Autor Zpráva
stepi15
Profil
rstools.scorpions.cz/

Prosím ohodnote budu rat kdyz me neco vytknete co je tam spatne nebo chyby v kodu a tak. + duvod
kletely
Profil
stepi15

1) počítadlo preč
2) ikonky spriateleních webov by som nahradil radšej odkazmi
3) ikonka monitoring serveru nikoho nezaujima
4) Poslední aktualizace by som dal preč
5) Tabulkoví layout sa nepoužíva :(
Miloš
Profil
Doplním kletelyho obsáhlý výčet o další body:

6) Stránka nemá maximální šířku; na širokých monitorech fuj fuj.
7) Stále stejný <title>
8) Datová velikost grafiky. Například stránka http://rstools.scorpions.cz/index.php?link=signatury zabírá 2,2 MB, což může udělat buď nevědomec, nebo totální trotl. I při stále rozšířenějším rychlém internetu se tu a tam objevují různá mobilní připojení. Jakmile stránka přeleze nějakých 100 kilobajtů, měl by se její autor zamyslet nad tím, jestli je to opravdu nutné (někdy opravdu není zbytí); ale co je moc, to je moc.
9) Zpět na horu – na Milešovku nebo na Říp?

A určitě zase někdo doplní mě :(
stepi15
Profil
proc by nemela maximalni sirku kdyz je tam 100% sirka tabulky
Miloš
Profil
stepi15
proc by nemela maximalni sirku kdyz je tam 100% sirka tabulky
Protože je to na širokých monitorech hnusné. Sám mám 1360×1024 a už to není nic moc (široké řádky v prostřední části. U rozlišení 1600×1200 a podobných (ani jsem radši nepřepínal) to musí být opravdu fuj fuj.

Měl jsem na mysli něco jako max-width.
Miloš
Profil
10) Něco o mě je něco o . Aby to bylo o tobě, musíš napsat o mně

doplňuji:
Je mě 17.let, je tě 17 let? nebo ti (tobě)? To se píše s n (Je mně 17.let) nebo s mi (Je mi 17 let)
a bez té tečky (17.let).

Očividně by bylo dobré poprosit někoho o jazykovou korekturu.
stepi15
Profil
to jde jako udelat ze kdyz bude trab napr sirka vetsi nez 1280 tak uz sirka tabulky nebude 100% ale 1270 treba?
Miloš
Profil
Vždyť si to tam přečti, odkaz jsem ti dal – http://www.jakpsatweb.cz/css/max-width.html
Mistr
Profil
Miloš
A určitě zase někdo doplní mě :(
Ještě jsem si něčeho všiml.

stepi15
Budu pokračovat v již započatém číslování poznámek:
(11) Nepoužívej podtržení na nic jiného, krom odkazů. Proč? Mate to uživatele. Viz text PŘIPRAVUJE SE na titulní stránce.
(12) Upřímně, myslím, že není typické dojednávat obchody prostřednictvím dopisování si do diskuzního fóra.
(13) Text Hlavní stránka Haianh.scorpions.cz Czecho-Slovak Forces nahoře na stránce nápadně připomíná drobečkovou navigaci. Přitom se nic takového nejedná. Pokud to máš tak udělané záměrně, je to čuňačinka, pokud v tom záměr není, prosím, zamysli se nad tím ještě.
(14) Chybičkou je "skrytý" nadpis. Klepnu v menu třeba na položku Skill Kalkulačky. Otevře se mi příslušná stránka. A v ní se kdesi v záplavě textu skrývá nadpis této stránky, tedy Skill Kalkulačky. A s tím souvisí i další věc:
(15) Proč nevyužíváš výhod sémantiky?
stepan
Profil
Pro mne, jako nezasvěceného je těžké poznat, o čem ta stránka vůbec je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0