Autor Zpráva
gyro
Profil *
www.bbxnet.sk - Poprosím kritiku k tomuto jednoduchému webíku. Ďakujem :)
Hampy
Profil
Moc pěkný
Lamka
Profil *
graficky je to moc pěkné...jen pár připomínek ke zdroji.
1- design tvořený pomocí tabulek
2- nějak jsem nepochopil proč máš ve zdroji dvakrát HTML, HEAD, TITLE, BODY,...
3- tohle se dá také nahradit nečím jiným :) <p align="center">&nbsp;</p>
Gyro
Profil
Ďakujem, čistotu kódu opravím, ale prečo nie tabuľky ?
SQi
Profil
Co mi vadí:

* V Opeře se ti ten text nevejde do rámečku
* Tabulky
* Podle mě neatraktivní design
Kuratkoo
Profil
ale prečo nie tabuľky ? - protoze prohlizec zobrazi stranku az dostane koncovy prvek </table> a kdyz ma stranka vetsi objem tak se dlouho nacita a ty porad nic nevidis a nakonec se ti to vsechno zobrazi.. (aspon myslim ze to tak je..)
Charlie
Profil
Kuratkoo, je to tak, ale dělá to jen IE. Ostatní prohlážeče snad zobrazují postupně.

Co se mi nelíbí:

~ Neproměnný patternový titulek
~ Chybí aktivní položka v menu
~ Typografie není nejlepší, text je moc nalepený na okrajích stránky
Gyro
Profil
Čo myslíš aktivnou polozkou v menu ? .. Ten patternovy titulok som si neuvedmil nejak som nan zabudol skusim to zmenit.

Ešte k tej opere netestoval som stranku v opere len v IE a Firefoxe, nainštalujem si operu a doladim.

K tabulkám ... som velmi zvyknuty na tabulky bohužiaľ iný spôsob neovládam len framy a tie radsej nie :p.
Radek Hrabůvka
Profil *
Horní logo "nekliká", v pravém horním rohu černý obdélník, pod ním velký bílý. Mnoho chyb v HTML vzniklo slepením několika chybně vybraných kousků kódů. Místo 100x použitého atributu style použít stylopis, v tomto případě bych ho dal do samostatného souboru. Písmo v IE nejde zvětšovat/zmenšovat. Dole "neviditelná" patička pidipísmenky. V Opeře hlavní text lezl za rámeček. Ale to bych řešil až po odstranění chyb v kódu.
Stránky budou chtít mít doma i ti, kdo dosud net nemají a chtějí se připojit, chtělo by to styly pro tisk.
Charlie
Profil
Aktivní položka menu je zvýraznění odkazu, na kterém se právě nacházím.
Gyro
Profil
tie obĺžniky napravo sú naschval ale asi to zmenim, k tym pidi pismenkam dole, tie su tam len kvoli google ako klucove slova ziadnu inu ulohu neplnia sú skryté naschval, lenze z nejakeho dôvodu aj tak google nane kasle takze ich dám preč.
Gyro
Profil
A sakra v opere je to cele rozhádzané, no nič musím si ktomu sadnúť na dlhšie, nejde mi to do hlavy, firefox OK IE ok ... vďaka za pripomienky doladim urpavim vylepsim :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0