Autor Zpráva
martinille
Profil
Zdravím páni,

prosím vás o zhodnotenie dizajnu internetovej stránky mojej klientky.



URL: www.estetika-sk.sk - štúdio na redukciu hmotnosti

Typ webstránky: Prezentácia spoločnosti.
Cieľová skupina: Ženy v produktívnom veku venujúce sa redukcii svojej hmotnosti a/alebo zdravému životnému štýlu.

Pri kritike berte, prosím, na vedomie najmä tú cieľovú skupinu, ktorá veľmi úzko charakterizuje, pre koho je web určený.

Vopred vďaka.
Lexter
Profil
nějako se mi nedostává času na pořádnou kritiku, tak jen že se mi to celkem líbí, je to zajímavé, ale ta růžová je opravdu velmi ostrá. Strašně mi to tahá oči. Jinak to špatné vůbec není. Ubrat barvy, pohrát si s ostrostí nějakých prvků a může být.
el mariachi
Profil
pohrať sa hlavne s farbami a mohlo by aj byť... :)
čo sa týka kódu, atribút "alt" sa neuvádza len pre validátory ! alt="" je dobrý jedine pre validátor :/ xhtml síce podľa oficiálneho validátora spĺňa požiadavky, ale u css to už také ružové ako vaša stránka nie je...
hladis
Profil
Doostři ten obrázek té postavy, jak tady už Lexter el mariachi psali.
Lexter
Profil
hladis
Ale houby, ten obrázek nepotřebuje ostřit. Po krajích by mu vznikli nehezké útvary. Bylo by vhodnější ji překreslit v nějakém vektorovém editoru. Já spíš mluvil o celkovém rozostření prvků jako třeba banneru pod stránkou. Zdá se mi nějaký rozlezlý.
člen
Profil
Vyhladiť postavu naľavo(antialiasing)
martinille
Profil
Vdaka moc za nazory. Zial ta silueta je logom firmy, nemohol som s tym robil nic. Co sa tyka farieb, ruzova bola poziadavka... schvalne som pisal, ze berte pri kritike ohlad na cielovu skupinu :) preto by ma skor zaujimali subjektivne nazory zien... su tu aj take? :)
Thalia
Profil
Já jsem sice žena, ale do cílové skupiny kromě produktivního věku nezapadám :-)

Růžová se sice k tématu i cílové skupině možná hodí (i když podle mě se víc hodí k desetiletým školačkám), ale na můj vkus je jí tam až moc. Jinak se mi to líbí, i když mám raději menu vlevo, ale budiž. Dvě věci, ke kterým bych se se vyjádřila blíže. 1. nápis Štúdio Estetika - podle mě ten styl neladí ke zbytku stránky. 2. přechod bílého pozadí vybrané položky menu do sloupce s obsahem - ty obloučky jsou nějaké rozostřené a vypadá to, jako by nenavazavaly plynule na následnou svislou levou hranici pravého sloupce (snad je to pochopitelné).
Fotky ve fotogalerii by mohly mít nějaký hover - třeba změna barvy rámečku, a title - abych věděla, co na té fotce vlastně je (hodil by se i vyplněný alt pro případ nezobrazení obrázku). V Opeře jsem si všimla v sekci Kontakt u tlačítka "Chcem sa spýtať »", že podtržení » je asi o pixel níž než u zbytku odkazu, takže je tam malý schodek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0