Autor Zpráva
bizzon
Profil *
Ahoj, prosím o kritiku použitelnosti webu a z hlediska SEO architektury. Díky.

(formuláře se budou předělávat během dneška)

http://www.airporttransfersprague.co.uk/
Lexter
Profil
Naprosto šílená adresa.
bizzon
Profil *
Chápu, to jsem nemohl ovlivnit, taky jsem namítal, ale nejsem majitelem. Myslím, že lepší jiná už nebyla volná (např. airport-transfer-prague apod.)
KoLi
Profil
A co třeba atp.co.uk?
Nehledal jsem jestli je volná..
kletely
Profil
bizzon
Dizajn je jemne neprehladný
Prague currently -> preč
Weather in Prague -> preč
Tomasds
Profil
Weather in Prague
Zrovna jsem chtěl poznamenat, že to je snad jediný web, kde vidím informace o počasí a má to smysl.
bizzon
Profil *
to kletely:

kamera a počasí

Kamera asi fakt nevypadá dobře na úvodní stránce, ale smysl na webu podobného ražení má stejně jako počasí. Web je primárně určen pro neČechy a vžij se do situace takovýho japonce, američana apod., ten asi nechce dál řešit a hledat informace, jak zrovna u nás je, prostě koukne a má stručný přehled, údaje si navíc může ověřit i z kamery. Kamera sama o sobě je i lákadlem do našeho krásného hlavního města. Popřemýšlím ale o tom umístění na úvodní stránce.

Dizajn je jemne neprehladný
Můžeš upřesnit?
Můžeš dát link na některý tebou vytvořený web? Neznevažuji nikoho názor, jenom mě zajímá tvorba kritika (skutečně bez raněné ješitnosti v pozadí, naopak, rád se dozvím něco co mě může obohatit)
Tomasds
Profil
bizzon
Můžeš dát link na některý tebou vytvořený web?

Na toto opatrně. Většina lidí na to (právem) reaguje dost ostře, ať už to myslíš jakkoli. Předmětem tohoto vlákna je tvůj web, žádný jiný. Kdo chce zveřejnit svoje práce, má na ně odkaz v profilu (zobrazí se po kliknutí na Člen).
bizzon
Profil *
to Tomasds
Ano, jedno právo reakce tu je, toto vlákno se týká pouze mého webu a tak to tedy i zůstane, jeho web jsem si našel způsobem jak píšeš.

Takže dál už jen k tématu "kritiku použitelnosti webu a z hlediska SEO architektury".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0