Autor Zpráva
Lukes007
Profil *
Čau, ohodnoťte prosím můj web:I-informace
Díky Lukes007
člen
Profil
pls. ban, kód wordpressácky, template.
vydrus
Profil
člen
pls. ban, kód wordpressácky, template.
Proto chceš hned rozdávat bany?

Lukes007
1) Když už si stáhneš tu šablonu, a používáš WP, tak si to aspoň zvalidni. Je to jednoduché, já to taky zvládl.
2) Design se mi nelíbí. je moc tmavý. A nepřehledně uspořádaný.
3) Reklamní lišta tam svojí barvou nepasuje.
4) Vítejte Vítáme Vás na našich stránkách, plných informací. Zatím se zabýváme, pro Vás asi nejzajímavějším oborem, a to jsou filmy, PC hry, Mp3ky, atd. Doufáme, že se Vám tady bude líbit a určitě se k nám budete rádi vracet. - Takhle bych si ze začátku fakt nefandil. Napiš tam něco normálního.
5) Počítadlo pošli na hnojiště.
6) Obrázky zmenšuj v editoru, ne pomocí HTML.
7) K čemu je onen odkaz skočit dolů?
8) Stránka http://i-informace.ic.cz/o-webu by měla pojednávat o zaměření webu, ne o tom, co se tam má dělat a co ne. Copyright si dej do patičky a kecy o spamu dej pod formulář na poslání komentu.
9) Zauvažuj o TITLE stránky. Pomlčka jako oddělení od názvu webu se mi nezdá to pravé ořechové. Použij francouzské uvozovky, či něco takového.
Lukes007
Profil *
Obrázky nezmenšuju pomocí HTML.
vydrus
Profil
Lukes007
Ne? http://img234.imageshack.us/img234/5237/33df94zxp1.jpg
Lukes007
Profil *
Ne.
vydrus
Profil
Lukes007
Asi se pleteš. Původní velikost je 368x520, kdežto ty tam máš nastaveno 318x450.
Lukes007
Profil *
Jenže pokud sis četl, začal jsem spolupracovat s jedněma stránkama a to mám od nich.
Lukes007
Profil *
A nemohl bys mi poradit teda nějakou lepší šablonu?
Lukes007
Profil *
9) Zauvažuj o TITLE stránky. Pomlčka jako oddělení od názvu webu se mi nezdá to pravé ořechové. Použij francouzské uvozovky, či něco takového.
Francouzské uvozovky?
stepan
Profil
Grafiku hodnotit nebudu, vypadá jako nějaká šablona. Kód už teprve ne. Ale k obsahu se vyjádřit můžu. Přijde mi to jako web o ničem.
Máš tam několik článků, ale ani jeden z nich bych za článek nepovažoval. Podle mne je článek nějaký souvislý smysluplný text, který čtenáři přináší nějaké informace, notabene když se tvůj web jmenuje i-informace.
Tvé články:
--nějaká skladba (podle mne naprosto příšerná, ale to je otázka vkusu), asi nějaký soundtrack. Proč tam není uveden alespoň film, ze kterého pochází nebo autor?
--obrázek hry s několika základními údaji a linky ke stažení hry (asi nelegálně). No, to je skutečně článek nabitý informacemi o hře, pokud ji neznám, mám smůlu, ani netuším, proč bych to měl někde stahovat.
--obrázek (jistě vynikajícího) filmu Kopačky, opět opsané informace z obalu, ale to je tak všechno. A samozřejmě linky k nelegálnímu stažení. Jak seriózní!

Web se jmenuje informace. Na žádném místě webu jsem nenašel jedinou informaci. Pokud nepočítám opsané údaje z obalů filmů a her.A přitom v úvodu je psáno
Vítáme Vás na našich stránkách, plných informací. Zatím se zabýváme, pro Vás asi nejzajímavějším oborem, a to jsou filmy, PC hry, Mp3ky, atd. Doufáme, že se Vám tady bude líbit a určitě se k nám budete rádi vracet.
No, stránky jsou skutečně plné informací. Nenašel jsem jediný důvod, proč bych se na ně měl vracet.

P.S. O gramatice ani nemluvím. Tvůj web mi přijde spíš jako web pro stahování, tak nechápu, proč se jmenuje i-informace. A zajímalo by mne, co z toho je tvá vlastní práce a co je stažené z jiných podobných webů. Přijde mi to jako takový kompilát toho, co už je všude možně jinde.
vydrus
Profil
Lukes007
A nemohl bys mi poradit teda nějakou lepší šablonu?
Ne, nemohl. Proč bych ti ji měl hledat?
Francouzské uvozovky?
Neznáš Google?
Lukes007
Profil *
vydrus
Lukes007
„A nemohl bys mi poradit teda nějakou lepší šablonu?“
Ne, nemohl. Proč bych ti ji měl hledat?

Tak když se ti nelíbí ta stávající, tak by mě zajímal tvůj názor na šablony.
Chamurappi
Profil
Reaguji na člena:
Nevidím sebemenší důvod, zdejší pravidla vůbec nijak nebrojí proti šablonám.
Holyday
Profil
Mě se to načítalo docela dlouho, to mě hned odradilo...
člen
Profil
Chamurappi
Tak sa ospravedlňujem.

Lukes007
Tam aj bol nejaký obsah? teraz tam nič nie je. Mne sa nepáči zladenie lišta/obsah a templata je hrozná. Kód nie je tvoj, takže ti nemám čo hodnotiť.
Lukes007
Profil *
Tak se zkuste mrknout ještě teďka, vím je to sice šablona, ale já grafice moc nerozumím.
člen
Profil
nemusíš rozumieť grafike, aj keď nerozumieš grafike môžeš spraviť pekný web, ale ty asi ani nerozumieš kódovaniu, lebo inak by si si nedval na web nevalídne šablóny...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0