« 1 2 »
Autor Zpráva
Millos
Profil
Ospravedlnujem sa, ze zakladam 2.temu k jednemu projektu ale na ten stary by uz nikto nepozrel....

Mam tu par farebnych verzii, prosim pomozte mi rozhodnut. Tlacitka su kazde inej farby ale mozu byt nakoniec aj rovnake je to kvoli moznosti porovnania....

http://www.mbreklama.eu/album/charnel5.png
http://www.mbreklama.eu/album/charnel5zel.png
http://www.mbreklama.eu/album/charnel5fia.png
http://www.mbreklama.eu/album/charnel5cer.png
http://www.mbreklama.eu/album/charnel5mod.png

a na porovnanie posledna starsia verzia

http://www.mbreklama.eu/album/charnel4.png
Lexter
Profil
Něco na tom je, ale koukám, že si se moc nepoučil od předchozí kritiky.

1) Na tyhle "tlačítkaů jsem alergický už notnou dobu.
2) Moc velká hlavička.
3) Vodoznak? Pche...
4) Přechod pod fotkou je strašně násilný. I to vytažení.
5) Logo je po technické stránce velmi nekvalitní.

Nic moc brachu, zkus to lépe.
člen
Profil
Millos
Kašli na lextera, hlavička je dobrá, neviem, kedy vyšla z módy veľká hlavička...
Mne sa to páči, vybral by som tieto farby:
http://www.mbreklama.eu/album/charnel5fia.png
Len to nejak vycentruj, daj to na stred ;)
Miloš
Profil
člen
Len to nejak vycentruj na stred
neboli vystřeď to na centr, tedy dej to do prostředka na prostředek ;-)
člen
Profil
Miloš
Ty ma nechytaj za slovíčka :))
Lexter
Profil
člen
Mé rozlišení je na 1440x900, bože jak já jsem si mohl dovolit nechat zobrazenou lištu pro vypínání obrázků. Kristova noho, upalte mě, rozčvrťte mě, umučte a utopte. Nebo mám jen tak špatné oči. Každopádně mi navigace začíná až kdesi vespod stránky. Já jsem proti takovým řešením.

Edit: Ať si tam ten obrázek klidně je, ale dá se to vyřešit mnohem elegantněji.
KoLi
Profil
Lexter si trapný...

Mě se ten design líbí. Souhlasim s vycentrováním na střed.
Lexter
Profil
KoLi
Nikdo nemůže být dokonalý, ale své názory holt nezapřu. Ostatně to, že mě nazýváš trapným jen proto že mám jiný vkus než ty je samo o sobě na pováženou...

Edit: Já tu nemluvím o módě, ale o přístupnosti. Zaplácnout uživateli celý screen nějakou fotkou je ohavnost. Kódér to pak beztak odflákne a nepřidá na podstránkách kotvy směřující blíže k obsahu nebo nikdo nevytvoří podstránky, které budou hlavičku redukovat.
Abych se proklikával webem a na každé stránce musel rolovat jako strup, no dovolte... Chci mít menu a obsah hezky po ruce. Proč? Protože o to tu běží! O obsah, když ho budete potlačovat, půjdete ke dnu. Pár naivek možná bude chodit čučet na hlavičky webu jen proto že jsou hezké, ale zákazníky zajímá ceník, provozní doba, kontakty, služby, reference aj.. Nechápete to? Vaše smůla a dělejte si to jak chcete. Mohu si dovolit mluvit z vlastní zkušenosti. Nejen, že pozoruji členy domácnosti, ale mám pár zkušeností z veřejných testů. A hlavně mám v té kebuli alespoň nějaký mozek. Každý zaóchá, zaáchá při pohledu na gigantickou a z funkčního hlediska nepotřebnou část stránky, prvotní dojem opadne a každého to začně štvát. Vaším úkolem není ohromit zákazníka, vaším úkolem je prodat, prodat, prodat. A k tomu je zapotřebí mu maximálně usnadnit a zpříjemnit pobyt na webu. Vaším úkolem je toho zákazníka udržet! Tento web to nedělá. Já na to upozornil a jsem za trapáka.

Edit2: Grafika je tu od toho, aby nenásilnou formou podtrhla význam stránek, usnadnila pohyb po webu, zpříjemnila pobyt atd... ne aby se stala dominantou. Každého člověka tyhle dojmy brzy unaví a pak se po něm zapráší.
shaggy
Profil
Lexter
Presne tak Lexter si trápny! Miloš sa venuje tvorbe stránok viac ako desať rokov, tak on musí najlepšie vedieť kde má byť navigácia. A keď sa Miloš rozhodne, že navigácia bude úplne skrytá, takže ju ani ten najprepracovanejší spam-bot nenájde, tak to musí byť dobre!

Millos
Ja neviem, ale niekedy mám pocit, že komunikácia s tebou je ako hádzať hrach na stenu.
Všetky chyby, ktoré sme ti vytkli v staršej téme si ignoroval a jedinú zmenu vidím iba v tom, že si urobil pár ďalších návrhov s iným farebným pozadím. A bohužiaľ si si na tom ani len nedal záležať. Alebo máš pocit, že v tomto návrhu - http://www.mbreklama.eu/album/charnel5cer.png - sú informácie v pätičke čitateľné? Nie, proste si tam iba surovo zmenil farbu a ani si si to po sebe neskontroloval.
Miloš
Profil
shaggy
Počkej myslíš Miloš – to jako já, nebo Millos?
Jsme dvě rozdílné osoby, které se, pokud vím, vzájemně vůbec neznají.
Lexter
Profil
shaggy
Musím se nad sebou zamyslet :).
shaggy
Profil
Ježišmaria... prepáč Miloš :D
Nejak som si vás splietol, v mojom príspevku som samozrejme myslel Millos-a (proste som si tie mená nevšimol).
Miloš
Profil
shaggy
Už jsem se bál ;-)
pantondavo
Profil
člen
KoLi
shaggy

10 let se věnovat grafice ze mě dělá profíka? Jakoby celkový počet příspěvků na jpw diskuzi dělal z člověka profíka v diskutování. Důležitý jou výsledky, ne praxe. Milí kluci, jsou holt věci mezi nebem a zemí, který nejste sto pojmout…
Miloš
Profil
pantondavo
jsou holt věci mezi nebem a zemí, který nejste sto pojmout
To jsem ti chtěl říct, bratře otče, ty nejsi brífingový typ…
Lexter
Profil
pantondavo
Profíka z tebe dělá fakt, že se tím živíš. Tedy alespoň podle stanovené definice. Jak je to s kvalitativní otázkou práce je fuk :).
Millos
Profil
člen
centrovat to nebudem asi lebo fotky mam vsetky take ze su z 3 stran seknute

Lexter
dvyve percento uzivatelov ma rozlisenie vyssie ako ...x900.

shaggy
to s tou patickou je pravda to opravim ak si klient vyberie tu variantu. A hlavne sa snazim vyhoviet klientovy... To, ze robim stranky 10 rokov je pravda, ale nikde som netvrdil, ze som ten najlepsi....
Ale ty si asi veris dost na to aby si urcoval co je v designe CHYBA... ja si rad vypocujem nazory inych ale nebudem urcite strojovo opravovat vsetko co sa nepaci tebe....
ps. Ziskavas spat titul najvacsieho kritika...heheh

pantondavo
Suhlasim to kolko sa tomu venujem a ako aktivne zo mna nerobi najlepsieho ..... Ani to vobec netvrdim.
SwimX
Profil
Millos
dvyve percento uzivatelov ma rozlisenie vyssie ako ...x900.
já mám x800 a vidím jenom halvičku a menu
ale líbí se mi to, i když bych to přežil i menší
Millos
Profil
SwimX
dakujem.
Lexter
Profil
Millos
Nepočítáš s panely a s lidmi co ho mají ještě nižší. Taky nemyslíš na lidi co nemají okno maximalizované. Notebooky většinou nedisponují vyšší rozlišením. Takových lidí je strašná spousta.

Měl by si počítat se vším (jasně to nejde ale snažit se o to je náš úkol) a ne haldu lidí prostě odstřihnout.

On je rozdíl dát na první dojem, který se může lidem zamlouvat a pak ten web plnohodnotně používat i po nějaké době, to si pamatuj.
joe
Profil
Zdá se mi to moc jednoduchý a velký. Na první dojem celkem dobré, ale když zpozoruju co kde je, jaký je menu apod, tak se mi to už tak moc nelíbí... Takže graficky to je podle mě podprůměrné.
Millos
Profil
Lexter

No chapem ale tu ide hlavne o prvy dojem to nieje spravodajsky server... tu ide o to aby raz ludia prisli do kadernictva a potom aby sa vracali nepotrebuju chodit stale na web. a ani nebudu.... Ale ten argument s notebookmi ma presvedcil, zmensim to trochu

joe
jednoduchost je zamer.
Lexter
Profil
Millos
Ale jistě že budou. Na webu najdou otevírací dobu, ceník a další.
člen
Profil
pantondavo
člen
KoLi
shaggy

10 let se věnovat grafice ze mě dělá profíka? Jakoby celkový počet příspěvků na jpw diskuzi dělal z člověka profíka v diskutování. Důležitý jou výsledky, ne praxe. Milí kluci, jsou holt věci mezi nebem a zemí, který nejste sto pojmout…

Prečo zase ja?!

Neviem, prečo sa do mňa navážaš, nič som o gr
afike nepovedal.
shaggy
Profil
pantondavo
10 let se věnovat grafice ze mě dělá profíka?...

Prečítaj si prosím ešte raz môj príspevok a potom dúfam pochopíš tú iróniu.
Lexter to bez problémov pochopil, tak dúfam, že aj ty ;-)
Ale ak by si potreboval nasmerovať na správnu cestu - tak som narážal na to, ako ostatní obviňovali lextera že je úbohý, pretože si dovolil oponovať samotnému Millos-ovi.
Millos
Profil
Lexter
ked ides nieco zistit na web raz za 2 mesiace urcite ta nenastve ze musis 5cm zrolovat dole..... To sa potom uz vola MAXIMAAAAAAALNA lenivost a tym netrpi tolko ludi ako by sa zdalo...A taky clovek je uz potom aj lenivy vobec zapnut PC
člen
Profil
MAXIMAAAAAAALNA lenivost a tym netrpi tolko ludi ako by sa zdalo...A taky clovek je uz potom aj lenivy vobec zapnut PC
A taký ani nebude chodiť do kaderníctva, že...
Millos
Profil
člen
presne tak... hehe
Lexter
Profil
Millos
Myslím že se vzdám argumentace jako že například uživatelé s vyplými obrázky uvidí místo webu jen velkou díru jako do prdele. Už ten web vidím na svém telefonu. Budu mačkat joystik (píšu to správně) jak imbecil. Ale ono je to stejně fuk. Buď prosím alespoň té lásky a na podstránkách skákej pomocí kotev (nebo spíš ji zmenši).

Jinak grafika je zcela běsná. A to neříkám z nenávisti, ale humpolácké násilnosti, které na mě z návrhu čiší.

Pokud všichni budou jako ty a říkat si, že ono se to nějak snese tak budeme mít podobné weby všude.

Edit: Vždyť se to dá vyřešit daleko elegantnějši než to tam nějak nasypat a ono to bude nějak fungovat.

Edit 2: Obsah prodává, kvalitní obsah je to nejsilnější co může být. Tys ho degradoval na podružnou záležitost a přednost dal něčemu druhořadému.
imploder
Profil
- hlavička je vážně moc velká, nezbývá už místo na obsah
- barvu "podsvícení" u obsahu bych dal v každé sekci odpovídající barvě tlačítka (stránka nebude nudná a návštěvníkovi to napoví, kde je)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0