Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu redesignu

Předem díky
stávající porfolio
Lexter
Profil
Vypadá to dobře. Ale nadpis mi docela zaniká a určitě bych předělal obrázky v referencích. Mále jsem spadl ze židle jak jsem se nakláněl. A musím se přiznat že se mi i trochu zatočila hlava. Zvedal se mi kufr.

Stránka mi dole pěkně teče, to bude neexistující patičkou Ivet.
Jimmy Hayek
Profil
Ivet
Vím, že to ke grafice nepatří, ale proč píšeš: Jsem webdesigner, který ...? Jsi snad webdesignerka, ni? ;-)

Vypadá to pěkně a souhlasím s Lexterem...
RockFire
Profil
Nevím no, mě se stávající portfolio líbí víc. Tohle je takové... Prázdné...
ujec
Profil *
Taktiež sa mi súčasné portfólio páči viac.
Tomasds
Profil
Moc pěkné. Líbí se mi to určitě víc než stávající.

Jen detaily: Pravý sloupec webu mi připadá moc slitý do jednoho bloku a zároveň roztříštěný v tom smyslu, že tam je moc druhů písma, aniž by byl zřejmý důvod. Třeba KONTAKT je nadpis, OCENĚNÍ GALERIÍ je taky nadpis, ale jinak udělaný.

Nemám rád přehnaně vysoké hlavičky, ale tady mi to nějak nevadí.
Ivet
Profil
Děkuju za kritiku.
Grafický návrh porfolia je na základě Vašich připomínek upraven.

Lexter
Promiň za přestálé nebezpečí na židli. :)
Nadpis - zvětšen
Reference - předělány
Patička - přidána

Jimmy Hayek
Jsem webdesigner, který ... ženský rod se mi nevešel na řádek, již opraveno¨

RockFire ujec
PŮvodní portfolio je už dědeček - 4 roky staré.

Tomasds
Pravý sloupec - je tam pouze Georgia, sjednotila jsem ale nyní barvy a nadpisy

Prosím o další názory, co zlepšit.
Předem díky
Lexter
Profil
Ivet
Šikovná holka sakriš, to vidím rád. A jedeme dál.

1) Nelíbí se mi centrování textu v patičce.
2) Textarea ve formuláři je přímo pidiaturní. Nechtělo by se mi do ní psát. A vubec je takový moc nahuštěný. A je i dost nevýrazný.
3) Pravý sloupec bych nechal trochu dýchat.
4) Motiv v hlaviččce mi moc nejde pod fousiska (už dvanáct dní jsem se neholil). Jasný, sedne to k tématu, ale provedení mě moc nezaujalo. Je to takové obyčejné, nešlo by na tom zapracovat? Stačilo by ilustrace jen propracovat, zkvalitnit. Dát jim trochu šťávy i když mají být harmonické.
5) Ikony před nadpisy strašně zanikají.

Edit: Pomůžeme vám? Snad pomůžeš, nikde na návrhu nevidím slova o spolupráci s někým. Jak budou vypadat hovery odkazových prvků?
Jimmy Hayek
Profil
Ivet
Paráda, a hnedle je z tebe ženská ;-)
Opět mám ale připomínku k něčemu jinému, ale třeba se tomu následně vyhneš při kodování. Proč máš dvakrát copyright v patičce?
Ivet
Profil
Děkuju za kritiku.
Lexter
1) centrování textu v patičce - je řešeno vzhledem k pravé části patičky
2) textarea - mírně zvětšen, celý form zvýrazněn
3) pravý sloupec - zvětšeno odsazení jednotl. částí
4) motiv v hlavičce - pokud mě něco onačejšího napadne, změním .. zatím múza stávkuje :)
5) ikony u nadpisů - zvýrazněny, jsou ale v bílém provedení, větší podstínování už nepůsobí dobře

Jimmy Hayek
copyright - opraveno


Prosím o kritiku nyní již kompletního portfolia (grafika, kód)
Obsah 2. sekce se připravuje.
Předem díky
člen
Profil
1. Kód pekný, len sa mi nepáči, že b titloch je <span><br><a>, viem, že je to kvôli lightboxu, ale Opera, Mozilla FF a im podobné prehliadače to zobrazia pri najetí myškou na obrázok a potom to nevyzerá príliš pekne.
2. Web sa mi načítal, až keď som 3x stlačil F5, predtým sa mi nenačítala najprv hlavička, ktorá sa vlastne načítala až posledná
Inak sa mi to veľmi, veľmi páči.
Ivet
Profil
Děkuju za kritiku.

člen
Popisky v lightboxu - jsou příliš dlouhé, proto to zalamování na řádky - nevím, jak jinak to vyřešit
Problém s načítáním www - to mě mrzí velmi, nevím, zda je problém ve velikosti obrázků, zda více komprimovat

Prosím dále o Vaše názory a připomínky.
Předem díky
člen
Profil
Ivet
Ja by som hľadal problém so serverom, s obrázkami problém nie je ;)
jsou příliš dlouhé, proto to zalamování na řádky - nevím, jak jinak to vyřešit “ To nevadí, web je taký dokonalý, že malá drobná chybička krásy tam môže byť.
Plaváček
Profil
Ivet

Lytebox je hodně pomalý a na počítači, u kterého právě sedím, je utrpení otevřít si ukázku reference.

Místo pro napsání zprávy zvané textarea možná bylo možná mírně zvětšeno, ale nepoužitelné je stále. Pokud chceš, aby ti uživatel občas něco napsal, nehaž mu klacky pod nohy a dopřej mu dostatek prostoru.

Celý web určitě špatný není, ale motýlů a kytiček už jsem viděl tolik, že si pokládám otázku, proč nezkusíš nějaký originálnější motiv.

Určitě na to máš.
ivzez
Profil
I mně se reference otvírají dost dlouho.

Přimlouvám se za odstranění &lt;span&gt; a &lt;br /&gt; z atributů "title" u odkazů. Také se mi zdá, že by bylo vhodnější použít href="odkaz" než href=&lt;odkaz&gt; - ale možná pro to máte důvod a já se mýlím.

Na stránce portfólia by podle mého názoru měly vyniknout reference. Proto bych dala přednost jemnějšímu designu - jako máte např. v pravém sloupci nebo v patičce. Hlavička mi přijde dost přeplácaná a zdá se mi, že na sebe přitahuje pozornost na úkor referencí.

Pravý sloupec: příliš malá "textarea".
Nelíbí se mi text prvního odstavce v pravém sloupci. Nabízíte kvalitní zpracování a dobré SEO. Součástí kvalitních stránek je přece kvalitní text. Řada zákazníků se nedívá jenom na grafiku, ale důležitou úlohu v jejich rozhodování hraje text. Většina z nich si za webovými stránkami neumí představit více profesí, takže by po přečtení Vaší nabídky mohla rovnou odejít a reference už ani neprohlížet.

Patička: Zarovnala bych ji doleva a zvolila bych jiné uspořádání textu:
Např. 1. řádek: © 2008 Harmony web, Webdesign, Tisková grafika, Tisk
2. řádek: telefony a e-mail (nebo obráceně)

Na stránce je vidět spousta dobré práce. Bylo by škoda ji pokazit některými (spíše) drobnostmi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0