Autor Zpráva
simmi
Profil
díky poslední nespokojenosti s designem jsem své stránky udělal trochu modernější

simmi.ic.cz

pište vaše názory na stránku...
dik simmi
grimword
Profil
prvni a zasadni vec je samotny obsah, to ze tam mas nejakou mega cool hiphop grafiku je sice super, ale kdyz jsem prisel tak me napadlo "o cem to tady jako sakra je?" - na tu otazku jsem si nedokazal odpovedet ani po pul minute => proste obsah je dulezitejsi nez vzhled - podivej se na youtube, google, popr. jakpsatweb - zadne graficke orgie ale kvuli obsahu to ma uspech
kletely
Profil
simmi

1) počítadlo preč
2) v pätičke: keywords:
instra, instrumental, domácí nahrávací studio, projekty do fruityloops 7, instra zdarma, imstrumental free, audio nahrávky, hip hop instra, hudba ke stažení, instrumental, instro, instrumentals, mixování hudby, mp3 instrumental, nahravaci studio, nahrávání audio, nahrávání hudby, program na tvorbu hudby, skladani hudby, tvorba hudby

Neviem ale asi si koleduješ o ban googlu a iných vyhľadávačov :(
3) Datum poslední aktualizace: 17.10.2008 11:00 tak ťiež daj preč
4) title by chcelo nejaké kreatívnejšie :)
5) Hlavička by sa mohla zmenšiť
6) A mohla by byť aj klikacia
7) sa nedá prečítať
8) validátor
yFang
Profil
Ten obrázek v hlavičce už jsem někde viděl.
imploder
Profil
Předtím to vypadalo nějak, teď to vypadá úplně jinak - tak barevněji a snad "umělečtěji". Líbí se mi vysouvací nabídky. Hlavička celkově je hrozně velká, výtvarné zpracování by nemělo narušovat použitelnost stránky (ta má tak jenom trochu obsahu nebo při menším rozlišení dokonce vůbec žádný ve viditelné oblasti bez odrolování).

instra, instrumental, domácí nahrávací studio, projekty do fruityloops 7 - to jsou klíčová slova? pokud vůbec, tak se píšou do meta tagu keywords (description ale stačí, dneska už prý vyhledávače keywords ignorují). Návštěvník nemá důvod se na to koukat na každé stránce jako na jakýsi univerzální nadpis. Spíš by v tom barevném obdélníku měl být napdis právě zobrazené sekce, ne ty odbyté (podtržené - to není vhodné dělat, vypadají pak jako odkazy) co tam máš teď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0