Autor Zpráva
mosba
Profil
Ahoj, předělal jsem starou stránku do novějšího hávu.
Je to cestopis z Ukrajiny a Turecka.

O nic nejde, jen se na tom učím. Proto bych rád slyšel vaše názory na vzhled a kód (který trochu trpí tím, že jsem ke konci už neměl sílu předělat všechny nešvary starší verze). Obrázky jsou pekelně zrnitý, to vím a postupně spravím. Na to prosím nehleďte.

Díky.
flying gentleman
Profil
no na prvni pohled:nejsem si jistej, jestli ve firefoxu maji ty obrazky presahovat telo, ve kterym je ten text???
flying gentleman
Profil
jinak na prvni strance ti ten spodni obrazek presahuje pozadi (ve ff) a chybi tomu jakakoliv paticka.
jinak se mi to libi, ale o turecku mam predstavu hodne srdnate zeme (nevim jak to mam jinak rict), takze bych k nim asi zvolil teplejsi barvy.
jinak fakt pekny,jestli se to ucis, tak fakt dobry.
Anonymní
Profil *
ano, měly by cca 10px přesahovat ve všech třech hlavních prohližečích. Jinde jsem to nezkoušel
flying gentleman
Profil
aha, diky, tim se to vysvetluje, ale ten spodní presahuje i smerem dolu (na prvni strane),coz se mi nelibi, a myslim, ze jsi to tak ani nechtel.
mosba
Profil
jo, ja se učím věčně. teplejší barvy - no jo, máš pravdu. Když ne kvůli povahám lidí tak kvůli tomu vedru. zkusím to trochu barevně ohřát.
Patička - též pravda. něco přihodím.
Charlie
Profil
Velmi pěkné, ale chybí zde patička a pomlčky by se měly zapisovat entitou –. Jinak nemám námitek.
Klára
Profil *
Jsem nadšená, barvy mi nevadí, patičku nepostrádám. Hlavně že se člověk na stránce vyzná a navíc to vypadá moc hezky. Dělám stránky etnologie na FF UK a tak šup s tím do odkazů!
Design je opravdu moc povedený.
mosba
Profil
flying gentleman: s těmi barvami to nebude tak honem, ale postupně něco zkusím.

Charlie: alespoň jsem přidal takovou obyč textovou patičku a pomlčky udělal entitou. na to pravidelně zapomínám.

Klára: díky (+ napodzim budou čerstvé informace).
Charlie
Profil
mosba, no teď je to perfektní. Vážně moc pěkné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0