Autor Zpráva
krocan
Profil
zhodnotte DESIGN stranek http://clanpro.yc.cz/ dik
Smajda
Profil
špatný to není ale jaxi tam nevidím ani jednu notu? maximálně bych typoval podle headeru že to bude něco o klávesách ale jinak tam není nic zvláštního 2/10
krocan
Profil
kdyby jsi poradne cetl, tak vis ze jsem nic o obsahu nerikal, slo mi ciste o D-E-S-I-G-N, obsah tam prendam ze stareho webu, až bude hotov design :-)
vydrus
Profil
krocan
1) Kvalita obrázku v hlavičce je hrozná.
2) U menu bych dal hover.

Celkový dojem nevalný, špatná barevná paleta.
Jimmy Hayek
Profil
krocan
Žádný DESIGN nevidím... to co tu prezentuješ je vzhled na úrovni free šablony...
Nelíbí.
blackjoker
Profil
1) Hlavička je zbytečně velká vůči tomu, jak je nic nevypovídající. Tím myslím chvástajíce se nápis a nekvalitní obrázek něčeho, jako jsou klávesy. Nebyl by lepší kus notového zápisu, kde místo názvu skladby by byl jednoduchý nadpis s názvem webu?
2) V menu mi vadí jak se pozadí prolíná s obrázkem.
3) Přijde mi, že v sekcích ("poslední přidané") trochu nesedí pozadí nadpisu

Jinak celkově to není zas tak špatně.
Smajda
Profil
kdyby jsi poradne cetl, tak vis ze jsem nic o obsahu nerikal, slo mi ciste o D-E-S-I-G-N, obsah tam prendam ze stareho webu, až bude hotov design :-)
práve proto o tom mluvím.....prostě design nepřípomíná noty ani trošku...ale je to můj názor třeba je tam ty vidíš...nebudeme to řešit svoje sem k tomu řekl
Petrnson
Profil
Hlavičku bych menšil a možná by neuškodilo tam nějakou tu notu vložit. A to nej.. bych tam nedával, když to zatím není pravda. Ale jinak to působí příjemně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0