Autor Zpráva
Asmit
Profil *
Prosim o veskerou moznou kritiku k navrhu:

Tj sokol

Diky
yFang
Profil
Připadá mi to rozmazaný.
Asmit
Profil *
yFang

Me taky. Ale jenom ted vecer:)
cm
Profil *
ahoj, možná bych dala místo toho béžového pozadí zelenou a v ní naznačit trávu, k fotbalovým družstvům by mi to přišlo zajímavější. A ty cedulky co tam jsou nahoře v hlavičce, bych možná zkusila nějak upravit jako vysekáním trávnatého porostu :)
Asmit
Profil *
cm

Páni, no nevim, pokusim se. Ale vysledek moc necekam:). A jinak nejaka pripominka/rada?
Asmit
Profil *
Jeste nekdo neco?
Lexter
Profil
Asmit
Nemusíš mi psát na mejl a žádat mě o rady. Když vidíš, že nereaguji tady, těžko bys mě měl urgovat zprávou. Ale když už, tak napíšu pár postřehů.

1) Gigantická tlačítka mi vůbec nesedí. Písmo na nich je trochu nevýrazné, ne nečitelné.
2) S vnější září buď opatrná, máš ji nastrkanou v nadpisech sloupců, navigaci aj. místech. Nevypadá to moc dobře a je to poměrně nešikovné.
3) Zaměř se více na formátování textu. Jak budou vypadat seznamy? Jak odkazy v obsahu? Jak jejich hover? Je to fotbalový klub, takže zpracuj i tabulky. Toto vše je grafickém návrh upatří.
4) Nadpis Pustkovec, zašuměná záře se mi nelíbí.
5) Určitá rozmazanost návrhu je dána vyhlazením písma. Lidské oči jsou nedokonalé a tak jim připadá, že je mázlé snad všechno. K tomu přispívají už výše zmíněné vnejší záře a dost i nekvalitně zmenšené logo. Všimni si, že si ho zmenšením i usekl. Hrany se vyhladily, ale photoshop není žádný bůh (jestli je to z pska).

Jinak to špatné není, jen ten obsah. Zvětši line-height řádků.
Asmit
Profil *
Promin ze sem ti psal na mejl, ale myslel sem si ze by si ty o takovy navrh ani nezavadil :)

Jinak diky za kritiku. Rozhodne to co bude v mych silach opravim. Hlavne teda teda stylovani textu, to sem vzdycky delal ctrl c+v bez dalsi upravy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0