam celkově na můj vkus moc.
Ten titulek Cssdesign.cz bych udělal nějak jinak. Takto zapsaná zkratka CSS se mi nějak nezdá.

imploder
To by chtělo, aspoň by to bylo zas o něčem jiném než jen o designu. Dobrý nápad. ;-)
Jan Rippl
Profil
Skusil jsem tam přidat své stránky, tak uvidíme zda projdu (komerční šablona) :-)
jay
Profil
Není mi moc jasné co jsi tam tak dlouho realizoval, když je to šablona. Na to, že tam máš pár stránek, tak je tam te reklamy celkem hodně. Moc nechápu tuhle módu, stvořit nějaky web připadně stáhnout šablonu, zaplácat ho reklamou a teprve poté řešit obsah. Abych jenom nekritizoval, máš pěknou doménu.
svadla
Profil
memu FF se ta stranka taky nelibi a spadl, zkouset znova uz to nebudu
nomad85
Profil *
Gallerie prošla proměnenou a nyní je to spíše kombinace magazínu a css gallerie.
Co vy na to?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0