Autor Zpráva
..hexcross..
Profil *
Zdravim,
rád bych slyšel Váš názor na mé nově vytvořené stránky.
Stránky jsou NEKOMPLETNÍ, zatím pouze design a kód, linky nefungují. Ale to co už je by mělo pro předtavu stačit.

Adresa : http://hexcross.ezin.cz/Code/

Díky, hexcross
OnZ
Profil
dal bych text do menu ne jen po kliknutí vubec mne nepadlo že je to menu jinak je to hezké
Tomasds
Profil
text po stránce obsahové slabý, po stránce gramatické otřesný
design pěkný, ale doporučoval bych pod položky menu napsat i text.
a zrušil bych odsazení hlavičky od horního okraje
..hexcross..
Profil *
Díky za kritiku, text jsem prekopiroval ze starych stránek budu muset napsat nový. V gramatice zrovna nevynikam tak se nedivím Vaší připomínce :) Odsazení zmenším ale nezruším úplně...
S tím menu to bude třeba ještě nějak pořešit...

Očekávám i další názory a kritiku díky...
Mistr
Profil
..hexcross..
(1) Písmo hůře čitelné (zvláště po levé straně). To vlivem nevhodného kontrastu.
(2) Menu není intuitivní. Na první pohled nenapadne na některou z položek klepnout.
(3) Absence klikacího loga.
(4) Mezi řádky textu bych vložil vertikální odsazení, aby se lépe četl.
(5) Po grafické stránce mám dojem, že hlavička - ještě tak po řádek Starovní slovo - věští, že by se mohlo jednat o zajímavý grafický produkt. Ovšem spodek je již čistě fádní, jak bych ho udělal třeba já, s minimálním grafickým cítěním - viz třeba NDR.
(6) Stránku bych oživil barvami.
(7) Uvažoval jsi nad tím, jak ve stávající záplavě modro-bílo-černého layoutu stránky bude vypadat vložení jakéhokoliv barevného obrázku? Třeba u reference na Tebou zpracovaný design jiné stránky. Já myslím, že tam bude jak příslovečná pěst na oko.
Miloš
Profil
Mistr
OT k záchodům na NDR – teprve nyní mi docvakl význam Bondyho básně:
Půl hodiny jsem stál před dámským pisoárem
Uf
Profil *
Header mi přijde jak z tutoriálů na tutorials.cz...
Smokie
Profil
Uf: ... a že on z tama bude, stycu ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0