Autor Zpráva
czpete
Profil
Zajímají mě Vaaše názor na můj nový projekt.

http://www.loupak.cz

Web jsem oficiálně spustil v půlce září 2008, má hlavní 2 části, jedna je videová a druhá herní. Jako jediný web v ČR máme online (flash) hry, které odesílají výsledky do databáze a tvoří se výsledkové listiny. Na tomto principu zákládám i turnaje, kde nám sponzoři místo peněz za reklamu dají nějaké ceny do turnajů.

Turnaj vypadá např. takto: http://www.loupak.cz/forum/viewtopic.php?id=201

Zajímá mě hlavně kritika a tipy co změnit. Děkuji
joe
Profil
czpete
Mně se to líbí, nic bych na tom neměnil a nenašel jsem tam nic moc co zlepšit.

online (flash) hry, které odesílají výsledky do databáze
Tak to by mě docela zajímalo jakým způsobem to je udělané :) Nebo všechny hry jsou vaše?
czpete
Profil
joe

já chci kritiku, samozřejmě že pochvala moc potěší :) hry nejsou naše, ale samozřejmě jsou volně šiřitelné, tkže žádnáautorská práva neporušujeme.
Miloš
Profil
Chápu reklamu – provoz webu se musí zaplatit, ale proč, properuna, musí být animovaná? Takovou ze zásady blokuju, protože mě obtěžuje (bytostně se*e).

Na můj vkus malá písmenka. Netřeba příliš, ale o trochu bych je zvětšil.

V horním (vodorovném) menu mizerný kontrast, obzvlášť ve video zóně.

V bočním menu se mi nelíbí ztučnění coby hover efekt – písmenka se pod myší divně vlní.
czpete
Profil
Miloš

1. Čekáme na banner 468x60 - tenhle je tam opravdu jen z nutnosti, abchom neporušili podmínky sponzorství. Na banner mám naprosto stejný názor
2. Ta písmenka - jste první, kdo se mi s tímto problémem ozval. Pokud by bylo více "stížností" určitě bych to zvážil a nejspíše upravil.
3. Ten kontrast mě velmi překvapil, protože se mi to zdá čitelné. Rozhodně to zítra otestuji na starším monitoru :)
4. Ztučnění a underline je vážně zbytečný vzhledem ke změně pozadí.

Děkuji moc.
Miloš
Profil
2) Ono to bude asi individuální – ale mám 19' CRT při 1360×1024. Ne snad, že by text byl vysloveně nečitelný, ale mírné zvětšení mu imho neublíží.

3) Kontrast doporučuji testovat na Sově:

Romanticka
Profil
2) Ono to bude asi individuální – ale mám 19' CRT při 1360×1024. Ne snad, že by text byl vysloveně nečitelný, ale mírné zvětšení mu imho neublíží.
3) Kontrast doporučuji testovat na Sově:

Nechci do toho moc zasahovat, normální člověk to přečte, člověk s horším zrakem to přečte stěží, ale naskytuje se zde otázka. Bude člověk, který má problém se zrakem hrát hry nebo se dívat na videa? Možná ano , možná ne.
Se podívejte na ostatní weby jak mají menu. některé to mají bílé na bílým :-D

Asi by pomohlo tučné písmo. Když se tam hodí černá barva, ztratí to takový efekt.
czpete
Profil
Jaký máte názor na SEO, reklamu?
Plaváček
Profil
czpete

Jaký máte názor na SEO, reklamu?

Reklama příliš neruší. Názor na SEO mít nemůžu, protože nevím, co si pod tímto termínem představuješ.

Zrušil bych ty pitomé modré rámečky kolem obrázků, třeba zde http://www.loupak.cz/video/lehka-erotika/607-holky-a-zajimava-tricka .
habendorf
Profil
Plaváček

Zrušil bych ty pitomé modré rámečky kolem obrázků

Proč jsem si jich nevšiml? Mám jen dvě vysvětlení:

1) asi jsem byl zaujat něčím jiným ;o)
2) ve FF jsou bílé.
czpete
Profil
ve FF jsou bílé, jdu testnou prohlížeče. Děkuji za upozornění
Plaváček
Profil
czpete

V IE jsou modré. Chyba v CSS.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0