Autor Zpráva
korotvajz
Profil
Ahoj lidi, chtel bych vas poprosit zdali byste mi zhodnotily web na adrese www.tvcast.cz.
Dekuji.
kletely
Profil
korotvajz

1) dizajn neprehladní
2) slabí kontrast
3) menu sa mi nepáči
4) desný kód
5) viac by som do to ho celého viahol ešte ďalšie farby
6) logo bez nápadu
7) v menu chýba hover
8) nadpis[<title>] je stále rovnaký
člen
Profil
kletely
neprehladní
neprehľadný, prídavné meno. Mäkké i píšeme u prídavných mien iba ak sú v nominatíve plurálu, ale musia byť mužského rodu a naviac aj životné. Gramatické kategórie zámenám určujeme podľa podstatného mena, pred ktorým stoja. Naviac sa po slovensky píše nepriehľadný a nie neprehľadný, s mäkčeňom na L.

slabí
slabý, to isté, ako neprehľadný
Túto chybu opakuješ stále dookola, prosím ťa, ak to nevieš, ak neovládaš pravopis, tak si najprv napíš príspevok do wordu a tam ho oprav.


korotvajz
Hlavička je pekná, ostatné je absolútne normálny kód, predpokladám, že okopčený z nejakého serveru, kde ho každý deň aktualizujú, pretože to je u nás na stránke každej TV nadr... napchaté, neviem, ale asi by som na tvojom mieste rozšíril aspoň na takúto úroeň:
http://www.markiza.sk/tv-program
pretože ak to nie je rozsahovo asi takto veľké, stránka stráca význam. Určite by som rozšíril web aj o viac informácií o televíziách, pretože samotný program nájdem keď si kliknem na každú televíziu. Sprav tam k tomu nejaké live TV a pridaj k tomu info o práve vysielaných programoch a pod. ;)
vydrus
Profil
korotvajz
Teda, kdo se v téhle stránce vyzná.... ten je dobrej.
KoLi
Profil
Podruhé bych tu stránku nenavštívil. Zkus se designem inspirovat v tv programu (v časopisovém vydání). Je to fakt nepřehledný.
Smajda
Profil
no vlez jsem tam jen nachvilku a hledal sem buzolu a mapu :-) jak říká každej víc přehlednosti by to chtělo
korotvajz
Profil
no vlez jsem tam jen nachvilku a hledal sem buzolu a mapu :-) jak říká každej víc přehlednosti by to chtělo

prosim v cem by se to melo zmenit konkretne
kletely
Profil
korotvajz
prosim v cem by se to melo zmenit konkretne
Nenacpi všetko na kopu. Rozlož hlavičku do nejakých vedlajších panelov.
shaggy
Profil
člen
neprehľadný, zámeno. Mäkké i píšeme u zámen iba ak sú v nominatíve plurálu
prídavné meno, mäkké i píšeme u prídavných mien iba v nominatíve plurálu.

(prepáčte, ale nedalo mi to. Niekto chce poučovať a nerozozná zámeno od prídavného mena)

korotvajz
daj preč aspoň ten pattern, ktorý máš všade na stránke (tie diagonálne čiary), neskutočne to ruší.
člen
Profil
shaggy
Pardon, preklep, opravené. To je tak, keď niekto týždeň rozpráva len anglicky, dva dni nespí a keď sa vráti domov, tak píše na internet po slovensky o chybách v pravopise :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0