Autor Zpráva
bjDrakan
Profil *
Zdravím - zkritizujte mé stránky http://zivotjesvine.ic.cz/new
Předem děkuji
bjDrakan
Profil *
špatně :) - někam mi uteklo html, takže adresa ještě jednou: http://zivotjesvine.ic.cz/new.html
Hampy
Profil
Tady není co kritizovat, je to super
flying gentleman
Profil
myslis?chtel bych videt jak si s tim poradi uzivatel s vyplym js, ja jsem to zkusil, a zmizela navigace!!!
jo a myslim, ze zkombinujeme se pise se s, protoze je to smerem dohromady.
navic me osobne nebavi cekat, nez se mi ten text vyroluje nahoru, je to strasne pomaly.
tot muj nazor
SuE
Profil
mně tam nic neroluje ale ani se s tím nedá hýbat, takže z projektů vidím jen kousek :-( (firefox)
a zkombinujeme se píše "z" v češtině (slovensky je to se s myslím)
bjDrakan
Profil *
Zkoušel jsem to ve FF 1.0.4 , Opeře 7.54u1 , Exporeru 6.0.2800 a Avant Browseru ver 10. Mě to všude fungovalo. Tak nevím. Myslíte že JS má vypnutý spoustu lidí? Takže udělat verzi bez JS a s JS?
bjDrakan
Profil *
A na vyrolování textu nahoru je tam tlačítko TOP :)
flying gentleman
Profil
ach, opravdu se z, omlouvam se, vidim, ze gympl mi je viditelne k nicemu. ale musite me omluvit, uz budou prazdniny.
bjDrakan
Profil *
Gympl není k ničemu, pak máš větší šanci se dostat na výšku - jsem toho důkazem
flying gentleman
Profil
delal jsem si srandu.
bjDrakan
Profil *
A teď važně - měl bych ty šipečky předělat? Mě se ta nechtělo davat iframe, protože ten posuvník jde obarvovat jen v Ex, a navíc v Opeře mi to dělá rámeček ikdyž je border 0. Poradíte?
Šlaha
Profil
A teď já namísto Acciho: není to v xhtml 1.1. To by tam musel být mime-typ application/xhtml+xml
Jinak se mi moc nelíbí to menu, takové divné písmo
bjDrakan
Profil *
Pismo jsem změnil - a dal jsem to do XHTML 1.0 Strict (snad) - protoze jeste nezvladam php
Charlie
Profil
Moc se mi to nelíbí:

~ Grafika nic moc
~ JavaScript vůbec nefunguje
~ tr, td, tr, td ... Hú hú ... Tabulky už vážne nejsou v módě :o)
~ Menu je nepřístupné a nevypadá jako menu
~ Mám tendenci klikat na "nudli" v pravé části menu, proč tam vlastně je?
bjDrakan
Profil *
Nudle je tam kvůli "grafice", Javascript funguje ve vsech prohlížečích - alespoň mě. Z tabulek asi udělam divy. Akorát nechápu to "nepřístupné menu".
Charlie
Profil
Když má někdo vypnutý JavaScript, nebo používá jiné platformy jako třeba PDA nebo mobilní telefon pro prohlížení internetu, tak se mu nezobrazí logo ani menu. Proto je stránka tak nepřístupná.

Menu je špatné, není zvýrazněn aktivní odkaz a "kuličky" v něm působí spíše rušivě než graficky.

A s tím scrollováním - ne každému dojde, že musí najet myší na ty šipečky (navíc to ani nevypadá jako šipky) a potom se mu začne stránky scrollovat. Jestli to chceš vymyslet lépe, tak té buňce dej overflow: auto;. Když bude potřeba, tak se zobrazí klasický scrollbar na posouvání stránky. To je podle mně daleko přístupnější varianta.
bjDrakan
Profil *
Dobře díky moc
La_ToRaNTe
Profil
Když bych si od Vás nechal udělat stránku, dostal bych fakturu ? :)
Vsadím se, že živnostenský list na tutu činnost máte, jinak by ste na internetu nenabízel své služby.
SQi
Profil
~ Grafika nic moc
~ JavaScript vůbec nefunguje
~ tr, td, tr, td ... Hú hú ... Tabulky už vážne nejsou v módě :o)
~ Menu je nepřístupné a nevypadá jako menu


Souhlas

Když bych si od Vás nechal udělat stránku, dostal bych fakturu ? :)
Vsadím se, že živnostenský list na tutu činnost máte, jinak by ste na internetu nenabízel své služby.

To by mě taky zajímalo :-)

A pak nevím proč bych od tebe měl chtít prezentaci za peníze, nehezkou, bez nějakých norem a pravidel přístupnosti, a hlavně po člověkovy, který se ptá na fórech jak něco udělat...to umím taky i bez tebe:-)
bjDrakan
Profil *
Hele každý se nějak učí :
1.) ja se ptal jen na nazor - ja se neptal jak mám udělat stránku
2.) nemam žadnou firmu, žadný živnostňák, a skoro žádné peníze (jen pro info)
3.) normy to má - ověř si zdroják
La_ToRaNTe
Profil
bjDrakan:
V tom případě, pokud nemáš řádné živnostenské oprávnění tak ti nedoporučuji nějak podnikat v oboru webdesignu a už vůbec ne nabízet své služby.

Přeji hezký den.
Charlie
Profil
La_ToRaNTe, podnikání v oboru webdesign jde i bez živnostenského listu. Já jsem toho důkazem. Platba se provádí smluvně a nesmí přesáhnout 10000 kč na měsíc. Je to taková brigáda, člověk se tím neuživí.
Radek Hrabůvka
Profil *
Ty rolovací šipečky mi taky utekly, až po přečtení diskuse jsem pochopil, o co jde. Nestandardní ovládání. Tabulky bych se zbavil po 1-4 hodinách, profíci by to zvládli rychleji. A rolovat bez JS a scrollbarů a myších koleček jde pomocí odkazů na záložky.
Charlie
Profil
Píšu si do TODO: Napsat článek o tom, jak dělat stránky a o tom, jak je nedělat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0