Autor Zpráva
rastakvajanasta
Profil *
Zdravím, už pár měsíců mi běží ministránky Honda NX650, je to jen taková nástavba na zavedené fórum. Vím, že je web napsán trochu dřevěně. Však taky stránky píšu je občasně ve volných chvílích, takže to nemám zas tak do hloubi vykoumané. Tak či tak, za kritiku budu rád, především za kritiku designu/layoutu. Ještě bych dodal, že jsem pro layout vůbec nepoužil tagy TABLE, asi žádná revoluce ;-) ale jsem na to pyšný, byl to takový pokus...

Vizte zde.
Taps
Profil
rastakvajanasta
chybí klikací logo
title zůstává stále stejný
ty modré odkazy bych změnil, když web je laděný do červené barvy
rastakvajanasta
Profil *
Díky za reakci. S tím logem souhlasím, jsem lempl :) to tam mělo být už dávno. Ten title, asi nejdu zrovna s davem, ale podle mě by měl zůstávat stejný a zastřešovat tak celé stránky. Konzervativní ladění odkazů nechávám schválně.
Plaváček
Profil
rastakvajanasta

Ten title, asi nejdu zrovna s davem, ale podle mě by měl zůstávat stejný

TITLE má rezprezentovat název konkrétní stránky. To je jeho účel. Nejen, že jdeš proti davu, ale navíc lehce nasíráš uživatele, kteří pak nevědí, na které stránce se právě nacházejí.

Vyhledávače se ti také pomstí.
rastakvajanasta
Profil *
Nevím, jestli na to existuje nějaký průzkum, ale já osobně a mnoho uživatelů, které znám, se podle titlů neorientuje, naopak je důležité, aby v hlavním panelu, kde je otevřená řada stránek, bylo jasně patrné, kde jsou jaké otevřené a bylo podle toho možné se bez přemýšlení přepínat. Tzn. aby v liště bylo v lepším případě vidět "Jak psát web" vedle "Honda NX650 Dominator" vedle "Franta Omáčka - brusičství" raději než "Diskuze: ..." "Fórum" "Ceník". A že by návštěvník nevěděl, na které stránce je, s tím nesouhlasím. Ale jistě to někomu může vadit, tak sorry ;-)
Mistr
Profil
rastakvajanasta
je důležité, aby v hlavním panelu, kde je otevřená řada stránek, bylo jasně patrné, kde jsou jaké otevřené a bylo podle toho možné se bez přemýšlení přepínat.
I to můžeš zajistit a zároveň splnit Plaváčkovu poznámku (s níž já osobně souhlasím).

Jak? Vhodnou tvorbou titulků TITLE. Proč jej nemít například v podobě Ceník - Honda NX650 Dominator?

A že by návštěvník nevěděl, na které stránce je, s tím nesouhlasím.
Troufám si tvrdit, že děláš chybu. Ostatně Yuhů toto téma, myslím, velice pěkně pojal ve svém článku. Věz, že stojí za přečtení. Dozvíš se z něj řadu důležitých a užitečných informací.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0