Autor Zpráva
patkas
Profil
Prosím o zhodnocení webu - grafika, přehlednost, atd. Jelikož nejsem moc znalý jazyka PHP, použil jsem pro mé ulehčení redakční systém RS2, kde jsem upravil jednu z šablon.

http://www.kdanice.unas.cz/
joe
Profil
Je to takové jednoduché, ale nelíbí se mi ta barva pozadí. Je to smutné díky ní.
Ohnutý roh je docela okousaný...

Nelíbí se mi stín u nadpisu stránky nahoře. Když už stín, tak všude, pod obrázky... Nějak to sjednotit, takhle ne. Ten stín raději pryč.
patkas
Profil
Je to takové jednoduché, ale nelíbí se mi ta barva pozadí. Je to smutné díky ní.
Ohnutý roh je docela okousaný...
Nelíbí se mi stín u nadpisu stránky nahoře. Když už stín, tak všude, pod obrázky... Nějak to sjednotit, takhle ne. Ten stín raději pryč.

S tou barvou pozadí zkusím něco udělat, ale zatím teda nevím jakou. Zkuste poradit?
Ohnutý roh by šel asi zlepšit a nebo úplně vynechat - popřemýšlím.
Se stínem v nadpisu s tebou musím souhlasit - odstraním.

Díky za připomínky.
Miloš
Profil
V menu postrádám zvýraznění aktuální stránky.

Odkazy: všechny řádky jsou od sebe stejně daleko, což ubírá přehlednosti.
„nadpis“ (<p> není nadpis) by měl být blíž u svého „seznamu“ odkazů (<p> není seznam>).

Tipy na výlet: Více zde zde zde zde zde zde zde zde zde… aneb http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy pro inspiraci

Ceník: 300,– Kč je špatně.
Buď 300 Kč, nebo Kč 300,–
(podle typografických pravidel – Kočička/Blažek : Praktická typografie)
Mistr
Profil
patkas
(1) Osobně bych neodsazoval první řádek textu.
(2) Ve stránce Ceník máš v tabulce záhlaví cena / noc a pod tím 300,– Kč / osoba. To by mohlo navodit dojem, že cena je 300,- a noc je osoba. Což je ptákovina. Proč do záhlaví nenapsat jednoduše cena za noc?
(3) Kolik zaplatím, budu-li ubytovaný 3 dny? Tři stovky nebo dvě stě padesát?
(4) V MSIE 6 SP 2 Ti ve stránce Fotogalerie poslední řádek fotek výrazně ujíždí doleva, což není vůbec hezké. Ve Firefoxu tento nešvar není.
(5) K čemu mi je u fotografií údaj o počtu zobrazení fotografie či o přesném času posledního zobrazení fotografie?
(6) Oprav si ve stránce Mapa k nám hodnoty fyzikálních veličin. Vzdálenosti jsou 22, resp. 16 km (to "k" má být malé).
(7) Stejný problém popsaný v předchozím bodě se vyskytuje i ve stránce Tipy na výlet či na titulní stránce.
(8) Předpokládám, že na ubytování nemáš živnostenský list, že? Pokud ano, mohl bych Tě zařadit do katalogu firem na Seznamu.
patkas
Profil
Všem díky za rady. Beru na vědomí a pustím se do úprav.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0